18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szerzące sie pedalstwo

harman.kardon • 2012-04-07, 19:24
Próbowałem nagłasniać juz w wielu miejscach niestety nieskutecznie. Takie sprawy są bardzo dobrze tuszowane i ukrywane. Przeglądam sadistica juz dosyc dawno i jest to jedno z niewielu moim zdaniem zbiorowisko ludzi z zasadami pomijając fakt że świrów :mrgreen: ale z zasadami. To trzeba nagłasniać zanim w Polsce jeszcze sie nie zalęgło tak bardzo i niszczyc u podstaw. pedały to ludzie którzy ciągle potrzebują nowych doznań jak im sie znudzi wpie**alanie własnego gówna to pójdą dalej ...



Jeszcze troche tekstu dla zainteresowanych:

Dzieci ofiarami homoseksualizmu

Dzieci homoseksualistów znacznie częściej niż dzieci heteroseksualistów: padają ofiarami pedofilii ze strony rodziców, trzy razy częściej zostają homoseksualistami, są seksualnie molestowane, rozpoczynają współżycie od aktów homoseksualnych, niezadowolone są ze swego dzieciństwa.

Homoseksualiści będący od 1 do 3% populacji odpowiadają za 20 do 30% aktów pedofilskich, 30% aktów seksualnych osób dorosłych z nieletnimi, od 35 do 40% przypadków molestowania nieletnich. W Wielkiej Brytanii 2% chłopców i 1% dziewcząt padło ofiarą seksualnych propozycji dorosłych.

W badaniach anonimowych od 25% do 50% homoseksualistów przyznaje się do dokonywania aktów pedofilskich. Ofiary pederastów pedofilów często same zostają pederastami. Od 32 do 34% osób molestujących dzieci to homoseksualiści, od 36 do 45% pedofilów to homoseksualiści. 35% młodocianych przestępców seksualnych to homoseksualiści.

Nauczyciele homoseksualiści często molestują uczniów. Nauczyciele homoseksualiści (od 1 do 3% populacji, 4% nauczycieli) odpowiadają za 35% aktów pedofilii wśród nauczycieli (w Australii za 64% aktów pedofilskich nauczycieli na uczniach). Bardzo aktywne w molestowaniu uczennic są nauczycielki lesbijki które odpowiadają za 35% przypadków. Młodsze dzieci częściej padają ofiara homoseksualnych nauczycieli pedofilów. Na poziomie podstawówek homoseksualni nauczyciele odpowiadają za 29% przypadków pedofilii, na poziomie gimnazjum za 16%. Homoseksualiści nauczyciele są więc nad reprezentowani wśród nauczycieli pedofilów.

Nie jest tajemnicą że celem środowisk homoseksualnych jest legalizacja pedofilii. W 1990 w Holandii zalegalizowano stosunki homoseksualne 12 letnich dzieci z dorosłymi (za zgodą rodziców), bez zgody rodziców od lat 15. Pedofile aktywni są w ruchu gejowskim.

[ Komentarz dodany przez: Nostry: 2012-04-09, 10:45 ]
Poprosimy jeszcze jakieś wiarygodne źródło tych rewelacji

saf6

2012-04-07, 23:57
Ale pie**olenie .... :D


Plecionkarz

2012-04-08, 00:00
Normalni ludzie utrzymują równowagę pomiędzy życiem seksualnym a całą resztą swoich działań. Ich popęd nie wypacza ich stylu życia i relacji z innymi ludźmi. Nie chodzą po ulicy i nie chwalą się gdzie popadnie w jaki sposób i z kim to lubią robić. Natomiast dla pedałów najważniejsze jest walenie się w dupę i dbanie o to by cały świat o tym wiedział. Nie chcą by ludzie utożsamiali ich z zawodem jaki wykonują, zainteresowaniami tylko ich dewiacją. To jest chore. Sami robią z siebie zwierzęta kierujące się popędami nad którymi nie potrafią zapanować i się jeszcze z tego cieszą.

th...........er

2012-04-08, 00:00
Można prosić o źródło?

amatorka_protein

2012-04-08, 00:18
Zrodlo , na najlepiej odnosnik do sprawy , jakis lawpages czy cos . Albo nazwe sprawy , to sam sobie znajde :)

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/scotland/edinburgh_and_east/8094861.stm

Fake jak ch*j !! Caly artykul wklejony przez harmana jest naciagany i pomanipulowany . Tylko jeden z tych gosci pracowal w instytucji pomagajacej mlodzierza homosexualna , szajka byla pedofilska a nie gejowska etc , etc . Na kilku roznych stronach sprawdzilem . Nie jestem pedalem , ale nie wiem , co to wklejone cos ma na celu ... Manipulacja jak ch*j . A lawpages nie klamie , bo to sa strony ze sprawami prosto z sadu .

dback

2012-04-08, 00:21
O ty j***ny homofobie! Jak śmiesz być nietolerancyjnym dla pedałów i takie coś tu zamieszczać?

amatorka_protein

2012-04-08, 00:21
harman.kardon napisał/a:



Jeszcze troche tekstu dla zainteresowanych:

Dzieci ofiarami homoseksualizmu

Dzieci homoseksualistów znacznie częściej niż dzieci heteroseksualistów: padają ofiarami pedofilii ze strony rodziców, trzy razy częściej zostają homoseksualistami, są seksualnie molestowane, rozpoczynają współżycie od aktów homoseksualnych, niezadowolone są ze swego dzieciństwa.

