18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świeży kometarz

Emtiejcz • 2017-01-05, 11:28
o obecnej sytuacji w Polszy, prosto z Meksyku :D


Sabajone

2017-01-05, 11:32
Jak tak patrzę na tą całą sytuację to pomijając fakt tego że to szopka, to nasuwa mi się jedno pytanie, mianowicie kto normalny chce się pchać do tej sk***iałej polityki? :wtf: Nawet por*chać w tajemnicy przed babą nie dadzą. Rychu sobie poleciał zamoczyć i od razu cały kraj wie że podupczył. Jak go nie lubie to w tym wypadku mi go szkoda. :(

eRsko87

2017-01-05, 11:45
up nie zesraj się,dobrze mu tak.Nie dość że pajacuje to za pieniądze ludzi (wesprzyj .N 10zł) jedzie sobie na wycieczkę.Pukał ją już od dawna to mu się wyjazdów zachciało.Romantyk za dychę.Mógł 'pie**olnąć co wszystko i wyjechać w Bieszczady' a nie na Maderę.Tylko imbecyl by wierzył że się nie wyda.I do tego te sprzeczne tłumaczenia ludzi z .N.Po prostu olał wszystkich i myślał że może robić co chce.Okazało się inaczej.Najbardziej mnie bawi to że zrobił rozdzielność majątkową z żoną i ta go wyrzuciła z domu.No po prostu idiota roku :D

Miskowiec

2017-01-05, 11:48
Nie chodzi o to ze por*chal tylko ze swpicu kiwa a jak swoich kiwa to myslisz ze innych nie bedzie? Takiego chwasta trzeba wyrwac na wstepie.

support3

2017-01-05, 12:06
Ja pie**ole, wszystko drożeje, emeryci dostają program 5+ a patole 500+, ministrem obrony jest idiota który powinien być leczony psychiatrycznie, komuszy prokurator w komisji sprawiedliwości, niezliczona ilość Misiewiczów, TVP jest najgorszą polityczną szmatą, wyszło szydło z worka niby rządzi krajem, Człowiek Butapren niby rządzi partią, człowiek długopis, jest głową państwa, a wszystkimi kieruje chory na władzę kaczor, itp itd, a i bym zapomniał smoleńsk k***a!!!

A idioci z wypranymi mózgami są ślepo zapatrzeni w piękno PISu piszą komentarze jak @eRsko87. Ja pie**ole co to się porobiło :facepalm:

@UP może zaczniemy od rządzących bo tam same chwasty?

Ni...........ny

2017-01-05, 12:07
Miskowiec napisał/a:

Nie chodzi o to ze por*chal tylko ze swpicu kiwa a jak swoich kiwa to myslisz ze innych nie bedzie? Takiego chwasta trzeba wyrwac na wstepie.


Idąc tym tokiem rozumowania poseł PIS Krasulski
nie będzie miał oporów przed strzelaniem do polaków w obronie władzy
jak za starych dobrych czasów w ludowym wojsku polskim ;-)



Pewnie o to chodzi żeby tym ujadaniem od kilku dni PISowskich trolli przykryć Krasulskiego
To jest k***a afera, że poseł PIS strzelał do polaków, takimi właśnie komuszymi k***ami otacza się prezes ;-)

C.Z.E.S.I.E.K

2017-01-05, 12:20
support3 napisał/a:

Ja pie**ole, wszystko drożeje, emeryci dostają program 5+ a patole 500+, ministrem obrony jest idiota który powinien być leczony psychiatrycznie, komuszy prokurator w komisji sprawiedliwości, niezliczona ilość Misiewiczów, TVP jest najgorszą polityczną szmatą, wyszło szydło z worka niby rządzi krajem, Człowiek Butapren niby rządzi partią, człowiek długopis, jest głową państwa, a wszystkimi kieruje chory na władzę kaczor, itp itd, a i bym zapomniał smoleńsk k***a!!!


Dokładnie, ale trzeba dodać, że tak niezorganizowanej opozycji dawno nie mieliśmy.

mixiek

2017-01-05, 12:21
To jest tok fm

Emtiejcz

2017-01-05, 12:46
Wstawienie tej wstawki było w celach humorystycznych, gdyż prawie porzygałem się ze śmiechu jak to rano zobaczyłem i mam teraz humor na 3 dni ale widzę, że są tutaj chyba kodziarze - przepraszam was :D

support3

2017-01-05, 13:05
@Up nie wszystko jest tylko białe i czarne ja osobiście nie przepadam za KODem, inicjatywa powstania była ok ale teraz to już tylko polityczna szmata. Co do PIS to r*cha on wszystkich obywateli w dupę. No cóż ja pedałem nie jestem więc mi się to nie podoba, ale matoły pokroju imie_jego_44 widocznie to lubią.

