18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SZERYF z PKS blokuje drogę

Tomaszu • 2015-01-04, 22:14
Chamstwa drogowego ciąg dalszy.

TheByQ

2015-01-05, 13:53
@SQT Gdzieś ty k***a na autostradzie widział podwójną ciągłą pomiędzy pasami idącymi w tę samą stronę?

chetek

2015-01-05, 13:57
@TheByQ

Gdzieś ty k***a widział cokolwiek o autostradzie w poście SQT?

Takafura

2015-01-05, 14:41
Mam na koncie kilka podobnych zachowań jak ten kierowca autobusu. Jak ktoś jeździł starą "dwójką" Poznań - Świecko przed modernizacją 10 lat temu to się domyśli sam dlaczego. Młodym podpowiem, że zapobiegłem zderzeniom czołowym. Teraz są wysepki, dodatkowe pasy dla zjeżdżających z trasy, no i ciśnienie mniejsze, bo połowa autostradą śmiga.

Blurey

2015-01-05, 15:17
Halo debile
28 sekunda, zobaczcie sobie jak droga nagle zmienia kąt pochylenia, jest bardzo duże prawdopodobienstwo(a chyba nawet na pewno i dla tego była tam podwójna), że jak osobówka zaczęła wyprzedzać, to leciała na ślepaka.

BRAWO dla kierowcy autobusu, sam próbowałbym ratować sytuację, gdybym sam widział, że typ mnie chce wyprzedzić, a z przodu nic tylko wierzchołek drogi, to bym tak samo zrobił. (częsta pułapka i bardzo zdradliwa, przez to jest chyba najwięcej czołówek ,nie licząc wyprzedzania w mgłe, ale to już szaleństwo)

A wy j***ny gimbusiarski śmierdzący motłoch do gazu raz. Za 2-3 lata prawo jazdy, a tutaj takie sp***olone myślenie, no tragedia. Wstyd, kolejne pokolenie j***nych cebulaków, myślących nie dość, że stadnie, to jeszcze źle i tępo.
ch*j z tym.

ElManiure

2015-01-05, 15:37
nie wierze w to że taka p*zda jeździ -.-

kosa2301

2015-01-05, 16:47
Zawsze bronię tzw. "szeryfów", bo moim zdaniem mają rację, bo człowiek stoi pół godziny w korku a jakiś burak swoją beemą zapierdziela do końca zamkniętego pasa i pcha dupę jak debil, więc dobrze że ktoś im w tym przeszkadza. Jednak tego kolesia nie rozumiem, pewnie chciał zablokować wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, ale raz że nie powinno mu to w niczym przeszkadzać, a dwa że stworzył ogromne niebezpieczeństwo na drodze.

artiee

2015-01-05, 17:40
@up a kto ci każe stać w kolejce? Zmieniasz pas i jedziesz, przynajmniej kolejka się zmniejsza. Twój problem, że nie myślisz.

lapps

2015-01-05, 17:55
re_st_ho_me napisał/a:

Polacy ogólnie jeżdżą jak p*zdy, nie przestrzegają przepisów, jadą za szybko, narażają siebie i innych. Jestem chory jak muszę autem do Polski jechać, mogę przejechać 600km na niemieckiej autostradzie i oprócz korków jedzie się na luzie a wystarczy mi 60km w Polsce i jestem totalnie zmęczony uważaniem czy jakiś debil mnie i mojej rodziny nie zabije bo mu się śpieszy albo ch*j wie dlaczego



bo w Polsce jedna robota nie wystarcza zeby wyzywic rodzine

pacio

2015-01-05, 19:30
Gdyby ktoś z was jechał kiedyś tą drogą i wiedział jak ch*jowe są tam oznaczenia. Kierowca laguny miał tam dobrą widoczność. Za ch*j nikt nie wie skąd takie z dupy wzięte oznaczenia poziome na drodze.

tranzystor

2015-01-05, 20:28
Może kierowca PKSu najzwyczajniej przysypiał za kierownicą. Większość z nich miało już wąsy w czasach "ogórka", a teraz im każą do 67 roku życia jeździć jeszcze.

paffko

2015-01-05, 21:28
Skręcił tu: 53.291353,23.2901885, jakby ktoś go szukał :P