18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Święto kościelne

Co...........aa • 2013-02-14, 13:58
Sama prawda ;-)

be4beginning

2013-02-14, 15:58
Dla muzlumanow jestes juz polbogiem.

Kupa_w_majtkach

2013-02-14, 17:55
Czy wiecie, że : wg niektórych ludzi pedofile to tylko i wyłącznie księża?

kolo_ziom

2013-02-14, 18:36
Bo tylko o księzach pedofilach jest głośno.
Jak "tatuś" w domu "bawi" się ze swoją córką, to oczywiście że jest to nie smaczne, ale nie bulwersuje to aż tak bardzo ludzi..

Kaef

2013-02-14, 18:39
kolo_ziom napisał/a:

Bo tylko o księzach pedofilach jest głośno.
Jak "tatuś" w domu "bawi" się ze swoją córką, to oczywiście że jest to nie smaczne, ale nie bulwersuje to aż tak bardzo ludzi..

Dokładnie, niestety społeczeństwo kretynieje i nic się na to nie poradzi:/

Me...........in

2013-02-14, 18:41
@up i @2xup Jakoś dla mnie pedofil to pedofil, nieważne czy ma sutanne, czy gacie na sobie...

dzinpio

2013-02-14, 18:48
Dlaczego nie mówi się o pedofilii w Islamie ? W kościele katolickim jest to na pewno problem i trzeba z tym walczyć ale w Islamie jest to właściwie normą, a świat milczy.

szereg0wy

2013-02-14, 18:58
@up:
Raz: tam można
Dwa: nie zgadzasz się z Koranem? Ty pie**olony dzikusie, allah akbar i wypie**alaj, niewierny!

Kaef

2013-02-14, 18:58
@up To nie jest tylko problem kościoła, to jest problem ogólny. Kościelni pedofile są po prostu bardziej nagłaśniani.

michael323

2013-02-14, 18:59
Widzę, że stawianie znaku równości między księdzem a pedofilem ciągle aktualne i modne (pewnie jeszcze długo nie będzie passe) :/
Ja się śmieję z różnych rzeczy i nie jestem islamistą aby mieć tematy tabu ale powtarzanie ciągle tych samych suchych żartów o kościele jest nudne i nieśmieszne.
Widzę że hejtowanie przez ateistów kościoła ciągle trwa i co najlepsze w "internetach" jeszcze odwracają kota ogonem, że to oni są atakowani przez nich :] hipokryci

JezusToŻyd

2013-02-14, 19:04
Bo kościół ma być dobry z założenia. Ludzie tam idą, żeby być blisko boga, a nie żeby jakiś zbok wykorzystywał ich dzieci.


Islamu nikt się nie czepia, bo go k***a u nas nie ma. To tak jakbyś pytał, dlaczego nie czepiamy się, że wśród kangurów w Australii jest pedofilia.
ch*j mnie to boli. W Polsce nikt kangurom swoich dzieci nie daje na wychowanie więc mam na ten temat wyj***ne.

Zrozumiał jeden z drugim przenośnię?

skurwysyn666

2013-02-14, 19:06
"@up i @2xup Jakoś dla mnie pedofil to pedofil, nieważne czy ma sutanne, czy gacie na sobie..."

Księża mają to i to na sobie :D

JezusToŻyd

2013-02-14, 19:08
sk***ysyn666 napisał/a:

Księża mają to i to na sobie :D



Widzę, że zaglądałeś skoro wiesz.

michael323

2013-02-14, 19:13
@JezusToŻyd
"W Polsce nikt kangurom swoich dzieci nie daje na wychowanie więc mam na ten temat wyj***ne."
Czyli rozumiejąc twoją przenośnię to ludzie oddają na wychowanie dzieci księdzom? WTF? Jeżeli jesteś jednym z tych geniuszy którzy mówią, że szkoła (tutaj też chodzi mi o księży i ich lekcje religii co by nawiązać do tematu) oprócz nauki ma wychowywać to gratuluje! Od wychowania są tylko rodzice albo prawni opiekunowie a nie księża, szkoła, nauczyciele, tv, państwo itp. Też kompletnie nie rozumiem Twojego przekazu. Twoje dziecko nie musi mieć kontaktu z księżmi jeśli tylko chcesz. Przestaniesz je wysyłać na lekcje religii i do kościoła i problem z głowy.
Ps: Jestem wierzący ale do kościoła nie chodzę ze swoich powodów ale nie rozumiem i wkurza mnie ten cały hejt wszędzie na kościół (może to jest wspierane przez islamistów? nie wiem, nie mam pojęcia)

bloodwar

2013-02-14, 20:53
Kilka rawd życiowych:
1. Wszyscy dorośli ludzie wierzący w bajki to debile
2. Wszyscy mężczyźni, którzy dobrowolnie ślubują celibat to albo homo albo pedofile
3. Nie ma znaku równości międy molestowaniem kogoś przez osobę, która ma być w społeczeństwie uznawana za wzór wszystkich cnót (w tym przypadku: księża, "prawe ręce Boga") a molestowaniem np. przez kolesia, któremu religia pozwala na zawieranie małżeństwa "z konsumpcją" z 9cio latką (maslimy)