18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SZERYF z PKS blokuje drogę

Tomaszu • 2015-01-04, 22:14
Chamstwa drogowego ciąg dalszy.

focusek

2015-01-05, 09:00
ehh dzieci bez prawka beda przepisow uczyc... nigdy nie pisze komentarzy bo uwazam ze to nie ma sensu ale k***a nie wytrzymalem. Widac na 2 km do przodu wolna droge a wy glaby tylko ciagla widzicie... jak boga kocham bym jechal za ch*jem i naplul mu w jape. j***ny krol na drodze sam ledwo sie wlecze to i innych chamuje prostak j***ny. Murzynska lanca w dupe za takie zachowanie! i mam nadzieje ze kolega z renowki nie jest taka p*zda i pojechal za nim. Pozdro dla kumatych a dzieciarni lepa w jape. PS nie proscie taty o podwozke do koleszki bo deszcz pada a chcecie pograc na ps4.

karinata

2015-01-05, 09:12
Vuko napisał/a:


Wyprzedzanie na ciągłej czymś się różni? :roll:


Owszem. :P

Ogólnie - linia ciągła wcale nie oznacza zakazu wyprzedzania, choć zazwyczaj się do tego sprowadza. A w tym przypadku jedynym zagrożeniem było to, że ktoś będzie chciał przed autobusem wyskoczyć z tej dróżki z prawej, bo poza tym widoczność była dobra.

Bankracy

2015-01-05, 09:17
@up według przepisów nie można wyprzedzać na ciągłej :)

karinata

2015-01-05, 09:19
@up
Podasz ten przepis?

zonk

2015-01-05, 09:27
@karinata ma rację. Podwójna ciągła nie zakazuje wyprzedzania. Zakazuje natomiast przejeżdżania przez nią.

magikgliwice

2015-01-05, 09:29
Baltazar_4-20, to czytaj: http://www. kursprawojazdy. pl/linie. html gdzie jest napisane o wyprzedzaniu ? nie można jej przekraczać, najeżdżać i jechać z jej lewej strony - o wyprzedzaniu nie napisano.

Ja osobiście zrobiłbym redukcje i wpakował mu się na prawą stronę - cokolwiek się stanie "Panie władzo autobus wyprzedzał mnie i nie zachował ostrożności" ;)

Mitico

2015-01-05, 09:29
Droga na Augustów? Aż dziwne że to nie litwin

No...........uk

2015-01-05, 09:33
maniutekxxxx napisał/a:

Skręciłbym za nim i poczekał aż się zatrzyma potem zaj***ł mu w pusty łeb i odjechał.



Ta... opie**oliłbyś gałę na klęczkach i poszedłbyś do domu ucałować mamę.... pie**olony gimbus, gdybyś miał zamiast fistaszka mózg wiedziałbyś, że na 2x ciągłej nie wyprzedza się takich pojazdów...
gościu z Busa bardzo dobrze zrobił... może jeden z 2gim wpie**oli się do rowu to się nauczą przepisów.

SQT napisał/a:

@karinata ma rację. Podwójna ciągła nie zakazuje wyprzedzania. Zakazuje natomiast przejeżdżania przez nią.



Następny matoł... albo troll... Zakazuje wyprzedzania ;)
Nie zakazuje OMIJANIA, nie wolno najechać na tą linię...
Widzisz tutaj szansę ominięcia autobusu nie najeżdżając na linię?

re_st_ho_me

2015-01-05, 09:42
Polacy ogólnie jeżdżą jak p*zdy, nie przestrzegają przepisów, jadą za szybko, narażają siebie i innych. Jestem chory jak muszę autem do Polski jechać, mogę przejechać 600km na niemieckiej autostradzie i oprócz korków jedzie się na luzie a wystarczy mi 60km w Polsce i jestem totalnie zmęczony uważaniem czy jakiś debil mnie i mojej rodziny nie zabije bo mu się śpieszy albo ch*j wie dlaczego

maniutekxxxx

2015-01-05, 09:59
[quote="NoFuk"]

Ta... opie**oliłbyś gałę na klęczkach i poszedłbyś do domu ucałować mamę.... pie**olony gimbus, gdybyś miał zamiast fistaszka mózg wiedziałbyś, że na 2x ciągłej nie wyprzedza się takich pojazdów...
gościu z Busa bardzo dobrze zrobił... może jeden z 2gim wpie**oli się do rowu to się nauczą przepisów.


