18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Święto kościelne

Negator • 2013-11-01, 21:36
Jako iż dzisiaj jest święto kościelne :dead: , przywitam się skromną prawdą życiową związaną poniekąd z tym tematem.


krzysiek0909

2013-11-01, 22:18
Już nie przeżywaj że wszystko było pozamykane bo niektóre mniejsze sklepy i stacje benzynowe były czynne.

zonk

2013-11-01, 22:20
Gimateiści mają ból dupy, że święto kościelne, ale wolne od gimnazjum to jest dla nich ok.

Sick_Stick

2013-11-01, 22:36
Nie "gimateiści" tylko Dąbrowski ma genialne rysunki!
Czas ogarnąć, że w Polsce są nie tylko katolicy ;)

Bi...........__

2013-11-01, 22:46
A jak jest święto kościelne to zamykają państwo?

An...........or

2013-11-01, 23:17
Sick_Stick napisał/a:

Nie "gimateiści" tylko Dąbrowski ma genialne rysunki!
Czas ogarnąć, że w Polsce są nie tylko katolicy ;)



Skoro to jest dla ciebie genialne to pewnie jak ci tato(tylko nie wiem który) pokazał,że można siusiać na stojąco to pewnie z wrażenia na 3 dni w pokoju się zamknąłeś i analizowałeś przyswojoną wiedzę?

Swoją drogą autor to idiota bo z tego,że jest wolne korzystają wszyscy w Polsce. I ateiści i katoilicy a nawet (h*j im w dupę) muzułmanie. Ale trzeba się przypie**olić by zaistnieć w oczach gimbazy i kolegów z partii,nie?

tabaraba

2013-11-01, 23:37
Antalor napisał/a:



Skoro to jest dla ciebie genialne to pewnie jak ci tato(tylko nie wiem który) pokazał,że można siusiać na stojąco to pewnie z wrażenia na 3 dni w pokoju się zamknąłeś i analizowałeś przyswojoną wiedzę?

Swoją drogą autor to idiota bo z tego,że jest wolne korzystają wszyscy w Polsce. I ateiści i katoilicy a nawet (h*j im w dupę) muzułmanie. Ale trzeba się przypie**olić by zaistnieć w oczach gimbazy i kolegów z partii,nie?



Fajnie, elegancko ale co mają powiedzieć np. prawosławni, którzy w swoje święta muszą iść do pracy a w katolickie nie mogą do niej iść?
Ja bym dzisiaj chętnie pracował ale nie mogę.

Negator

2013-11-02, 00:01
Antalor napisał/a:

Swoją drogą autor to idiota bo z tego,że jest wolne korzystają wszyscy w Polsce. I ateiści i katoilicy a nawet (h*j im w dupę) muzułmanie. Ale trzeba się przypie**olić by zaistnieć w oczach gimbazy i kolegów z partii,nie?


Autor, czyli pan Dąbrowski? Bluźnisz, ścierwojadzie...

Nomvader

2013-11-02, 00:04
Ludzie żyjecie w kraju który z Bogurodzicą na ustach szarżował na wroga jako największa potęga europy swego czasu i macie czelność szkalować kościół?
Moje zdanie na ten temat: wypie**alać z tego kraju jak nie pasuje wolne w dni świąteczne

Negator

2013-11-02, 00:08
@up: lulz, w jakiej ty Polsce żyjesz? To nie o szkalowanie kościoła chodzi, tylko o wpieprzanie się kościoła do spraw państwowych.

POPISowyNumer

2013-11-02, 00:12
Czy wy naprawdę musicie się o wszystko pultać? Tak z ciekawości pytam.

Zax55

2013-11-02, 00:30
@POPISowyNumer To jest sadistik, tu się marudzi.

wernetto

2013-11-02, 00:31
up

tak ich wychowali politycy i media, żeby kłócili się i pluli na siebie. Lewaki vs prawaki, katolicy vs ateiści etc.

Społeczeństwem skłóconym się lepiej rządzi, a tylko debile dają się tak łatwo manipulować.

Sam widzisz ilu mamy idiotów na sadolu, którzy nic innego nie robią, tylko biją się między sobą o rację. A żaden jej nie ma.
Czasem pojawia się jakaś inteligenta dyskusja, ale niestety większość to obrzucanie się gównem.

I wy chcecie z ciapatymi walczyć. Litości.

adrianekolarz

2013-11-02, 00:35
Wk***iają mnie te zabobony związane z wiatą katolicką...