18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sytuacje na drogach

tupak • 2015-07-23, 13:35
Nudziło mi się w weekend we Francji i zmontowałem filmik z różnych sytuacji drogowych. Jeśli ch*jowe to do piekła z tym.

kaiel

2015-07-24, 01:42
ten kto Roburem jeździł to miszcz i król kazachstańskich szos
temat do zamkniecia bo nie zbliżył się nawet o włos do tematu cycków, tirówek i kołpaka od kamaza

Blurey

2015-07-24, 12:13
Do autora tematu.

Jeżeli jesteś kierowcą ciężarówki w międzynarodówce pracującym w trybie przerzutów oczywiście.

Jak to jest być brudasem i tanią siłą roboczą, kradnącą(poprzez przerzuty) zlecenia lokalnym firmą za śmieszną stawkę, godzinowo to chyba 2 zł na godzinę wychodzi? Nie jest ci przykro, że tubylcy, obok których żyjesz w klitce patrzą na ciebie jak na podczłowieka? Nie jest ci przykro, że kasjerka, która właśnie przeszła obok ciebie do aldika, obok którego pauzowałeś i wróciła po 8 godzinach zarobiła właśnie więcej od ciebie? Więc jak to jest być tym robakiem który tyra za obrażające pieniądze w europie? Znam Niemca, który za czasów marki i znacznie wcześniej miał ciężarówkę i sobie spokojnie pracował po 35 godzin(i tak dużo) w tygodniu w obrębie ~100 km za stawkę dla ciebie niemożliwą do zarabiania. Wybudował dom i sobie żył z żoną, tak jak przyszło żyć w centrum Europie, w jednym z lepszych krajów świata, do czasu, aż nie przylazło robactwo z PL, Bułgarii itp i zalało rynek tanimi usługami, nie dającymi się w żadnym razie konkurować, no i teraz Niemiec ten nienawidzi brudasów co jeżdżą, bo są dla niego po prostu wrogami, ale na szczęście jest na emeryturze niemieckiej, która również jest pewnie większa od twojej brudnej pensji. W krótkim filmiku miałbyś już więzienie parę razy, ale i tak pracujesz w tak niebezpiecznym i wymagającym oraz niesamowicie niesprawiedliwym (kierowca to śmieć zawsze i wszędzie) zawodzie za tak obsrane pieniądze.

Castagiro

2015-07-24, 13:43
Blurey napisał/a:

Do autora tematu.

Jeżeli jesteś kierowcą ciężarówki w międzynarodówce pracującym w trybie przerzutów oczywiście.

Jak to jest być brudasem i tanią siłą roboczą, kradnącą(poprzez przerzuty) zlecenia lokalnym firmą za śmieszną stawkę, godzinowo to chyba 2 zł na godzinę wychodzi? .



Odezwała się internetowa p*zda, której szczytem kariery było pilnowanie parkingu w nocy a teraz na zasiłku siedzi.

Blurey

2015-07-24, 14:00
Castagiro napisał/a:



Odezwała się internetowa p*zda, której szczytem kariery było pilnowanie parkingu w nocy a teraz na zasiłku siedzi.




Pytam się robaku z punktu widzenia Francuza-Niemca itp. Bo taki punkt widzenia mają.

mazx

2015-07-24, 16:11
Tak i co chcesz rozgrzeszenia bo jedziesz z wielkim ładunkiem ? "patrzcie na kierowce bmw jaki furiat" czy coś w tym stylu ? Z wygody łykniesz sobie kilka samochodów blokując innych, krew mnie zalewa jak mijam takich tirowców na autostradzie. Wyprzedzić dwa zjechać przepuścić przyblokowane osobówki wyprzedzić trzeciego jak robią inni. Nie k***a pchaj się lewym pasem !

I nie, nie jadę BMW tylko pie**olonym oplem.

Ekonomista

2015-07-24, 20:46
3:50 rondo w Ruszkach, mazowieckie, DK 50 :p

Dexterous

2015-07-24, 22:25
Jestem kierowcą osobówki, ale bardzo często jeżdżę w dłuższe trasy. Nigdy nie miałem bólu dupska o wyprzedzanie się TIRów, bo rozumiem, że jak ktoś robi kilkaset, albo i kilka tysięcy km, to te 2 km/h robi mu zajebistą różnicę. Poza tym, do wszystkich co wyzywają kierowców dużych mobili, to weźcie pod uwagę, że oni mają tacho (wygooglować, jeśli nie wiecie co to) i czasami te 2 km/h, to dla nich kwestia spać w domu, albo w kabinie na parkingu. Ludzie myślcie trochę dalej niż starty znaczek na masce Waszego zardzewiałego golfiska...

uterno

2015-07-25, 02:59
Emilian89 napisał/a:

BMW - BOLID MLODEGO WIEŚNIAKA nie wazne gdzei i jaki kraj te auto robi z kazdego idiote ;]



Po pierwsze: to auto.
Po drugie: śmierdzisz cebulą.

tupak

2015-07-25, 09:47
Blurey

Ciekawy wywód, nawet zgadzam się w pewnym stopniu, ale nie ma to odniesienia do mnie.

Nie jeżdżę na przerzutach, weekendy w domu, płatne z frachtu nie za godzinę, co do brudasa to nie kumam o co chodzi - ostatnio w te upały we Francji to brałem prysznic i 3x dziennie, a i rasy białej jestem z dziada pradziada. A prysznice są min co 30min drogi więc jak ktoś jest brudasem to będzie w każdej pracy.

Co do więzienia do sobie daruję komentarz.

