18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świeżynka od Pana Emila!!

kenoy • 2013-07-27, 12:16
Witam, przedstawiam kolejny film przesłany przez Pana Emila po dłuższej przerwie spowodowanej ciąganiem po sądach w/w osoby przez naszą jakże zajebistą policję :lodowka:

Pozwolę sobie zacytować opis, który umieścił Pan Emil pod filmem.

Cytat:

Nagranie jest z dnia 05.10.2012 r. materiał jest 100% surówką połączoną w całość - nie jest wycięta nawet jedna sekunda, więc może się w głowie zakręcić od skoków kamery. Identyczny materiał trafił do akt sprawy na wniosek Sędziego, który chciał zobaczyć co w dniu 05.10.2012 r. zaszło w miejscowości Kożuchów. Sam materiał jest wręcz nudny - miał stanowić cząstkę do innego filmu, ale że strażnik, który siedział w aucie (robił mi też, zdjęcia) poczuł się moją obecnością tak złośliwie zaniepokojony, że udał się z tym na Policje w Kożuchowie. Co ważne miał świadka (bezstronnego, przypadkowego i nie mającego żadnych powodów, aby świadczyć nieprawdę lub kogokolwiek pomawiać), świadek to strażnik, który w tym dniu krył swoim ciałem FR.
Jak widać z zeznań razem trafili do Posterunkowej Karoliny Dębowskiej z Komisariatu w Kożuchowie. Razem złożyli obszerne zeznania, czyli pokrzywdzonego i świadka tego zdarzenia link do zeznań:

http://www.carvideo.pl/protokol-przes...

Posterunkowa Karolina Dębowska wystosowała wniosek o ukaranie w postępowaniu zwyczajnym z art 107 kw - tym samy uruchomiła całą maszynę biurokratyczną w Policji, gdzie dzielnicowy z Zielonej Góry musiał mnie przesłuchać, następnie dokumenty zostały przesłane do Sądu, link do wniosku o ukaranie:

http://www.carvideo.pl/wniosek-o-ukar...

Sędzia po dwóch rozprawach wydał wyrok uniewinniający mnie, następnie otrzymałem uzasadnienie do tego wyroku, który możemy dziś wszyscy przeczytać:

http://www.carvideo.pl/wyrok-uniewinn...

Gdyby Posterunkowa Karolina Dębowska poniosła choć 10% kosztów, które wygenerowała po stronie Policji, Sądu i mojej - to nigdy więcej taki cyrk na kiju nie miał by prawa zaistnieć. Ale ktoś sprawował nadzór na Posterunkową i jest tej osoby pieczęć na wniosku o ukaraniu, to jest Pani Komendant Komisariatu w Kożuchowie podinsp. Ewa Rotarska - może czas zacząć czytać co się podpisuje.

Aktualnie w miarę możliwości będę przedstawiał materiał, które stały się podstawą do wytoczenia mi spraw karnych, o wykroczenia i cywilnych.
Myślę, że dla sporej grupy osób będzie to bezcenny materiał.




Przepraszam, że z jutuba, ale nie chciałem tracić czasu na pobieranie. Miłego oglądania 8-)

FS...........5e

2013-07-27, 14:59
Strażnik Miejski - Ni to pies, ni to człowiek :D

Ma...........l2

2013-07-27, 15:01
Ta straż to ma nieźle przej***ne z nim

stery_srh

2013-07-27, 15:06
kenoy napisał/a:



Uwierz, przy internecie 2mb i uploadzie 0.26mb/s przesłanie 50mb trwałoby bardzo długo :) samo wrzucanie plików po 15-20mb zajmuje mi ponad 20 minut.

Także :idzwch*j:


Gdy uploadujesz filmik z youtube, jest on zasysany bezpośrednio z youtube, więc prędkość twojego internetu nie ma tu nic do rzeczy. :hitler:
Także sam :idzwch*j:

nanab

2013-07-27, 15:21
dulek93 napisał/a:

jeden siedzi w aucie i nic nie robi drugi to samo i kase zbijają złodzieje pie**olone


Do zazdrości nie musisz się przyznawać.

krz2

2013-07-27, 15:27
Foodman napisał/a:



sk***ysyn przechodzi w niedozwolonym miejscu :D 6:53 :D


Jeżeli nie ma przejścia w okolicy 100 czy tam 150 metrów to można przejść przez jezdnię.

MonroeHutchen

2013-07-27, 15:32
najbardziej żałosne jest jak te patafiany chcą się "odwdzięczyć" i zaczynają albo robić temu facetowi foty albo go filmować, co to k***a ma być

mo...........id

2013-07-27, 15:46
kretyn bez wlasnego zycia.

tranzystor

2013-07-27, 15:55
pawelkrk00 napisał/a:

Takie fotoradary powinny być zakazane :D
bo nie chodzi w nich o zapewnienie bezpieczeństwa na drodze tylko o nabijanie budżetu :D



Ale odkrywcze! Przecież we wszystkich przypadkach o to chodzi. Jakby było inaczej, ruch kontrolowany byłby w miejscach, gdzie wypadki zdarzają się nader często, a nie w miejscach gdzie kierowcy mogą przekroczyć prędkość bez większego narażenia na wypadek, czy kolizję.

Peteka

2013-07-27, 16:01
@3up

Not sure if troll or just stupid ...

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-27, 16:09
@mongoloid
Nie kretyn bez własnego życia a gość któremu się chce zrobić coś dla innych.
Oglądnij jeden z drugim gimbusie jego materiały w jakich sprawach toczył batalie ze strażą miejską (nie tylko fotoradary) a potem się wypowiadaj.
Gimbusy wypad!

adamov

2013-07-27, 16:11
Oni zwykli posterunkowi czy kto tam to nic. Normalnie zarabiające na chleb osoby które potrzebują wypłaty na rodzine i dzieci. Prawdziwe sk***ysyny siedzą wyżej. Im trzeba by zrobić nalot porządny, że takie rozkazy dają podwładnym.

tranzystor

2013-07-27, 16:11
Peteka napisał/a:

@3up

Not sure if troll or just stupid ...



Ale czego oczekujesz, że jak wstawisz wstawkę łamaną angielszczyzną, to zyskasz tutaj szacunek, oszołomie?

Cytat:

A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają


szeff

2013-07-27, 16:15
pawelkrk00 napisał/a:

Takie fotoradary powinny być zakazane :D
bo nie chodzi w nich o zapewnienie bezpieczeństwa na drodze tylko o nabijanie budżetu :D



między innymi dlatego nie będą zakazane, jest to jedna wielka maszynka do zarabiania pieniędzy, tak samo jak WORD itp.

leszkowiecki

2013-07-27, 17:00
ziomek, masz jajko, jak cie dojada, na powaznie, place ci za adwokata.

janas221

2013-07-27, 17:07
tak się spinacie a tak jest prawda że oni tylko wykonują rozkazy !!