18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świeże mięsko z Tesco

Zyrborka • 2013-12-10, 23:02
Takie pyszne mięsko kupiliśmy dziś w tesco. nie ma co pyszności. ;-)
Pewnie nie jeden z was by się skusił :-P



Do tego mam filmik z procesu reklamacji pięknego mięska. Babka która to przyjmowała myślała że to żart i że wylaliśmy na nie majonez. x)



Pyszności. przed nami jakaś babeczka wzięła drugą połowę tego samego schabu co my. Ciekawe czy też znalazła niespodziankę. :-D


na harda raczej za słabe. ; )
nie było bo moje.

Mutarito

2013-12-11, 00:37
Pewnie świniak wstrzykiwał sobie synthol

Eustachy6

2013-12-11, 00:43
Faktycznie to jest niedopuszczalne, tylko nie rozumiem dlaczego tak naskakiwałeś na tę kobietę? Pewnie wina leży jeszcze po stronie masarni a nie Tesco ale wyżyć się trzeba...

sidian

2013-12-11, 00:43
@Mutarito: Fakt, wygląda jak synthol. Ciekawe, czy smakuje jak synthol. Pierwsze oględziny sugerują, że mogłoby to smakować raczej jak coś wyssanego z ropnia na brudnej pięcie. Kumpela mojej kobiety była u nas w odwiedzinach kilka tygodni temu i w zamian za nocleg postanowiła zrobić coś na obiad. Kupiła pyyyszne mięsko w Tesco i raz, że po upieczeniu (czy coś tam, nie znam się) zmalało dwa razy, a dwa, że było twarde jak końskie kopyto. Generalnie wychodzi na to, że lepiej sobie coś na cmentarzu wykopać, niż kupować w Tesco.

xenofantor

2013-12-11, 00:44
szkoda mi ludzi którzy muszą kupować mięso w hipermarketach

PatCool

2013-12-11, 00:44
powinien zabrac to do sanepidu,a nie reklamowac. Pewnie wyszla by gruba afera.

en3

2013-12-11, 00:46
Mówisz kierownikowi, że zaraz tu sprowadzisz pip, bhp, srip,pup i pip i są zj***ni. Źle gadasz stary. Od razu bym prosił na infolinie z Tesco, bo w takiej sieci to funkcjonuje tylko nie wiecie o tym. Taki ktoś jak ta Pani są od tego żeby mało kto dzwonił. Od tego te k***y mają szkolenia.

evilmatt

2013-12-11, 00:49
To się k***a bierze mięsiwo od gospodarza. Po primo taniej (5-6zł za kg), a po drugie wiadomo co się bierze.

flamaster

2013-12-11, 00:51
Na Harda to jak byś to zjadł :)

Synisterrr

2013-12-11, 00:54
Nie pier... że tam jeszcze na zakupy pójdziesz :) prawda jest taka powiem Ci tam jest obracana taka ilość mięsa że takie ropień mięśniowy zwykły laik uzna za soczysty schabik :) btw... właśnie wędzarnie w sklepach to wielka ściema lekko podgrzewają mięso a wcześniej szprycują go substancją której nazwy nie jestem w stanie sobie przypomnieć pozdrawiam Idiotów bo inaczej nie powiem którzy kupują w marketach, trochę ojczystej solidarności idźcie do Prawdziwych polskich Sklepów na swięta a nie psaiecie te zagraniczne swinie !!!!

pawelbrodnica

2013-12-11, 00:55
Sprawa dosyc klarowna paragon,mieso z ropa wsrodku, wydawalo bys sie ze masz racje, aczkolwiek zabraklo jednej rzeczy i to dziwi mnie ze przedstawiasz material ekspertom z sadola bez...



... Zdjec cyckow Twojej kobiety

:D

Szersz

2013-12-11, 00:58
Ale niech ktoś powie, co to k***a było?

Swoją drogą szkoda, że rzeczywiście każdy tu martwi się o swoją dupę, w pracy za parę zł za godzinę. Kobieta koniec końców mądrze mówi a kamerujący nie do końca ogarnął w czym problem. Nie od dziś wiadomo co hipermarkety z mięsem odpie**alają i to nie tylko przy promocjach wołowina za 2,99zł.
Trzeba było spisać pismo o terminowe wyjaśnienie powodu zepsucia mięsa i czekać a w razie nie dogadania się z kierownikiem samemu się tym zająć i robić aferę. Z tym nagraniem nie ma co latać dumnym jak to im nagadałem... ochroniarzowi z orzeczeniem o inwalidztwie i kierowniczce-kasjerce najstarszej stażem.


101procent1

2013-12-11, 00:58
Najbardziej to mnie ten buc ochroniarz wnerwił. Jak sklep sobie w regulaminie napisze, że wstęp mają tylko klienci w czerwonych koszulach, to też będzie go przestrzegał? No i drugie wtf - nie mogą powiedzieć kto jest dyrektorem... Pewnie nie wiedzą^^

mieszalniapasz

2013-12-11, 01:05
Cysta z ropą. A czego się spodziewać po wieprzowinie? Przecież to mięso podobne do szczurzego.

kicaj2d4b

2013-12-11, 01:06
Jak kupywać w tesco to tylko cherry wiśniowe.

Nazis

2013-12-11, 01:16
Ktoś maczał w tym palce.