18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczere gratulacje

Resterwers • 2012-04-07, 00:41
Dla Pana policjanta :D


Resterwers

2012-04-09, 23:50
exculibrus napisał/a:

Dobra, nie pieprzcie. Cwaniaki? A może myślący ludzie? Sam gdy się nigdzie nie śpieszę, to jadę spokojnie w korku i puszczam innych, ale jeśli się śpieszę to kombinuję. Musisz się namęczyć, nakręcić, wytężyć umysł, przewidywać, uważać itd. więc nie widzę w tym nic złego. A za to często widzę debila, który nie wyprzedzi na podwójnej ciągłej, choć akurat ma dobrą widoczność i pustą drogę, a na przerywanej wyjedzie na czołówkę, żeby przepisów nie łamać... Gdyby ludzie wyprzedzali lewą stroną, coraz częściej występujących w Polsce, wysepek, zamiast na wzniesieniach, to byłoby mniej wypadków śmiertelnych. Bo nie sztuką jest wcisnąć j***ny pedał gazu, ale myśleć za kierownicą i nie kierować się swoim ego.


btw. ten co się zatrzymał i pogratulował prawdopodobnie sam by chciał tak robić, ale ma małego fiutka i boi się zatrzymania (tj. ewentualnych konsekwencji), więc woli powyzywać. Do tego jeszcze widzi markę bmw i już...

P.S. Drogówka na TVN Turbo to jeden z najbardziej p*zdowatych programów motoryzacyjnych, jaki powstał w Polsce. (Choć mogę się mylić, bo nie jestem na bieżąco z nowościami w telewizji).


Drogówka leci na TV4 a to jest uwaga pirat :P