18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Swastyki przed II wojną światową

perun88 • 2011-03-07, 16:54
"Swastyka, jako symbol reprezentujący szczęście, był szeroko używany przed II wojną światową. Dopiero naziści sprawili, że stał się on ikoną tabu. Przed 1939 rokiem swastykę można było zauważyć w wielu miejscach, na logo wielu firm..."


Firma Aptekarska "Swastyka". "Do cholery z Hitlerem, to jest nasz znak od 1922 roku."


W 1925 roku Coca Cola wypuściła breloczek w kształcie swastyki, na którym wygrawerowane było "Coca Cola w butelkach za 5 centów".

Feragas

2011-03-08, 10:38
Cytat:

~Rhox
Feragas napisał/a:
znalazł się k***a gimbus z wyższym wykształceniem


Chyba coś Ci się pojebao



Nic mi się nie "pojebao" pie**olony romie z wykształceniem gimbusa
Płeć: Mężczyzna
Data urodzenia: 06 Lut 1989

[ Komentarz dodany przez: yarzapp: 2011-03-08, 11:13 ]
zluzuj trochę bo Ci się na warna zbiera

Frontliner

2011-03-08, 12:32
mało kto wie ale swastyka przed wojną była symbolem bogactwa i dobrobytu, szczescia

Rh...........ox

2011-03-08, 17:28
Feragas napisał/a:


Nic mi się nie "pojebao" pie**olony romie z wykształceniem gimbusa
Płeć: Mężczyzna
Data urodzenia: 06 Lut 1989



Jednak pojebao, co ma data urodzebnia do pochodzenia nano-inteligencie? :wtf:

Feragas

2011-03-08, 17:45
[qoute]Jednak pojebao, co ma data urodzebnia do pochodzenia nano-inteligencie?[/quote]

Do tego że jesteś gimbusem

.:...........:.

2011-03-09, 16:56
Matko bosko, Feragas ma chyba okres czy coś, zaciął się biedny do tego. ;-)

Wilku94

2011-06-05, 02:35
konrad2k7 napisał/a:

autorze posta zainteresuj się prawem "karmy" odpowie Ci na wiele pytań m.in. czemu dziecko rodzi się by zaraz umrzeć. Jeżeli chodzi o samego "Jezusa" jest to postać fikcyjna - nie traktujcie religii jako prawdziwych wydarzeń bo jest to prymitywny bądź zakonspirowany sposób mówienia o słońcu - tym też się zainteresuj... oczywiście temat masonerii i illuminati, skull and bones, vrill, kartelu farmaceutycznego i wielu wielu innych powinien być Ci znany gdyż internet jest oknem na świat który sam wybierasz widzieć! peace & szerokości w 4 gęstości :) więcej serca.


HAHA karma to jeszcze większe zabobony niż mit Jezusa.Miałem znajomego co wierzył w karmę,niezły schizol ;p