18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świeży kometarz

Emtiejcz • 2017-01-05, 11:28
o obecnej sytuacji w Polszy, prosto z Meksyku :D


Ork.Fajny

2017-01-06, 10:14
Kiedyś to się z zagrożonego kraju wyjeżdżało bo albo Zabory albo pakt Ribbentrop-Mołotow albo ekipa Jaruzela za bardzo przykręciła kurek. Dzisiaj to się z zagrożonego (wedle ich własnych słów) kraju wyjeżdża bo chce się podupczyć.

Można powiedzieć że epoka romantyzmu wraca. :amused:

lesiot

2017-01-06, 21:46
eRsko87 napisał/a:

ja wyraziłem swoje zdanie a ktoś mnie wyzywa że za PIS jestem,idę za rządem


Co do pokazywania palcem... to weź pokaż palcem gdzie napisałem że jesteś za PiSem.

Po pierwsze obnażyłem żałosną retorykę o ubekach, którą posługuje się PiS i którą powiela nie mało matołków (nie tylko PiSowskich).
Nie ma czegoś takiego jak to, że jak ktoś jest przeciwko PiS to na pewno ubek, albo ma dziadka ubeka (i zresztą co za różnica kto jakiego ma dziadka).

eRsko87 napisał/a:

I leszczu znam ceny ropy,baryłek itd itp.Na tą cenę owszem rząd również ma wpływ ale nie tylko.Kurs zł,sytuacja w kraju i na świecie itd itp.Tak się mówiło za Donalda że 'kraj po 5zł'.Zresztą jak już tak szukasz dziury w całym to teraz cukier kosztuje 3zł a nie 5,a w Biedrze pewnie i po 2zł też 'cukier' się trafi.


Co z tego, że znasz jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem... nie chodzi konkretnie o ceny, tylko o to skąd takie ceny się brały wtedy, a skąd takie ceny teraz.

eRsko87 napisał/a:

A chleb masowy to proszę Cię....zawsze się znajdzie za 1,50 jeśli nazywasz to chlebem


No widzisz, jeżeli posługujesz się tak cenami, to musisz się liczyć z ceną średnią... na którą wpływ ma i taki produkt. Bo na dzień dzisiejszy, wchodzę do prawdziwej dobrej piekarni i z pewnością znajdę od ręki bochenek chleba droższy niż 5zł i czy coś to znaczy?

eRsko87 napisał/a:

I ja nie wierzę w obecną władzę bo za PIS nie jestem,w poprzednią tym bardziej.


Czytaj ze zrozumieniem -> jeżeli wierzysz, że obecna władza jest lepsza od poprzedniej.

eRsko87

2017-01-07, 11:14
Sam mówisz żebym czytał ze zrozumieniem a tego nie stosujesz więc jak to? :D Nie chce mi się cytować zresztą bo takie wojenki w necie mnie nie jarają.Ale wróć do wypowiedzi support-a,tam masz od razu atak po tym jak 'nie obroniłem petru',więc jestem za PIS :D I jest coś takiego,spotkałem się nie raz,źle mówisz o KOD,.N lub PO to jesteś za rydzykiem i PIS :)
Płacąc za chleb z kolei kupujesz to co chcesz i jakiej jakości chcesz.Za 1,50 znajdziesz gąbkę lub mrożonkę.A chleb dobry,zależnie od rodzaju będzie i po 8zł.Tylko że ceny są w miarę unormowane teraz.
Na koniec po 4 latach będę widział czy obecna władza jest gorsza czy lepsza od poprzedniej.Wiem że poprzednia dała dupy i to po całości,czy obecna taka będzie?Okaże się.Na chwilę obecną nie ma w PL kogoś kto by dobrze rządził.Opozycja?Sam widzisz co się dzieje i jakie perełki teraz wychodzą :D

lesiot

2017-01-07, 13:40
eRsko87 napisał/a:

wróć do wypowiedzi support-a


A co mnie obchodzi, że ktoś inny kiedyś, gdzieś napisał, że jesteś za pisem, skoro mnie to zarzuciłeś.

A żeby w Polsce było lepiej, trzeba pozbyć się koryta, a nie zmieniać świnie.

eRsko87

2017-01-07, 18:57
Napisał na 1szej stronie ;) i baranie nie zarzucałem tego Tobie :D
Koryto było jest i będzie,pokaż mi grabie które nie grabią do siebie.Zawsze kradli i będą kraść.Najgorsze że zawsze robią to na bezczela i nie próbują się kryć :-/