18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syryjczycy i pies

xgregor • 2013-03-13, 10:01
Zero poszanowania jakiegokolwiek życia


hamusq

2013-03-13, 10:18
Szkoda, ze nie bylo w poblizu zadnego drona, ktory by rozniosl w perzyne to schronienie brudasow.... :/

Re...........ms

2013-03-13, 10:28
zwykli idioci... k***a zupełnie jakby jeszcze buzowały w nich młodzieńcze hormony wymieszane ze sterydami i wódą. Co trzeba mieć w głowie, żeby chodzić w koło strzelać do wszystkich i wszystkiego i drzeć ryja kutachu akbarachu?

powtórzę moją propozycję z innego tematu... cała nacja do utylizacji, zostawiamy tylko co lepsze dupy :)

Brona_Talerzowa

2013-03-13, 10:38
up@ żadnych dup, spalić i posypać solą cały bliski wschód.

HAL-9000

2013-03-13, 10:43
Aż mu pasek zaczął piszczeć.

Smutas

2013-03-13, 11:02
Po prostu pies nie potrafił zawołać Allah akbar...

Sz...........ol

2013-03-13, 11:15
Niech przyjadą do Polski i robią manifestacje , już widzę te piękne obrazy kiedy grupy zamaskowanych kiboli wbiegają w tłum brudasów z wiadrami z świńskim tłuszczem! Hahahaha!

lisu777

2013-03-13, 11:39
ciekawe,czy jak r*chają kozy to też wychwalają tego swojego bożka?

jakniejaktak

2013-03-13, 12:34
Szmigol napisał/a:

Niech przyjadą do Polski i robią manifestacje , już widzę te piękne obrazy kiedy grupy zamaskowanych kiboli wbiegają w tłum brudasów z wiadrami z świńskim tłuszczem! Hahahaha!



No widzisz kolego nie do końca było by tak jak mówisz.
Islamizacja postępuje w dość szybki ale "rozważny" sposób.
ciapate najpierw podają rękę, a gdy czują, że mają już w okół siebie dane Państwo w raz z jego kulturą atakują z grubej rury, przykładem m.in jest Francja - kraj, w którym tego syfu jest serio bardzo dużo, a gdy tylko ktoś próbuje coś z tym zrobić od razu jest uznawany za nietolerancyjnego ch*ja i uważany za wroga islamu.
Nienawidzę tego syfu.

de...........nt

2013-03-13, 12:42
Z nimi trzeba tak, jak generał Pershing w Indonezji swego czasu. Kazał ozstrzelać ich pociskami uprzednio umaczanymi w krwi zarżniętych świń. Jednego puścił wolno, żeby rozgłosił, co ich czeka (było gdzieś kiedyś na sadolu).

samtron8787

2013-03-13, 12:53
k***a dlatego w takich krajach powinno sie jebnac bombe atomowa. pozabijac j***nych brudasow!!!!!!!!

Perdurabo

2013-03-13, 13:24
To są Ku***, zaś bierność wobec nich niczym przyzwolenie.

Sz...........ol

2013-03-13, 13:34
jakniejaktak napisał/a:

No widzisz kolego nie do końca było by tak jak mówisz.
Islamizacja postępuje w dość szybki ale "rozważny" sposób.
ciapate najpierw podają rękę, a gdy czują, że mają już w okół siebie dane Państwo w raz z jego kulturą atakują z grubej rury, przykładem m.in jest Francja - kraj, w którym tego syfu jest serio bardzo dużo, a gdy tylko ktoś próbuje coś z tym zrobić od razu jest uznawany za nietolerancyjnego ch*ja i uważany za wroga islamu.
Nienawidzę tego syfu.



Ty chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi , ja mówię tu o dziesiątkach młodych ludzi w kominiarkach wbiegających w tłumy i rozwalających manifestację. Wiem jak działa ciapata propaganda , najpierw przekonują do siebie a potem wraz ze wzrostem liczby islamistów w danym kraju zaczynają manifestować i domagać się swoich praw. Myślę że w momencie kiedy ich już spłynie do nas dość , trzeba będzie zająć się organizacją anty islamskiej bojówki która będzie walczyć z nimi aż się nie wyniosą. Przeczytałem dziś właśnie tekst na sadolu i wychodzi na to że ciapaci panicznie boja się kontaktu ze świnią , więc taka bojówka miała by za zadanie podrzucać głowy świń w miejsca przyszłych meczetów. Wyobraźcie sobie 80 typa w kominiarkach uzbrojonych w pistolety na wodę wypełnione rozcieńczonym świnskim tłuszczem zamiast maczet. Ciekaw jestem reakcji muzułmanek które dostaną taką wydzieliną w głowę , mają wtedy dylemat - łazić ze świnią na szmacie czy zdjąć szmatę?

Mathii90

2013-03-13, 22:29
Nawet tego nie ogladam, nie bede sie denerwowac przez tych ciapatych sk***ysynow

NieWiemZeWiem

2013-03-13, 23:02
oni uwazaj psa za stworzenie demona wiec...k***a mac co ja bede sie rozpisywal powiem krotko h*j im w dupe