Jeśli chodzi o opie**alanie gały to nie wyciągaj swoich relacji z ojcem na forum publiczne.
Co do fistaszka to wole mieć choć tyle a nie jak ty żyłkę która trzyma uszy.
Gdybyś choć raz pomyślał (wiem będzie bolało ale postaraj się) to wiedziałbyś ze takie zajeżdżanie drogi jest bardziej niebezpieczne niż wyprzedzanie na podwójnej ciągłej.
Może kiedyś będziesz w podobnej sytuacji kiedy będziesz musiał pilnie dostać się do szpitala a taki "inteligent" jak ty będzie się zachowywał jak kierowca autobusu.

rejcze12

2015-01-05, 10:01
BIAŁYSTOK i wszystko jasne

PanHT

2015-01-05, 10:10
Ci co mówią, że się na ciągłej nie wyprzedza to nie mają pojęcia o drogach w Polsce albo jeździcie 500km w miesiącu po mieście 50 - 100tys mieszkańców gdzie najwyższą prędkość osiągacie na obwodnicy.
Pojedźcie sobie z Gdańska do Wrocławia albo Katowic nie płacąc z autostradę. Zrozumiecie, że jak się ma do przejechania 700km i po 4 godzinach jazdy macie przed sobą takiego p*zdowatego kierowce to się wyprzedza jak jest miejsce.
A najgorsi to są tacy, którzy jak jest ciągła i widoczność na kilometr to nie wyprzedzą a jak się zacznie przerywana a auto 300 metrów z naprzeciwka to się k***a pcha do wyprzedzania. DRAMAT!
Jeszcze żeby facet w autobusie jechał 90km/h a on jedzie 50 i się jeszcze zgrywa...
Jeden z najgorszych typów kierowcy na trasie. Przed zakrętem zwalnia, na ograniczeniu do 70 też zwalnia, a jak się kończy zakaz to dopie**ala i wtedy jak nic nie jedzie to się nie daje wyprzedzić.

Ludzie weźcie zróbcie kilka tys w miesiącu to wam się to głupie myślenie zmieni.

maniutekxxxx

2015-01-05, 10:15
Fiszu napisał/a:





Szkoda, że tylko na sadisticu tylu kozaków, a na drogach ni chu chu... Ale spokojnie Panowie - niedługo prawo jazdy to się bd mogli wykazać.


Mam nadzieję że jesteś jedynym dzieckiem w rodzinie.
Prawko posiadam od czasów kiedy ty oglądałeś prezenty na komunie, do tego większość rubryk w nim mam wypełnione data zdanego egzaminu.
Co do kozaczenia to mam nadzieje ze kiedyś spotkamy się na drodze w podobnej sytuacji i będę mógł się wykazać kozaczeniem poza portalem.

zonk

2015-01-05, 10:24
NoFuk napisał/a:

Następny matoł... albo troll... Zakazuje wyprzedzania ;)
Nie zakazuje OMIJANIA, nie wolno najechać na tą linię...
Widzisz tutaj szansę ominięcia autobusu nie najeżdżając na linię?


Poważnie jesteś taki ograniczony ? Wyobraź sobie ulicę dwu, ba trzy pasmową w jednym kierunku. Każdy pas oddzielony ciągłą linią. Zakładając że dwa samochody jadą po różnych pasach to jeden może drugiego wyprzedzić nie przekraczając linii ciągłej. Jeszcze coś wyjaśnić ?

wilkoala

2015-01-05, 10:29
Podczas wyprzedania nie ma już podwójnej ciągłej a kierowca PKS zasługuje na strzała w morde.