A teraz wyobraź sobie, że skończyłem dzienne studia z niezłą oceną na niezłym uniwersytecie o kierunku po którym można bez większych problemów znaleźć pracę. W czasie studiów pracowałem jako kierowca śmieciarki i LUBIŁEM tą pracę. Po studiach pracowałem krótko w zawodzie zarabiając 150% tego co teraz siedząc w biurze od 8 do 16. Dzień w dzień prawie to samo - zaprogramowany jak komputer. Rzuciłem to w ch*j, bo co dzień byłem wk***iony po powrocie, na wszystko i na wszystkich w sumie bez powodu. Postanowiłem spróbować tego czego zawsze chciałem. Od marca jeżdżę w jednej firmie do dzisiaj, zarabiam na rękę 4500-5500zł (zależy dokąd jadę) i nie mam zamiaru zmieniać pracy bo ją lubię. To że na filmach lecą k***y - nic dziwnego jakieś emocje, zresztą to wycinki z ekstremalnych sytuacji. W biurze mogłem co najwyżej powiedzieć "o k***a klikło mi się nie to co chciałem". Nie wiem o co chodzi tym ludziom którzy mówią że to jest ciężka praca, a zdanie innych na mój temat od zawsze miałęm gdzieś.
Dom zostało wykończyć. Za rok przejdę "na skoka" pracując 3 dni w tygodniu za stałe 3500zł na rękę a resztę czasu poświęcę mojemu hobby - łażeniu z wyrywką, z którego też kilka złotych zawsze jestem do przodu.

Może ty masz większe ambicje, żona ciągle mnie tym słowem katuje. Mi to wystarcza a ambicje przekładam na dziedzinę moich zainteresowań. Robię co lubię i jeszcze mi płacą - nie jest źle.

tranzystor

2015-07-25, 10:38
Blokujesz lewy pas drogi szybkiego ruchu jadąc o 2km/h szybciej niż "zawalidrogi" na prawym pasie, bo ambitnie musisz ich wyprzedzisz, żeby zaoszczędzić 10min na zjeździe i masz jeszcze pretensje? Widać ile samochodów spiętrzyłeś za sobą. Dlatego w normalnych krajach ciężarówki mają zakaz wyprzedzania na takich drogach. Oczywiście zaraz zaczną mnie komentować "zawodowi kierowcy" i "mistrzowie kierownicy" w Kubotach i białych skarpetach - proszę sobie wyszukać w jakich krajach obowiązuje ten przepis, chociaż zapewne wiecie, bo przecież tyle jeździliście po Europie.
Nie mam BMW i bnie pochwalam takiego zachowania kierowcy piątki jak na filmie. Ale takie wyprzedzanie na takiej drodze to debilizm.

szlovak

2015-07-25, 10:54
Tak glupi dziadzie z tira, nic nie tłumaczy zachowania kierowcy BMW , jasne, śmiech . Ja zawsze na takich debili jak ty trąbie przy mijaniu w nadziei ze sie oblejecie kawą lub zadławicie kanapką. No rzesz k***a 2 minuty prawie wyprzedza i uważa się za pempek świata. Zjeb totalny

Blurey

2015-07-25, 20:56
tupak


Spoko, ja się pytam tylko z tego co się słyszy od zachodnich tubylcach o polsko-bułgarsko-rosyjsko-urkaińskich kierowcach, co jeżdżą po 2 miesiące.

A za zabicie dwóch prawidłowo jadących rowerzystów w De czy nawet i w PL chyba jakieś problemy są.

Też uwielbiam tą robotę, dla tego się denerwuję, jak te przygłupy jeżdżą po miesiąc w budzie i nie można pracować w tym zawodzie jak człowiek, za normalne pieniądze. Chociaż w moim wypadku to i tak jest całkowicie inny wyjątek nad wyjątkami. ;)

Castagiro

2015-07-26, 13:07
tupak napisał/a:

a resztę czasu poświęcę mojemu hobby - łażeniu z wyrywką, z którego też kilka złotych zawsze jestem do przodu.



Co to jest ta wyrywka, jeśli można spytać?

Piotrek-nl

2015-07-26, 14:35
Twój sposób łykania w Holandii kosztuje EUR 250,00.

tupak

2015-07-26, 16:58
Cytat:

A za zabicie dwóch prawidłowo jadących rowerzystów w De czy nawet i w PL chyba jakieś problemy są.



Jazda poboczem i nagły wjazd pod koła to prawidłowa jazda??? W drugim przypadku też do zabicia daleko bo mogłem jeszcze jechać rowem a nawet jakbym w nich przywalił to miałem przed hamowaniem 60km/h. Poza tym oba przypadki z rowerami to jazda prywatna. Kto w Polsce siedzi za wypadki nie po spożyciu alko???

Cytat:

Co to jest ta wyrywka, jeśli można spytać?



Miało być wykrywka czyli wykrywacz metali.

Cytat:

Twój sposób łykania w Holandii kosztuje EUR 250,00.



Z tego co wiem to tylko Niemcy sobie wymyślili 47s czasu na wyprzedzenie a w NL nic takiego nie ma. Podaj źródło bo pierwsze słyszę, a wiele razy wyprzedzałem kilka ciężarówek na raz, mało tego nawet sam radiowóz mnie puszczał do wyprzedzania kolumny. Z tym że tam jeździ się wolniej max 86km/h.

Nawet jeśli, to jakie to ma znaczenie skoro sytuacja w Polsce? Jadę wg przepisów tego kraju przez który przejeżdżam. U nas nie złamałbym żadnego przepisu (poza tym o którym nie wiedziałem).