18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sytuacja na Orlenie

Tracha • 2013-12-16, 01:37
Zajeżdżam ostatnio ok. 2 w nocy na Orlen i zastaje sytuacje trochę inną niż zwykle jest na przeciętnych stacjach benzynowych.

- Na środku placu stoi autokar, który ma otwarte wszystkie luki bagażowe i drzwi,
- Z luku bagażowego wystaje ludzka ręką (W środku leży naj***ny facet),
- Z autobusu wychodzi gościu i idzie na ulicę odlać się na światła (ul. Ślężna, Wrocław),
- Ze stacji wybiegają uj***ne w sosach cztery dziewczyny trzymające w rękach parówy od Hot-Dogów,
- Przy dystrybutorze stoi dwóch pijanych facetów z czego jeden z nich czyści szybkę od dystrybutora przy użyciu myjki do szyb,
- Po zapakowaniu się wszystkich do autokaru i wyjechaniu ze stacji pod prąd (Wyjazd na ul. Wiśniowej, Wrocław) uderzają z Seicento,
- Nikt nie wezwał policji, obsługa stacji nie czepiała się, a ja byłem jedynym klientem prócz pijackiej ferajny,



Relacja własna, byłoby nagranie ale nie miałem miejsca na podpięcie videorejestratora.

Tracha

2013-12-16, 14:35
Wayas napisał/a:

Jakbyś kierowce autobusu powstrzymal to byloby wszystko ok. I zostałbys bohaterem bo kierowca nie zabil nikogo. A tak uszkodzil tylko samochód ktory nic nie zawinił. ch*j jestes i tyle. Piwa nie dam szmaciarzu jeden.



No, co jeszcze ciekawego w GTA V robiłeś?

chybaciewali napisał/a:

Obrazek

To nie był ten autokar?



Podobny :kupa:

mateuszmatel

2013-12-16, 16:53
@Tracha, ale policje mogłeś wezwać. Jednym jest wezwanie ich jak ktoś spokojnie pije piwko na ławce ale jeśli ktoż zagraża życiu i zdrowiu innych, to trzeba po nich dzwonić. I nie pie**olcie j***ć policje itp. bo fakt często nadużywają władzy, przypie**alają sie o pierdoły ale w takich sytuacjach są potrzebni.

@spiepszaj_dzbanie Ciekawe czy gdyby kierowca przejechał twoją matke/ojca/siostre/żone/dziecko też byś gadał jp, dobrze zrobiłeś, nie jesteś konfidentem itp.

Tracha

2013-12-16, 18:02
mateuszmatel napisał/a:

@Tracha, ale policje mogłeś wezwać. Jednym jest wezwanie ich jak ktoś spokojnie pije piwko na ławce ale jeśli ktoż zagraża życiu i zdrowiu innych, to trzeba po nich dzwonić. I nie pie**olcie j***ć policje itp. bo fakt często nadużywają władzy, przypie**alają sie o pierdoły ale w takich sytuacjach są potrzebni.

@spiepszaj_dzbanie Ciekawe czy gdyby kierowca przejechał twoją matke/ojca/siostre/żone/dziecko też byś gadał jp, dobrze zrobiłeś, nie jesteś konfidentem itp.




Mogłem, ale myślę że kierowca Seicento już zrobił to. Zapewne po kamerach z Orlena, skrzyżowania i innych okolicznych stacji doszli do kierowcy autobusu. Mimo to, ja sam nie miałem czasu. Wpadłem na stacje w biegu, dosłownie na chwilę i nie mogłem sobie pozwolić na zatrzymanie się aby dzwonić i przez 5 minut słuchać "POGOTOWIE POLICJI! PROSZĘ CZEKAĆ NA POŁĄCZENIE!".

Kryn3k

2013-12-16, 19:06
Tracha napisał/a:


Relacja własna, byłoby nagranie ale nie miałem miejsca na podpięcie videorejestratora.


Znaczy się, że co cała szyba zaj***na? W ręku nie mogłeś kamerki trzymać??

Tracha

2013-12-16, 20:44
Kryn3k napisał/a:


Znaczy się, że co cała szyba zaj***na? W ręku nie mogłeś kamerki trzymać??



Znaczy się, że mój samochód nie ma dwóch wejść na zapalniczkę.

seracon

2013-12-18, 15:32
Kiedyś przypadkiem na naszej domówce w okolicach wesołej znalazł się jakiś przybłęda. Pozbyliśmy się go jak zaczął być agresywny ale z racji, że był bardzo napie**olony to poszliśmy z kumplem za nim. Oczywiście, to nie była troska tylko chęć pośmiania się z typa. Niestety jego stan był na bardzo kiepski, więc zatrzymaliśmy przejeżdzający patrol i poinformowaliśmy, że typa nie znamy ale szkoda by umarł. Wiecie co policja zrobiła? Pojechała dalej szukać kogoś do wypisania mandatu a gościu przeszedł na w stronę ekonomicznego przez 4 pasmową jezdnie i tory tramwajowe. Mógł zginąć a stracił jedynie telefon.

konowal

2013-12-18, 15:40
Brzmi jak Pisobus.