Emtiejcz

2017-01-05, 13:15
support3 napisał/a:

@Up nie wszystko jest tylko białe i czarne


Też tak podchodzę do spraw, ale jak patrze na pis to Kasparow a opozycja pan mietek z parku politycznych szachów.

eRsko87

2017-01-05, 20:12
support3 pie**ol pie**ol,a najlepiej dla wszystkich pie**olnij się w łeb.Ściany masz niedaleko więc rozpędź się i do boju.
Widać że jesteś imbecylem bo gdzie w mojej wypowiedzi było coś o Pis?Ale jak ktoś miał dziadka ubeka albo sam jest lewakiem to wszędzie widzi ludzi za Pisem.Zresztą za Twoich czyli za PO (bo tak wnioskuję skoro lubisz Swetru)było lepiej?Już nie pamiętasz za Donalda Polska kraj za 5zł (paliwo 5zł,cukier 5zł,chleb 5zł).Jacy ludzie są ślepi....a szkoda gadać :D żyj nadzieją skoro nic więcej Ci nie zostało :) Nie pozdrawiam

lesiot

2017-01-05, 23:27
eRsko87 napisał/a:

Ale jak ktoś miał dziadka ubeka albo sam jest lewakiem to wszędzie widzi ludzi za Pisem.



Tak więc...

eRsko87 napisał/a:

pie**olnij się w łeb



Jak trzeba mieć zj***ny mózg, żeby takie debilizmy pisać? Zrozum, są ludzie którzy mają dość SLD, PSL, PO (czy odszczepów z .N), ale też PiSu (wcześniej PC) i innych partii, które powstały przy okrągłym stole na zamówienie ubeków.

PiS oprócz tego, że jest partią układu okrągłostołowego, to wręcz doprowadza kraj politycznie i gospodarczo do tego co było przed okrągłym stołem, dlatego nie dziwię się (i sam się do takich osób zaliczam).
To PiS jest obecnie najbardziej socjalistyczną i komunistyczną partią i nie ma co pie**olić na polecenie prezesa komunałów o ubekach, bo to właśnie Macierewicz swoją listą z 92 roku, otworzył parasol nad prawdziwym aparatem PRLu i to dzięki Macierewiczowi, do dziś ludzie PRLu żyją w spokoju jak pączki w maśle.


eRsko87 napisał/a:

Już nie pamiętasz za Donalda Polska kraj za 5zł (paliwo 5zł,cukier 5zł,chleb 5zł)


To teraz dawaj leszczu zmierzymy się z tym co piszesz...

Mówisz paliwo za 5 zł... owszem było w 2012 nawet po 5.40-5.60, ale w 2014 było 4.20-4.50 i tak się mniej więcej utrzymywało do końca kadencji byłego rządu, a od początku 2016 roku benzyna już tylko drożej... i na chwilę obecną jest to coś koło 4,90 zł - domyślam się, że lemingi tego nie zauważają (tak samo tego, że w 2011-2012 roku był spory kryzys i ceny ropy poszły mocno w górę, a dziś nie ma kryzysu, ropa jest znacznie tańsza niż w 2011)

Cukier 5zł... jakbyś jeszcze nie zauważył, cukier to taki fenomen Polaków, od czasu do czasu pojawia się taka panika i głupi ludzie wpadają na pomysł kupić cukru na zapas i kiedy po kilku takich głąbach w kilku sieciach handlowych cukier skoczy od 20-30 groszy, cebulakom w oczy zagląda strach i masowo wykupują tyle cukru ile im wersalki w domu zmieszczą, a zwiększenie popytu i brak towaru na rynku winduje jego cenę... w takich głupich nagonkach cebulaków, faktycznie cena cukru rosła dwukrotnie, po czym w ciągu dwóch miesięcy wraca do "normalnego" poziomu.

Chleb za 5 zł... a wiesz, poszukaj no mi danych kiedy to średnia cena chleba (zwykłego takiego robionego na masową skalę) wynosiła 5zł, bo coś kłamiesz.

Cóż... Twoją wiarę w wyższość obecnej władzy nad podprzednią można podsumować tylko jednym...

eRsko87 napisał/a:

Jacy ludzie są ślepi....a szkoda gadać


eRsko87

2017-01-06, 00:46
lesiot pacanie :) ja wyraziłem swoje zdanie a ktoś mnie wyzywa że za PIS jestem,idę za rządem itd :D LOL
Gdzie w mojej wypowiedzi jest coś takiego?Pokaż palcem :D (chodzi o pierwszą wypowiedź gdzie mówię o .N)
I leszczu znam ceny ropy,baryłek itd itp.Na tą cenę owszem rząd również ma wpływ ale nie tylko.Kurs zł,sytuacja w kraju i na świecie itd itp.Tak się mówiło za Donalda że 'kraj po 5zł'.Zresztą jak już tak szukasz dziury w całym to teraz cukier kosztuje 3zł a nie 5,a w Biedrze pewnie i po 2zł też 'cukier' się trafi.A chleb masowy to proszę Cię....zawsze się znajdzie za 1,50 jeśli nazywasz to chlebem :D
I ja nie wierzę w obecną władzę bo za PIS nie jestem,w poprzednią tym bardziej.Ale jak coś złego się powie na PO lub zbierankę .N to już lament że pisior :D Więc ponownie...a szkoda gadać

el...........wy

2017-01-06, 10:01
Cytat:

Dokładnie, ale trzeba dodać, że tak niezorganizowanej opozycji dawno nie mieliśmy.



Bo jest rozbita na kilka ugrupowań. Jak były rządy PO-PSL to właściwie jedyną realną opozycją był PiS. SLD siedział bardzo cicho.
Teraz są nowoczesne, kukizy, kody, dogorywająca PO, ludowcy coś tam się odezwą czasem. Nie ma się co dziwić, że opozycja jest niezorganizowana.