18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szacunek

Hrodgar • 2013-12-31, 14:59
Szanuj księdza swego, bo możesz dostać Imama ciapatego.

go...........et

2013-12-31, 16:25
Czyli mam bratać się z mniejszym hipokrytą, żeby nie przyszedł większy hipokryta. No k***a chyba nie.

BongMan

2013-12-31, 16:35
@up
Akurat hipokrytą większym jest jednak katol.
Imam/ciapaty mówi: - Zabijać niewiernych. - I to właśnie robią.
Ksiądz/katolik mówi: - Miłować bliźniego. - Co robią? Widać...

koozzi

2013-12-31, 19:11
bonguś tobie suchary wstawiać, a nie za filozofowanie się brać

magazynsbd

2013-12-31, 19:54
chyba wolałbym imama ciapatego, jak księdza katolickiego !!!!!!!!!!!!

Zarammoth

2013-12-31, 20:37
Szanować? Za coś szczególnego? Za to, że mąci swoim owieczkom w głowach starą książką z pustyni i ciągnie za to kasę, żeby brzuch utuczyć, a przy okazji te owieczki zatruwają dupę innym od tego pie**olenia? W jaki sposób grubas ma mnie obronić przed ciapatymi, czego sam bym bez złodzieja w kiecce nie mógł zrobić? Niech sp***ala do Watykanu, a imam do Iranu, wszyscy szczęśliwi i mniej ogłupieni.

Freedomik

2013-12-31, 20:43
To tak jakbym miał wpuścić do domu żula, podawać mu kapcie, robić herbatę, bo w przeciwnym wypadku może przyjść zabójca? Katolicka logika.

A może lepiej szanować jakiegoś tybetańskiego lamę, bo i on jest lepszy od imama i od waszego księdza?

klasz

2013-12-31, 20:48
A ja bym to wszystko do jeden komory gazowej pie**olną.

BoKoR

2013-12-31, 22:01
BongMan napisał/a:

@up
Akurat hipokrytą większym jest jednak katol.
Imam/ciapaty mówi: - Zabijać niewiernych. - I to właśnie robią.
Ksiądz/katolik mówi: - Miłować bliźniego. - Co robią? Widać...



Kij ci w dupę BongMan jeżeli piszesz że katolicy są gorsi od ciapaków.
Widać kto woli oglądać kozy zamiast półnagich kobiet na plaży.

Zarammoth

2014-01-01, 00:29
BoKoR napisał/a:



Kij ci w dupę BongMan jeżeli piszesz że katolicy są gorsi od ciapaków.
Widać kto woli oglądać kozy zamiast półnagich kobiet na plaży.


Powiedział, że większymi hipokrytami są, bo nie stosują się do swoich zasad, nie że są gorsi, głąbie.

pakicito

2014-01-01, 00:53
Cytat:

Kij ci w dupę BongMan jeżeli piszesz że katolicy są gorsi od ciapaków.
Widać kto woli oglądać kozy zamiast półnagich kobiet na plaży.


chyba jesteś zbyt niedorozwinięty, żeby zrozumieć komanetarze dorosłych

Hrodgar

2014-01-01, 01:28
@ niektórzy na górze, mam wrażenie że macie ból dupy bo was księża j***li :D

Ba...........co

2014-01-01, 02:17
Bongman to już w ogóle legenda, lubi Saharę, wielbi ciapaków... Ale wróćmy do kśięży... Nie wszyscy chojowi, to jaki dla twojej rodziny jest ksiądz zależy od tego ile mu zapłacisz... Na wojnę wolę iść z Bogiem, przeciw allahowi, nie odwrotnie.

dubbeat

2014-01-01, 05:11
Kościół katolicki jaki jest każdy widzi.. ale póki jest główną religią w tym kraju, możecie podziwiać piękne dupeczki w lecie, walić wóde do nieprzytomności, i nikt tego nie zabrania. Jak ciapaci będą większością będziecie oglądali co najwyżej kozy, bo wszystkie dupy będą miały plandeki na mordach..

Zarammoth

2014-01-01, 05:36
dubbeat napisał/a:

Kościół katolicki jaki jest każdy widzi.. ale póki jest główną religią w tym kraju, możecie podziwiać piękne dupeczki w lecie, walić wóde do nieprzytomności, i nikt tego nie zabrania. Jak ciapaci będą większością będziecie oglądali co najwyżej kozy, bo wszystkie dupy będą miały plandeki na mordach..


A wiesz, że bez kościółka też możesz pić wódę i oglądać kobietki? A nawet te rzeczy robić, które ci kościółek zabrania (które i tak pewnie robisz mimo zakazów).