18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczere gratulacje

Resterwers • 2012-04-07, 00:41
Dla Pana policjanta :D


.:...........:.

2012-04-07, 06:05
Mało kogo chyba dziwi, że wyzywają kierowcę bmw. :lol:

I_am_what_I_am

2012-04-07, 09:19
szkoda ze nie ma całego materiału i nie wiadomo o co chodzi

geza1927

2012-04-07, 11:14
Szczerze to za bluzganie mandacik.

Resterwers

2012-04-07, 15:11
I_am_what_I_am napisał/a:

szkoda ze nie ma całego materiału i nie wiadomo o co chodzi


Niestosowanie się do znaków poziomych F10 :P Czyli chciał ominąć korek i pojechał pasem do skrętu w lewo na wprost. Szczerze to popieram zachowanie faceta "składającego gratulacje" a filmik obcięty ze względu na tych narzekających, którym nie chce się poświęcić 30s więcej na filmik :)

bartula

2012-04-07, 15:26
Ja miałem ostatnio podobną sytuację:
stałem na skrzyżowaniu, po drugiej stronie stała policja, która łapie tych co walą na czerwonym.
Mi się światło zmienia na zielone i ruszyłem. Ujechałem dwa metry i całe szczęście mam niezły refleks wcisnąłem hamulec i przed samą maską mi przeleciał samochód. Policja ruszyła za nim. Ja akurat jechałem do biura coś załatwić chwilkę mi to zajęło. Wracałem tą samą drogą po kilku minutach od 'zdarzenia' no i widzę gościa złapali kilkaset metrów dalej za tym skrzyżowaniem, zatrzymałem się i powiedziałem: Jeszcze stówka ode mnie. Policjanci przytaknęli, gdybym nie zahamował wtedy to by było ciężko...

golip

2012-04-08, 00:04
@up
Było o tym w wiadomościach.

Irenvelle

2012-04-08, 00:23
A szkieł 0 reakcji xD

I_am_what_I_am

2012-04-08, 00:26
Resterwers napisał/a:


Niestosowanie się do znaków poziomych F10 :P Czyli chciał ominąć korek i pojechał pasem do skrętu w lewo na wprost. Szczerze to popieram zachowanie faceta "składającego gratulacje" a filmik obcięty ze względu na tych narzekających, którym nie chce się poświęcić 30s więcej na filmik :)



imo nie na tym rzecz polega żeby do filmu potrzebny był komentarz w celu jego poprawnej interpretacji ;)

Kemotz

2012-04-08, 01:29
"I niestety cieszy nas gdy sprawiedliwość wyciąga swoją karzącą (dłoń)"- JAKIE k***A NIESTETY? Bardzo dobrze, że wyciąga.

adiemus36

2012-04-08, 13:30
Lubie Knapika, ale nie wiem kto mu pisze te teksty do "Uwaga Pirat". Są denne, nieśmieszne, a wręcz uwłaczające dla niektórych kierowców(Tych, którzy są świadomi swojej winy).

esswain

2012-04-08, 14:01
Jak by tak brzydko na stadionie powiedzial to by dostal zakaz stadionowy na 2 lata :)

exculibrus

2012-04-08, 16:11
Dobra, nie pieprzcie. Cwaniaki? A może myślący ludzie? Sam gdy się nigdzie nie śpieszę, to jadę spokojnie w korku i puszczam innych, ale jeśli się śpieszę to kombinuję. Musisz się namęczyć, nakręcić, wytężyć umysł, przewidywać, uważać itd. więc nie widzę w tym nic złego. A za to często widzę debila, który nie wyprzedzi na podwójnej ciągłej, choć akurat ma dobrą widoczność i pustą drogę, a na przerywanej wyjedzie na czołówkę, żeby przepisów nie łamać... Gdyby ludzie wyprzedzali lewą stroną, coraz częściej występujących w Polsce, wysepek, zamiast na wzniesieniach, to byłoby mniej wypadków śmiertelnych. Bo nie sztuką jest wcisnąć j***ny pedał gazu, ale myśleć za kierownicą i nie kierować się swoim ego.


btw. ten co się zatrzymał i pogratulował prawdopodobnie sam by chciał tak robić, ale ma małego fiutka i boi się zatrzymania (tj. ewentualnych konsekwencji), więc woli powyzywać. Do tego jeszcze widzi markę bmw i już...

P.S. Drogówka na TVN Turbo to jeden z najbardziej p*zdowatych programów motoryzacyjnych, jaki powstał w Polsce. (Choć mogę się mylić, bo nie jestem na bieżąco z nowościami w telewizji).

pakicito

2012-04-08, 20:03
Cytat:

Mało kogo chyba dziwi, że wyzywają kierowcę bmw.


kierowca bmw kombi jest normalny