18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świeżynka od Pana Emila!!

kenoy • 2013-07-27, 12:16
Witam, przedstawiam kolejny film przesłany przez Pana Emila po dłuższej przerwie spowodowanej ciąganiem po sądach w/w osoby przez naszą jakże zajebistą policję :lodowka:

Pozwolę sobie zacytować opis, który umieścił Pan Emil pod filmem.

Cytat:

Nagranie jest z dnia 05.10.2012 r. materiał jest 100% surówką połączoną w całość - nie jest wycięta nawet jedna sekunda, więc może się w głowie zakręcić od skoków kamery. Identyczny materiał trafił do akt sprawy na wniosek Sędziego, który chciał zobaczyć co w dniu 05.10.2012 r. zaszło w miejscowości Kożuchów. Sam materiał jest wręcz nudny - miał stanowić cząstkę do innego filmu, ale że strażnik, który siedział w aucie (robił mi też, zdjęcia) poczuł się moją obecnością tak złośliwie zaniepokojony, że udał się z tym na Policje w Kożuchowie. Co ważne miał świadka (bezstronnego, przypadkowego i nie mającego żadnych powodów, aby świadczyć nieprawdę lub kogokolwiek pomawiać), świadek to strażnik, który w tym dniu krył swoim ciałem FR.
Jak widać z zeznań razem trafili do Posterunkowej Karoliny Dębowskiej z Komisariatu w Kożuchowie. Razem złożyli obszerne zeznania, czyli pokrzywdzonego i świadka tego zdarzenia link do zeznań:

http://www.carvideo.pl/protokol-przes...

Posterunkowa Karolina Dębowska wystosowała wniosek o ukaranie w postępowaniu zwyczajnym z art 107 kw - tym samy uruchomiła całą maszynę biurokratyczną w Policji, gdzie dzielnicowy z Zielonej Góry musiał mnie przesłuchać, następnie dokumenty zostały przesłane do Sądu, link do wniosku o ukaranie:

http://www.carvideo.pl/wniosek-o-ukar...

Sędzia po dwóch rozprawach wydał wyrok uniewinniający mnie, następnie otrzymałem uzasadnienie do tego wyroku, który możemy dziś wszyscy przeczytać:

http://www.carvideo.pl/wyrok-uniewinn...

Gdyby Posterunkowa Karolina Dębowska poniosła choć 10% kosztów, które wygenerowała po stronie Policji, Sądu i mojej - to nigdy więcej taki cyrk na kiju nie miał by prawa zaistnieć. Ale ktoś sprawował nadzór na Posterunkową i jest tej osoby pieczęć na wniosku o ukaraniu, to jest Pani Komendant Komisariatu w Kożuchowie podinsp. Ewa Rotarska - może czas zacząć czytać co się podpisuje.

Aktualnie w miarę możliwości będę przedstawiał materiał, które stały się podstawą do wytoczenia mi spraw karnych, o wykroczenia i cywilnych.
Myślę, że dla sporej grupy osób będzie to bezcenny materiał.




Przepraszam, że z jutuba, ale nie chciałem tracić czasu na pobieranie. Miłego oglądania 8-)

McMenel

2013-07-27, 18:26
Gdyby co drugi kierowca tak reagował jak pan Emil to nie było by problemu fotoradarów. Po prostu kamizelka odblaskowa i siedzimy/stoimy przed fotopstryczkiem z 10 min. Po dwóch trzech miesiącach takich społecznych działań nie było by zysków z fotoradarów więc straż wiejska nie czatowała by.

tranzystor

2013-07-27, 19:43
janas221 napisał/a:

tak się spinacie a tak jest prawda że oni tylko wykonują rozkazy !!



Większość tych "funckojnariuszy" dostała te posady przez szemrane układy - pewnie taki dostali rozkaz. Żaden z nich nie przechodzi takich testów jakie powinni przechodzić (jak np do Policji) - robią to na rozkaz. Większość z nich nie dostała się do Policji i poszli się podbudowywać do straży miejskiej - taki dostali rozkaz. Jak widzisz, oni tylko wykonują rozkazy.

Straż miejska i gminna, to poprostu kolejny sposób na zapewnienie ciepłych posad kolesiom bez kwalifikacji i przy okazji zarobienia sporej kasy do budżetu gminy. Nie ma racjonalnego uzasadnienia powołania tej chorej "formacji", która nadaje się tylko do likwidacji.

Loaloa

2013-07-27, 19:56
Zdaje się, że pana Emila wkrótce ciężko pobiją "nieznani sprawcy".

hellovts

2013-07-27, 21:27
Bardzo chciałbym spotkać p.Emila w akcji,tylko po to żeby uścisnąć mu dłoń i wręczyć flachę w podziękowaniu za wspaniałą robotę,którą wykonuje.

mexirmus

2013-07-27, 22:01

kawałek tekstu z protokołu ... ja pie**ole

co to ma być... ten fotoradar ma sluzyc poprawie bezpieczenstwa ja pie**ole

kenzol

2013-07-27, 22:39
Ja mam pytanie: czy jest jakaś strona internetowa informująca o miejscowościach, w których działa Straż Wiejska/Miejska ewidentnie nabijająca budżet w swojej gminie? Jadę niedługo nad morze i nie chciałbym trafić na tego typu agentów. Jeżdżę co prawda bardzo przepisowo, oszczędnie, poza tym mam stare auto, którym nie da się szarżować, ale... czasem zdarza się przekroczyć prędkość, np. jadąc 60 km/h w terenie zabudowanym, albo zanim auto zdąży wyhamować do przepisowej prędkości przy wjeździe z terenu niezabudowanego do zabudowanego. Nie wiem czy CB Radia są w takich przypadkach w 100% pomocne. Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny. Można pisać mail: maprace@vp.pl

gregor87

2013-07-28, 08:18
Ależ on im przepięknie dopie**ala :) miód na moje serce

MrZet

2013-07-28, 08:53
Mordercy! 80 w zbudowanym jechali!

Sołtys

2013-07-28, 11:24
Jest jakieś konto tego Emila? bym mu przesłał parę zlotych dotacji żeby dalej to robił.

Neuti

2013-07-28, 15:15
"Zaznaczam, że" Zaznaczam, że co? "Blalala!!" Jest Pan osobą na służbie i dziękuje.
Mój mistrz :D !

megamasa

2013-07-29, 08:54
UWAGA 9:46 u strażnika widać stringi !!!!