18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Święto kościelne

Negator • 2013-11-01, 21:36
Jako iż dzisiaj jest święto kościelne :dead: , przywitam się skromną prawdą życiową związaną poniekąd z tym tematem.


habumbabum

2013-11-02, 01:37
a to dzisiaj było wolne? nie zauważyłam, klepałam hamburgery przez 9 godzin. w pracy.

imbryg

2013-11-02, 03:28
100mph napisał/a:



Fajnie, elegancko ale co mają powiedzieć np. prawosławni, którzy w swoje święta muszą iść do pracy a w katolickie nie mogą do niej iść?
Ja bym dzisiaj chętnie pracował ale nie mogę.



To niech sobie spieprzają tam, gdzie prawosławie jest religią obowiązującą. Nam niestety przyszło żyć w Polsce, gdzie panuje kult rzymskokatolicki. Nieważne jakbyście psioczyli na tą bandę zjebów i pedofilii, w święta katolickie będą dni wolne.

milosciprzyjazn

2013-11-02, 07:12
Ja pie**ole, argumentacja katolów - siedźcie cicho i cieszcie się że też macie wolne. Ja akurat nie życzę sobie, by wszyscy mieli wolne i traciło na tym państwo. Mam w dupie wasze wyimaginowane święte dni, których daty sprytnie pokryto z datami świąt pogańskich. Uff, dobrze że ten naród powoli mądrzeje

Sick_Stick

2013-11-02, 10:14
Antalor napisał/a:



Skoro to jest dla ciebie genialne to pewnie jak ci tato(tylko nie wiem który) pokazał,że można siusiać na stojąco to pewnie z wrażenia na 3 dni w pokoju się zamknąłeś i analizowałeś przyswojoną wiedzę?

Swoją drogą autor to idiota bo z tego,że jest wolne korzystają wszyscy w Polsce. I ateiści i katoilicy a nawet (h*j im w dupę) muzułmanie. Ale trzeba się przypie**olić by zaistnieć w oczach gimbazy i kolegów z partii,nie?



Co ty za przeproszeniem pie**olisz? Dąbrowski pokazuje tylko to o czy każdy powinien wiedzieć: kościół wpie**ala się w sprawy państwa i wychodzimy na tym jak Zabłocki na mydle.

Zresztą Dąbrowski nie wyśmiewa tylko tego, bo ma wiele wiele prac na inne tematy.

PS. Rozumiem, że wyzywanie od idiotów to jest ta miłość do bliźniego o której katolicy tak trąbią... :roll:

PS 2. Z tym tatą, to przesadziłeś, bo to jest obraza dla mojej Matuli. Mnie możesz jechać, ale od mojej Mamuśki WARA!

zonk

2013-11-02, 10:21
habumbabum napisał/a:

a to dzisiaj było wolne? nie zauważyłam, klepałam hamburgery przez 9 godzin. w pracy.


Przykro mi że dajesz się r*chać przez pracodawcę bez należnego wolnego dnia.

A co do wpieprzania się kościoła do polityki. Jeśli dzięki temu mam mieć te wolne dni to proszę bardzo.

An...........or

2013-11-02, 13:52
Sick_Stick napisał/a:


PS. Rozumiem, że wyzywanie od idiotów to jest ta miłość do bliźniego o której katolicy tak trąbią... :roll:



Nie jestem katolikiem, ale wolę kościół katolicki niż otwarte granice dla ciapuchów i asfaltów którzy będą wyciągać łapy po zasiłki albo wysadzać się w autobusach. A taka prawda,że nagonka na kościół jest tylko dlatego,że jest on nie na rękę pedałom i kolorowym.

Jak to mawia wasz idol palikot sadzić,palić,pedalić, nie?

Sick_Stick

2013-11-02, 23:25
Antalor napisał/a:



Nie jestem katolikiem, ale wolę kościół katolicki niż otwarte granice dla ciapuchów i asfaltów którzy będą wyciągać łapy po zasiłki albo wysadzać się w autobusach. A taka prawda,że nagonka na kościół jest tylko dlatego,że jest on nie na rękę pedałom i kolorowym.

Jak to mawia wasz idol palikot sadzić,palić,pedalić, nie?



:ok***a: twoje zdrowie :wodka:

sidian

2013-11-03, 15:25
Antalor napisał/a:



Nie jestem katolikiem, ale wolę kościół katolicki niż otwarte granice dla ciapuchów i asfaltów którzy będą wyciągać łapy po zasiłki albo wysadzać się w autobusach. A taka prawda,że nagonka na kościół jest tylko dlatego,że jest on nie na rękę pedałom i kolorowym.

Jak to mawia wasz idol palikot sadzić,palić,pedalić, nie?



Piękne pie**olenie człowieka, który jest zbyt głupi, żeby ogarnąć, że prócz czerni i bieli istnieją barwy pośrednie. Prawica i konserwatyzm są nie tylko "katolickie", a naród to nie musi być koniecznie "bóg, honor, ojczyzna". Sam honor i ojczyzna wystarczą do szczęścia.

Katolickie święta dla wszystkich to kretynizm, z którego ja, ateista, z przyjemnością zrezygnuję. Dajcie mi tyle dni urlopu, ile katolicy dostają na swoje święta i mogę pracować w te wasze zj***ne wigilie, króle i dni zmarłych. Odbiję to sobie w inne dni, kiedy katolicy będą normalnie pracować.

Jest w pip ludzi, którzy nie wierzą i nie przejmują się kościelnymi świętami, a trzy czwarte Polski stoi, bo kościół wymyślił sobie danego dnia modlenie się do jakichś pierdół. W dodatku pracodawcy nie czują się zobowiązani tymi świętami i reszta smaży hamby przez 9 godzin i ma z tego tytułu słuszne pretensje. Ja całą firmę do domu puściłem i sam siedziałem w pracy, bo ktoś musiał, a wszyscy w jakimś popie**olonym amoku po grobach latali.

rew123321

2013-11-04, 02:07
Nomvader napisał/a:

Ludzie żyjecie w kraju który z Bogurodzicą na ustach szarżował na wroga jako największa potęga europy swego czasu i macie czelność szkalować kościół?
Moje zdanie na ten temat: wypie**alać z tego kraju jak nie pasuje wolne w dni świąteczne


a co na to Perun i Światowid?

w sumie głupio o takie rzeczy pytać Ciemnogrodzianina...

Antalor napisał/a:



Nie jestem katolikiem, ale wolę kościół katolicki niż otwarte granice dla ciapuchów i asfaltów którzy będą wyciągać łapy po zasiłki albo wysadzać się w autobusach. A taka prawda,że nagonka na kościół jest tylko dlatego,że jest on nie na rękę pedałom i kolorowym.

Jak to mawia wasz idol palikot sadzić,palić,pedalić, nie?


chyba ciebie powinni wsadzić anusem na tytanową brzozę

An...........or

2013-11-04, 04:09
rew123321 napisał/a:


chyba ciebie powinni wsadzić anusem na tytanową brzozę



Swoje fantazje zostaw dla siebie :amused: