18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sytuacja na Orlenie

Tracha • 2013-12-16, 01:37
Zajeżdżam ostatnio ok. 2 w nocy na Orlen i zastaje sytuacje trochę inną niż zwykle jest na przeciętnych stacjach benzynowych.

- Na środku placu stoi autokar, który ma otwarte wszystkie luki bagażowe i drzwi,
- Z luku bagażowego wystaje ludzka ręką (W środku leży naj***ny facet),
- Z autobusu wychodzi gościu i idzie na ulicę odlać się na światła (ul. Ślężna, Wrocław),
- Ze stacji wybiegają uj***ne w sosach cztery dziewczyny trzymające w rękach parówy od Hot-Dogów,
- Przy dystrybutorze stoi dwóch pijanych facetów z czego jeden z nich czyści szybkę od dystrybutora przy użyciu myjki do szyb,
- Po zapakowaniu się wszystkich do autokaru i wyjechaniu ze stacji pod prąd (Wyjazd na ul. Wiśniowej, Wrocław) uderzają z Seicento,
- Nikt nie wezwał policji, obsługa stacji nie czepiała się, a ja byłem jedynym klientem prócz pijackiej ferajny,



Relacja własna, byłoby nagranie ale nie miałem miejsca na podpięcie videorejestratora.

da...........82

2013-12-16, 01:49
Chciałem być sk***ielem i zapytać czy kierowca tego autokaru bił brawo, ale że Ci wierzę na słowo, to powiem tylko tyle że niezła akcja i piwko za niecodzienną relację ze stacji benzynowej ;)

Yurgen

2013-12-16, 01:56
A to przypadkiem nie była wycieczka z Rosji?

Tracha

2013-12-16, 02:36
darek10182 napisał/a:

Chciałem być sk***ielem i zapytać czy kierowca tego autokaru bił brawo, ale że Ci wierzę na słowo, to powiem tylko tyle że niezła akcja i piwko za niecodzienną relację ze stacji benzynowej ;)




Hehe, spoko ;-)

Ale ogólnie powiem Ci, ze jeśli chodzi o tępych hejterow od "kierowca autobusu wstał i zaczął bić brawo" to nie interesują mnie opinie ludzi, którzy o tej godzinie jedyne co robią to maniaczą na internecie.
Tego typu historie to kwiatki jakie wynoszę z pracy kierowcy na nocnych zmianach.

dogip

2013-12-16, 08:39
Gówno prawda. Od 01.50 do 02.00 w nocy myją rolki od hot dogów więc nie ma możliwości, aby wyszły z kiełbasami.

ik...........ea

2013-12-16, 11:19
Tradycyjnie zapytam... Nie było braw? Kierowca nie klaskał?

Chyba klaskał skoro wj***ł, ale rozwiej moje wątpliwości.

Steven

2013-12-16, 11:20
dogip napisał/a:

Gówno prawda. Od 01.50 do 02.00 w nocy myją rolki od hot dogów więc nie ma możliwości, aby wyszły z kiełbasami.



Ty przebiegły lisie.

bareteq

2013-12-16, 11:31
Ja i tak bym zadzwonił na policje. Jak by ci potracił kogoś z rodziny to byś się nauczył że jak się widzi zagrożenie na drodze to trzeba reagować szczególnie jak widzisz że gość jedzie autokarem gdzie w przypadku 30km/h taką masą jak by się wje*ał w przystanek to by z ludzi tam obecnych zostało tyle co z ciapatego który stanął na minę przeciwpiechotną.

MCL

2013-12-16, 11:31
Cytat:



Ale ogólnie powiem Ci, ze jeśli chodzi o tępych hejterow od "kierowca autobusu wstał i zaczął bić brawo" to nie interesują mnie opinie ludzi, którzy o tej godzinie jedyne co robią to maniaczą na internecie.



A ty niby k***a co robisz o tej 2? Chwalisz się jaki to z ciebie życiowy chłopak bo przed chwilą wyjechałeś na miasto zatankować swoje seicento, a potem wracasz i chwalisz się tym na sadolu? Hipokryta :lol:

mateuszmatel

2013-12-16, 11:45
MCL napisał/a:



A ty niby k***a co robisz o tej 2? Chwalisz się jaki to z ciebie życiowy chłopak bo przed chwilą wyjechałeś na miasto zatankować swoje seicento, a potem wracasz i chwalisz się tym na sadolu? Hipokryta :lol:



Jesteś głupi czy tylko udajesz? Jak już cytujesz do cytuj w całości, zamiast wyciągać fragmenty do których można się przyj***ć.

Cytat:

Tego typu historie to kwiatki jakie wynoszę z pracy kierowcy na nocnych zmianach.


Wayas

2013-12-16, 12:33
Jakbyś kierowce autobusu powstrzymal to byloby wszystko ok. I zostałbys bohaterem bo kierowca nie zabil nikogo. A tak uszkodzil tylko samochód ktory nic nie zawinił. ch*j jestes i tyle. Piwa nie dam szmaciarzu jeden.

bobberman

2013-12-16, 13:24
k***a, mój samochód!!!

Meretrix

2013-12-16, 13:40
Moje rejony, zawsze na tej stacji tankuję :)

spiepszaj_dzbanie

2013-12-16, 13:48
Wayas napisał/a:

Jakbyś kierowce autobusu powstrzymal to byloby


Przej***ne jak ch*j, chyba że jesteś Milicjantem jak Wayas.