18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szaleni aktywiści celują w Brytyjski Dom towarowy

ShamimaBegum • 2022-10-20, 12:22


Szaleni lewicowi aktywiści "just Stop Oil" po raz kolejny uderzają w kolejny bezsensowny symboliczny cel, luksusowy dom towarowy Harrods...
Zgaduję, że nie kupią Foie gras :kawa:

boowa1986

2022-10-20, 17:48
Po prostu ich ktoś finansuje, tak jak resztę ekozjebów, Gretę itp itd. Dostaną hajsik to zaraz ślad po nich ginie, no dziwne nie? Mają burdel z nigerami w kraju, a jeszcze dolewają oliwy do ognia. A ja np chcę ropy w ch*j i co mam w drugą stronę protestować? Jak tak im źle na tym padole to się zawsze mogą sami odj***ć, taka rada.

Anonimowy12663

2022-10-20, 18:14
Chodzi o to ze jakaś firma gazowa ich funduje, żeby psuli wizerunek eko aktywistów. Moim zdaniem te przekupne szmaty powinny zostać przykładnie ukarane razem z tą formą, żeby przestraszyć innych pseudo ekologów pokroju greenpiss czy greta h*jberg

Brzęczyszczykiewicz

2022-10-20, 19:06
Siriuz napisał/a:

Wysłać do Afryki i niech żyją ekologicznie w lepiankach z błota.



Te lepianki są z błota i gówna, dla nich doskonałe.

stachu100093

2022-10-20, 19:33
Głąby nie czają ze teraz trzeba będzie zatankować większe auto żeby to pozmywać, stop Oil poprzez szybsze zużycie surowca...

qu4si

2022-10-20, 20:23
Śmieszni są Ci wojownicy o niby planetę. Ostatni przeczytałem artykuł, że wyprodukowano największy wycieczkowiec na świecie , taki wiecie niczemu nie służy , bawi ludzi towaru nie przewozi. Wyprodukuje tyle CO2 przez rok co wszystkie samochody OSOBOWE w UE również w sakli roku. Badum tsssss. Szach mat sk***ysyny. jeden k***a, jeden.... w planach jest drugi. Ale Adblue to zbawienie świata. I oni się dziwią że mimo tych pro eko zmian nic się nie zmienia, nie wspomnę już o takich eksperymentach jak Car Bomba.

A ciekawe z czego była farba???

hasfar

2022-10-20, 21:20
Brzęczyszczykiewicz napisał/a:

Te lepianki są z błota i gówna, dla nich doskonałe.



Nie.
Te chatki są z gówna i patyków!
Nic , a nic się nie znasz na afrykańskiej technologii budownictwa...

jessjess

2022-10-21, 08:46
Aktywiści? Banda wandali. Wziąć ich złapać i oj***ć na pomarańczowo od stóp do głów

ph5i5

2022-10-21, 18:24
Parszywe nieroby. Lewary opanowały do perfekcji sztukę wk***iania ludzi.

ProVVe

2022-10-21, 21:34
Angel napisał/a:

Bo od tego maja ubezpieczenia a kolejną sprawą to większy wyrok dostaniesz za jebniecie takiemu debilowi niż on za zniszczenie mienia. Kto miał wyskoczyć - sprzedawca który ma wywalone bo nie za to mu płacą - od takich rzeczy jest ochrona a jak właściciel żulił to jego sprawa. Jedyne co to zgłosić na policję i nara a nie szarpać się z idiotami którzy tylko czekają na prowokacje i ataki fizyczne aby pokazać jak to oni chcą dbać o planetę a ktoś ich bije.
Co innego gdyby to była moja własność to mogę go ująć i czekać na przyjazd na odpowiednie służby.



Nie wiem... Ja bym strzelił w ryja i sp***olił... Za smarka tak się robiło jak chcieli z kasy skroić. Strzał i szybkie nogi... Tutaj skoro takie ryzyko to to samo dla zasady, żeby wiedzieli, że ludzie będą przeciwko nim