18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szaleni aktywiści celują w Brytyjski Dom towarowy

ShamimaBegum • 2022-10-20, 12:22


Szaleni lewicowi aktywiści "just Stop Oil" po raz kolejny uderzają w kolejny bezsensowny symboliczny cel, luksusowy dom towarowy Harrods...
Zgaduję, że nie kupią Foie gras :kawa:

Siriuz

2022-10-20, 12:24
Wysłać do Afryki i niech żyją ekologicznie w lepiankach z błota.

gacu37

2022-10-20, 12:31
Zawsze zastanawia mnie czemu nikt nie wyleci i nie jebnie takiemu w celu obrony własności. Nieuzbrojony można jak najbardziej z pięści

~Angel

2022-10-20, 12:40
gacu37 napisał/a:

Zawsze zastanawia mnie czemu nikt nie wyleci i nie jebnie takiemu w celu obrony własności. Nieuzbrojony można jak najbardziej z pięści



Bo od tego maja ubezpieczenia a kolejną sprawą to większy wyrok dostaniesz za jebniecie takiemu debilowi niż on za zniszczenie mienia. Kto miał wyskoczyć - sprzedawca który ma wywalone bo nie za to mu płacą - od takich rzeczy jest ochrona a jak właściciel żulił to jego sprawa. Jedyne co to zgłosić na policję i nara a nie szarpać się z idiotami którzy tylko czekają na prowokacje i ataki fizyczne aby pokazać jak to oni chcą dbać o planetę a ktoś ich bije.

Co innego gdyby to była moja własność to mogę go ująć i czekać na przyjazd na odpowiednie służby.

Jarosławkaczyński

2022-10-20, 12:47
Szkoda ze nie robią takich akcji z powodu wszechobecnej drożyzny i tego co dzieje się właśnie w Polsce i na świecie.

Extermis

2022-10-20, 13:14
Trzeba być kompletnie zj***nym, by takie coś odj***ć....


Siriuz

2022-10-20, 14:27
Jarosławkaczyński napisał/a:

Szkoda ze nie robią takich akcji z powodu wszechobecnej drożyzny i tego co dzieje się właśnie w Polsce i na świecie.



No i celna uwaga. Tych oszołomów prawdopodobnie ktoś finansowo zachęca, a potem upewnia się, że ich akcja zostanie odpowiednio nagłośniona. Protesty, manifestacje i inne performensy chyba rzadko sią organizowane oddolnie. Chętnych znajdziesz, trzeba tylko dać im narzędzia.

Hetman_Wielki

2022-10-20, 14:31
i znowu pojeby z kucykami i azjatyckimi fryzurami, łeb do ścięcia za taki fryz

grudzin7

2022-10-20, 14:33
Biedota materialna i umysłowa. Nie mogą się pogodzić z tym, że z ich umiejętnościami mogą co najwyżej zapie**alać na etacie za max średnią krajową i na zabawki z tego sklepu ich nigdy nie będzie stać. Takim pasożytom trzeba pokazywać dosadnie gdzie ich miejsce.

FeeGiee

2022-10-20, 14:45
Mordy nie skalane inteligencją

ProVVe

2022-10-20, 15:07
Angel napisał/a:

Bo od tego maja ubezpieczenia a kolejną sprawą to większy wyrok dostaniesz za jebniecie takiemu debilowi niż on za zniszczenie mienia. Kto miał wyskoczyć - sprzedawca który ma wywalone bo nie za to mu płacą - od takich rzeczy jest ochrona a jak właściciel żulił to jego sprawa. Jedyne co to zgłosić na policję i nara a nie szarpać się z idiotami którzy tylko czekają na prowokacje i ataki fizyczne aby pokazać jak to oni chcą dbać o planetę a ktoś ich bije.
Co innego gdyby to była moja własność to mogę go ująć i czekać na przyjazd na odpowiednie służby.



Nie wiem... Ja bym strzelił w ryja i sp***olił... Za smarka tak się robiło jak chcieli z kasy skroić. Strzał i szybkie nogi... Tutaj skoro takie ryzyko to to samo dla zasady, żeby wiedzieli, że ludzie będą przeciwko nim

Kaczor68

2022-10-20, 15:44
k***a, jak zwykle jak gruba i brzydka to aktywistka , że hej.

Grzechulec

2022-10-20, 15:57
ProVVe napisał/a:

Nie wiem... Ja bym strzelił w ryja i sp***olił... Za smarka tak się robiło jak chcieli z kasy skroić. Strzał i szybkie nogi... Tutaj skoro takie ryzyko to to samo dla zasady, żeby wiedzieli, że ludzie będą przeciwko nim




Tylko za np mojego smarka nie bylo kamer na kazdym rogu wiec dopiero przy okazaniu na psiarni byla szansa ze Ciebie ktos rozpozna. Teraz masz kamery i AI ktora zaraz dopasuje nagranie do Ciebie a po sladzie z Twojej komory udowodnia ze byles max 10m od miejsca ataku w chwili zdarzenia. Wot k***a technika

8-)

willoo

2022-10-20, 16:50
Taka ciekawostka na dziś :
Finansowanie tej ekopoj***nej grupy chuliganów pochodzi z Climate Emergency Fund z siedzibą w USA - to z tym funduszem związana jest Aileen Getty, potmikini założycieli Getty OIL... Co to Getty Oil ? Była to amerykańską firma zajmująca się marketingiem ropy naftowej, która powstała jako część dużej zintegrowanej firmy naftowej założonej przez J. Paula Getty'ego.