Homoseksualiści będący od 1 do 3% populacji odpowiadają za 20 do 30% aktów pedofilskich, 30% aktów seksualnych osób dorosłych z nieletnimi, od 35 do 40% przypadków molestowania nieletnich. W Wielkiej Brytanii 2% chłopców i 1% dziewcząt padło ofiarą seksualnych propozycji dorosłych.

W badaniach anonimowych od 25% do 50% homoseksualistów przyznaje się do dokonywania aktów pedofilskich. Ofiary pederastów pedofilów często same zostają pederastami. Od 32 do 34% osób molestujących dzieci to homoseksualiści, od 36 do 45% pedofilów to homoseksualiści. 35% młodocianych przestępców seksualnych to homoseksualiści.

Nauczyciele homoseksualiści często molestują uczniów. Nauczyciele homoseksualiści (od 1 do 3% populacji, 4% nauczycieli) odpowiadają za 35% aktów pedofilii wśród nauczycieli (w Australii za 64% aktów pedofilskich nauczycieli na uczniach). Bardzo aktywne w molestowaniu uczennic są nauczycielki lesbijki które odpowiadają za 35% przypadków. Młodsze dzieci częściej padają ofiara homoseksualnych nauczycieli pedofilów. Na poziomie podstawówek homoseksualni nauczyciele odpowiadają za 29% przypadków pedofilii, na poziomie gimnazjum za 16%. Homoseksualiści nauczyciele są więc nad reprezentowani wśród nauczycieli pedofilów.

Nie jest tajemnicą że celem środowisk homoseksualnych jest legalizacja pedofilii. W 1990 w Holandii zalegalizowano stosunki homoseksualne 12 letnich dzieci z dorosłymi (za zgodą rodziców), bez zgody rodziców od lat 15. Pedofile aktywni są w ruchu gejowskim.



Kolego , zrodla , zrodla , zrodla . Tak ch*jowo trafiles , ze zajmowalem sie tym kiedys zawodowo i piszac takie rzeczy tylko sie osmieszasz .

amatorka_protein

2012-04-08, 00:34
http://gaylife.about.com/b/2006/07/09/gay-men-and-child-molestation-myth-or-fact.htm

Cytat:

The study also found that of 269 cases of child sex abuse, only two offenders where found to be gay or lesbian. The American Psychological Association agrees, "Another myth about homosexuality is the mistaken belief that gay men have more of a tendency than heterosexual men to sexually molest children. There is no evidence to suggest that homosexuals molest children."


Brawo !! Strzelanie sobie w stope level dubstep osiagneles wlasnie hehe

Ta bibula tez spoko hehe Guy znaczy facet , a nie gay , czyli pedal ! No ja pie**ole :D

ZimnySkurwiel

2012-04-08, 00:41
amatorka_protein napisał/a:

http://gaylife.about.com/b/2006/07/09/gay-men-and-child-molestation-myth-or-fact.htm


Brawo !! Strzelanie sobie w stope level dubstep osiagneles wlasnie hehe

Ta bibula tez spoko hehe Guy znaczy facet , a nie gay , czyli pedal ! No ja pie**ole :D



Co nie zmienia faktu że pedalstwo jest złe :-D

kl3juuu

2012-04-08, 00:42
Nie no, k***a. Co jak co, ale za molestowanie niemowlęcia ZAJEBAŁBYM nie patrząc na jakiekolwiek konsekwencje. Taka k***a nie powinna żyć, nie zasługuje na dar zwany życiem. Wk***iłem się jak młody.

harman.kardon

2012-04-08, 00:42
@amatorka_protein
Możesz pisac co chcesz, ja wam tu k***a nie dam żyć :] będe biegał z siekierą i wpie**alał wam ją w głowy az mnie zamkną. Wracaj do swojego chłopaka i żryj swoje gówno ! Z dupy do ryja !

amatorka_protein

2012-04-08, 00:49
Nie jestem pedalem , widzisz ... Natomiast w przeciwienstwie do CIebie potrafie czytac w kilku jezykach i nie dam zrobic sie w ch*ja . Ty , nie dosc , ze nie potrafisz czytac po angielsku , to jeszcze sie z tym obnosisz , jak nie przymiezajac te pedaly na paradach , ze swoim pedalstwem . Wlasnie udowodniles , ze jestes jeszcze bardziej zmanipulowany niz przecietny kowalski ogladajacy tvn :)

Wez , idz juz spowrotem na strone radyjka haha I pamietaj : bog woli szlachetnych i dobrych ateistow niz nienawistnych , wk***ionych katolikow :) Pozdrawiam i zycze CI wszytkiego naj :) Duzo milosci , takiej ludzkiej z okazji swiat :)

lemon43

2012-04-08, 00:52
pedały i tak to mają w dupie, no w sumie nie tylko to :-P

harman.kardon

2012-04-08, 00:54
Nie potrzbuje manipulacji żeby mieć odraze do pedalstwa. Świetnie że znasz wiele języków :] Zarzucasz mi ze jestem zmanipulowany a po mojej nienawisci do pedałów twierdzisz że jestem moherem ? Również życze wesołych świąt, nie bierz z dupy do ryja :]