18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sytuacje na drogach

tupak • 2015-07-23, 13:35
Nudziło mi się w weekend we Francji i zmontowałem filmik z różnych sytuacji drogowych. Jeśli ch*jowe to do piekła z tym.

kaiel

2015-07-23, 13:55
teee i jak tam te ryby śródlądowe i reszta Kongo...francy żadnej nie przywiozłeś ?

Autor

2015-07-23, 14:07
Jedź szybciej o 1km/h wyprzedzaj 2 dni i później się dziw. Oczywiście 1 sytuacja nie jest odzwierciedleniem tego, ale k***a litości każdy widzi jak jeżdżą kierowcy ciągników siodłowych.

cys23

2015-07-23, 14:32
@up

A ty co? kierowca BMW?

iamthelaw

2015-07-23, 15:00
Trzeba było ćwoka z bmw rozjechać. By się oduczył. Kilka dni temu jadę rano do pracy, zjeżdżam na lewy by wyprzedzić trzy tiry jadące jeden za drugim, a tu ćwiek dojeżdża na metr za mnie i mruga długimi. Niestety musiałem użyć ręcznego by stop się nie włączył. Na szczęście mam hak. W sumie lekko pęknięty zderzak i tylny pas do wymiany. A ćwok połamany grill i przebite na wylot dwie chłodnice,oraz wentylatory. Na nic się zdało tłumaczenie przy policji. W sumie to i dobrze bo pas tylny już miałem trochę sfatygowany.

morfeusz_123

2015-07-23, 15:46
Jak byś za sobą jechał osobówką - też byś się wk***ił.

Dawer17pl

2015-07-23, 15:52
Różni się trafiają,już przy końcu podróży trafiłem na coś takiego :


ojcieckogut

2015-07-23, 16:00
coś jest na rzeczy z tymi kierowcami BMW

wczoraj wieczorem wracam do domu a tu przede mną BMW wbiło się na rondo zmuszając do hamowania jakąś terenówkę. Typ z BMW zamiast przemilczeć sprawę i pojechać dalej ( o przepraszaniu zapomnij) otworzył okno i zaczął grozić i krzyczeć, a gdy terenówka odjechała, BMW zatoczyło krąg na rondzie i zaczęło śledzić terenówkę trzymając się 2 metry za nią. Czując że coś z tego może być pojechałem za nimi, ale typ w terenówce zwąchał co się święci ( osiedle, ciemno, jakiś świr jedzie za tobą) i zajechał pod komisariat. BMW odjechało a ja zamieniłem z właścicielem terenówki parę słów. Facet był przestraszony i nakręcony - nie nie dziwię mu się, bo nie wiadomo na jakiego świra trafisz i z bzdury z zajechaniem drogi robi się historia "mojego kumpla ktoś zadźgał nożem pod domem"

też czasem rzucę jakąś k***ą za kierownicą, ale ludzie - więcej luzu

Emilian89

2015-07-23, 16:01
BMW - BOLID MLODEGO WIEŚNIAKA nie wazne gdzei i jaki kraj te auto robi z kazdego idiote ;]

lukaszq15

2015-07-23, 16:02
TIRY powinny mieć bezwzględny zakaz wyprzedzania na autostradach, a na lewym pasie predkość minimalna powinna wynosić 130.

Emilian89

2015-07-23, 16:04
lukaszq15 napisał/a:

TIRY powinny mieć bezwzględny zakaz wyprzedzania na autostradach, a na lewym pasie predkość minimalna powinna wynosić 130.



To Swoim Golfem mial bys zakaz dozywotni

qbeen

2015-07-23, 16:09
@up
Ty powineneś mieć bezwzględny zakaz wjeżdżania na autostrady bo jesteś debilem

lukaszq15

2015-07-23, 16:14
Jestem debilem bo jadąc 150km/h musze zwalniać do 90km/h co 10 min, bo jeden TIR ma na tempomacie 90 a drugi 92...
Pojezdzicie troche na autostradzie to zrozumiecie.
Emilian89 nie bardzo rozumiem twojej wypowiedzi, podlapales internetową gadkę na tematach golfów i powtarzasz to jak malpa licząc na wirtualne piwka? Myslisz ze golfy nie mają mocy? Az taki bogaty jestes ze odrazy w BMW X5 siadasz?

sir_Alex

2015-07-23, 16:16
tupak napisał/a:

Nudziło mi się w weekend we Francji i zmontowałem filmik z różnych sytuacji drogowych



następnym razem nagraj ciapatych, murzynów i i inne kurestwo które tam siedzi na zasiłku :amused: