18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęśliwy kot na plaży

Nap_Limak • 2012-07-10, 10:21
Właścicielki kotów starają się je uszczęśliwić na wiele sposobów. Zobaczcie jak szczęśliwy jest ten kotek w czasie spaceru na plaży.


piernik666

2012-07-10, 16:15
brt1529 napisał/a:

Koty to niewdzięczne stworzenia, lepiej skupcie się na właścicielce bo nie najgorsza. A kot nie wygląda jakos specjalnie na zmartwionego, nie zdziwiłbym sie jakby mu się to podobało



sadze ze mu sie to podobalo bo byl "drapany" przez cala droge ciągnięcia :D

autech25

2012-07-10, 16:41

plArc

2012-07-10, 17:05
@up k***a miałem tak samo tylko, że z innym kotem.

harvest

2012-07-10, 17:17
j***ć koty bo to szmaciarze. Jak nie śpią całymi dniami to wk***iają tylko. Mamy tu przykład właśnie, nawet mu się chodzić nie chce.

P.S. Ale laska fajna - r*chał bym :D

Janusz~

2012-07-10, 17:28
artixz napisał/a:



Hmm... Tylko geje lubią tak zwane zwierzęta jakimi są "koty" to niewdzięczne sk***ysyństwa, prawdziwym przyjacielem jest pies.

Co ciekawe znam jednego Janusza który lubi koty i jest gejem, jedyny kot jakiego lubię to przejechany.



Weź wyk***iaj, bo nie chce mi się z Tobą gadać. Ale zanim to zrobisz, obowiązkowo przejrzyj wszystkie strony tego tematu, potem zastanów się nad swoją niegrzeczną wypowiedzią i przeproś wszystkich sadystów tworzących ten temat. Psy to kretyńskie zwierzęta, nie są inteligentne, tylko są głupie - robią co im każesz. Może dlatego tak się nimi podniecasz.

maxqi

2012-07-10, 17:36
myślę że te ponad 200 pifek jest nie dla sierściucha tylko dla tej fajnej niuni 8-)

TheByQ

2012-07-10, 17:47
Ops, ktoś trafił Janusza w czuły punkt. A gdyby kotu się nie podobało to by wstał i na łapach zapie**alał, szybko laska nie szła.

XK...........sX

2012-07-10, 18:30
BongMan napisał/a:

Sposobem głupia p*zdo, sposobem... Kot nie jest zwierzęciem dla byle kogo, do kota trzeba mieć odpowiednie podejście, a wtedy zrobi wszystko o co go poprosisz... Jeśli będzie tego chciał.



Ta, już k***a widzę jak mi łata dziury Goldbandem albo szpachluje ściany 8-)

Miki6830

2012-07-10, 18:33
Janusz~ napisał/a:

Tępa suka. Kopałbym taką w głowę. Albo nie, wyr*chałbym :D
albo jeszcze lepiej - najpierw skopał, a potem wyr*chał. Albo na odwrót. Sam nie wiem : <

taki śliczny kocurek, a zamiast go wziąć na ręce, to go ciągnie po piasku.


To co Ty robisz na Sadistic ?

qba1012

2012-07-10, 18:38
They See Me Rollin' They Hatin

_MoRo_

2012-07-10, 18:44
Janusz~ napisał/a:


Weź wyk***iaj, bo nie chce mi się z Tobą gadać. Ale zanim to zrobisz(...)


No to chce Ci się z nim gadać, czy nie? :roll:

Janusz~ napisał/a:


Psy to kretyńskie zwierzęta, nie są inteligentne, tylko są głupie - robią co im każesz.



Tak mi się jakoś przypomniało ;)

tysonic

2012-07-10, 18:52
brt1529 napisał/a:

Koty to niewdzięczne stworzenia, lepiej skupcie się na właścicielce bo nie najgorsza. A kot nie wygląda jakos specjalnie na zmartwionego, nie zdziwiłbym sie jakby mu się to podobało



Lepiej skup się na hodowli mózgu. Sądząc po ilości przyznanych piw - idiotów nie brakuje. Egocentryczne zera myślące że jak zwierze nie lata za wami jak pie**olnięte i nie robi tego co chcecie, to jest niewdzięczne i głupie. Logika godna k***a imbecyla. Chcesz by coś za tobą latało i robiło co każesz? To zapie**alaj do jakiegoś Iranu i kup se tam ze 20cia żon. A jak nie to ryj kajdaniarzu i to ty rób co si szef każe.

Piorek

2012-07-10, 19:00
BongMan napisał/a:


Bo nie przybiegają z merdającym ogonem jak je wołasz, nie warują i nie aportują? Koty są takie jak my - niezależne. Psa bierzesz jak chcesz mieć zwierzę, kota bierzesz jak chcesz mieć towarzysza.


Kota nie biorę, bo wyleguje całymi dniami kakaowe oko i ma na wszystko wyj***ne. Wstanie, zmieni miejsce i znowu leży. Z psem się pobawisz, z psem pójdziesz na spacer, pies zawsze będzie przy tobie.

Janusz~ napisał/a:

Psy to kretyńskie zwierzęta, nie są inteligentne, tylko są głupie - robią co im każesz. Może dlatego tak się nimi podniecasz.


Równo trzeba mieć nasrane w bani, żeby tak stwierdzić. Psu wykonywanie poleceń sprawia przyjemność, bo dobry właściciel za pomyślnie wykonane polecenie daje smakołyk i go chwali, a nie każe mu to robić.


W sumie to nie ma po co dyskutować, bo są wielbicie zarówno psów jak i kotów. Ale mimo wszystko jestem przekonany, że na wypisanie zalet psa zabrakłoby kartki a4, a zalety kota zmieściłbyś w jednym zdaniu, góra dwóch zdaniach.

Joseph_Fritzl

2012-07-10, 19:05
Janusz~ napisał/a:



Weź wyk***iaj, bo nie chce mi się z Tobą gadać. Ale zanim to zrobisz, obowiązkowo przejrzyj wszystkie strony tego tematu, potem zastanów się nad swoją niegrzeczną wypowiedzią i przeproś wszystkich sadystów tworzących ten temat. Psy to kretyńskie zwierzęta, nie są inteligentne, tylko są głupie - robią co im każesz. Może dlatego tak się nimi podniecasz.



Ależ Januszu, Ty nie jesteś sadystą, jesteś tylko Januszem ;) a napisałem to żeby Cię wk***ić i oczywiście mi się to udało wnioski z tego wyciągnij sam.