18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syryjczycy i pies

xgregor • 2013-03-13, 10:01
Zero poszanowania jakiegokolwiek życia


Pułkownik Zuber

2013-03-14, 17:39
Ja pie**ole. Niech ich k***a raz na zawsze trafi szlag jasny

dupa2221

2013-03-14, 19:39
Dlaczego ludzie boją się zrobić z tymi brudasami porządek??? Przecież wystarczy tak niewiele... wystarczy pie**olnąć w nich jakąś bombę ale taka która zmiecie cały kraj tych brudasów i spokój. Jedynie małych dzieci mi byłoby szkoda ale tylko tych które jeszcze nie mają napie**olonego gówna w głowie bo dzieci które już zdążyły posłuchać i zrozumieć swoich rodziców już nie są reformowalne. Wiec USA zróbcie koniec z "Allah Akbar" ale tym razem dokładnie bo z japońcami wam nie wyszło.

kueza

2013-03-14, 21:09
dupa2221 napisał/a:

Dlaczego ludzie boją się zrobić z tymi brudasami porządek??? Przecież wystarczy tak niewiele... wystarczy pie**olnąć w nich jakąś bombę ale taka która zmiecie cały kraj tych brudasów i spokój.



ch*ja tam, musiałyby pójść atomówki na francje, rosje, norwegie, anglie, niemcy i... w sumie resztę świata, poza polską :D

easygoingman

2013-03-16, 15:14
k***a, jak usłyszałem ten pisk tego pieska to aż mi się łezka w oku zakręciła.
Ja pie**ole, jak tak można. Zaj***ć cały ten motłoch ciapatych allahów!! W p*zdu. Popieram USA wszystkie misje 'pokojowe' w poszukiwaniu ropy naftowej. Niech sobie ropę zabiorą tylko rozjebią ciapatych.