18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Surowe islamskie wychowanie...

Halman • 2023-08-12, 06:24

opiekunka ma twardą rękę, potem ma rozmowę z tatusiem...

mygyry

2023-08-12, 07:46
A te p*zdy j***ne co mu przeszkadzają?

bercisko

2023-08-12, 08:06
Może to drugoroczny? Oblał z leżakowania i podpie**ala plastelinę na lewo. :-)

turor

2023-08-12, 08:25
Rozwydrzone bachory pretensjonalnych rodziców.
Też bym je napie**alał, aż by się nauczyły dyscypliny której w domu nie ma.

Zaraz odezwą się zniewieściali białorycerze, usługujący swoim gówniakom i biegiem spełniający ich fanaberie.

Tatuś już włącza bajeczkę, nie płacz.

psyhepl

2023-08-12, 09:00
turor napisał/a:

Rozwydrzone bachory pretensjonalnych rodziców.
Też bym je napie**alał, aż by się nauczyły dyscypliny której w domu nie ma.
Zaraz odezwą się zniewieściali białorycerze, usługujący swoim gówniakom i biegiem spełniający ich fanaberie.
Tatuś już włącza bajeczkę, nie płacz.



Też byś chciał żeby twoje dziecko napie**alała obca osoba !?

spike2222

2023-08-12, 09:07
psyhepl napisał/a:

Też byś chciał żeby twoje dziecko napie**alała obca osoba !?



Może konfederata? Tam ponoć chęć bicia własnych dzieci to standard. Jak mawiał Korwin, Dziecko MUSI się bać rodziców, teraz to są kluchy co to się rodziców nie boją. Dla mnie jako rodzica - gdyby dzzieci się mnie bały i był posłuszne przez strach - byłaby to największa życiowa porażka

Szangti

2023-08-12, 09:32
spike2222 napisał/a:

Może konfederata? Tam ponoć chęć bicia własnych dzieci to standard. Jak mawiał Korwin, Dziecko MUSI się bać rodziców, teraz to są kluchy co to się rodziców nie boją. Dla mnie jako rodzica - gdyby dzzieci się mnie bały i był posłuszne przez strach - byłaby to największa życiowa porażka



Bredzej od Biedronia, w koncu matka sama sie nie bedzie bic albo od pedofilow z po co felixowa zostawiala koledze pedofilowi pod "opieke" dzieciaka az sie rozchuśtał :D

Rokson

2023-08-12, 09:39
Jakoś jak ta k***a dziecko napie**alała, to reszta jak gdyby nigdy nic… ale jak ojciec jej ten j***ny ryj chciał rozkwasić, to wszystkie na ojca :evil:

turor napisał/a:

Rozwydrzone bachory pretensjonalnych rodziców.
Też bym je napie**alał, aż by się nauczyły dyscypliny której w domu nie ma.
Zaraz odezwą się zniewieściali białorycerze, usługujący swoim gówniakom i biegiem spełniający ich fanaberie.
Tatuś już włącza bajeczkę, nie płacz.



Klej p*zde, za takie debilizmy możesz co najwyżej ch*ja w mordę od taty dostać po same kukle, zamiast poklasku. Jeszcze chwila i wreszcie gówniarzeria do szkół powraca…

Puczysta

2023-08-12, 09:52
Ale jej wj***ł, ja pie**ole, no nauczka w ch*j.

Siriuz

2023-08-12, 10:22
I pytanie co było pierwsze - tatuś, który nauczył gówniaka zgłaszania potrzeb pięściami, czy poj***na opiekunka. Inne dzieciaki jakoś nie zaskarbiły sobie jej szczególnych względów. Czytając komentarze wyżej to dochodzę do wniosku, że dzieciak dostał słuszny wpie**ol i brakowało jeszcze kogoś do wychowania ojca.

p*zdeusze, którzy nie potrafią wychować dzieci i pozwalają im na wszystko wysyłają swoje latorośla do szkółek niedzielnych. Bili ich w młodości, więc teraz uczą swoje potomstwo żeby bili innych i nie pozwalają aby ktoś na nie podniósł rękę.

Tymczasem ogarnięci rodzice jak nie potrafią zdyscyplinować swoich dzieci to wysyłają je do szkoły wojskowej.

No ale jak świat stary - gówno przechodzi z pokolenia na pokolenie. Zalecam zatem tym "rycerzykom" z komentarzy wyżej, żeby zastanowili się nad swoim życiem.

MoNsTeR.pl

2023-08-12, 10:44
turor napisał/a:

Rozwydrzone bachory pretensjonalnych rodziców.
Też bym je napie**alał, aż by się nauczyły dyscypliny której w domu nie ma.
Zaraz odezwą się zniewieściali białorycerze, usługujący swoim gówniakom i biegiem spełniający ich fanaberie.
Tatuś już włącza bajeczkę, nie płacz.



Mam dzieci zjebie i NIGDY ich nie biłem, bicie dzieci pokazuje twoją słabość a nie pozycję i siłę. Niektórych to trzeba kastrować, wtedy będzie mniej idiotów i p*zdy.

trytodie

2023-08-12, 10:54
Dzieci można bić ale tylko swoje i sąsiada. Nie cudze !

Nikt_nie

2023-08-12, 10:57
Za słabo, po moim strzale babka padłaby na ziemię i już raczej nie wstała, ewentualnie obudziła by się w szpitalu. Głupia szpara, nie umie sobie poradzić jako pedagog to zamienia się w kata. Typowe dla tępych suk.

mianas

2023-08-12, 11:16
Siriuz napisał/a:

I pytanie co było pierwsze - tatuś, który nauczył gówniaka zgłaszania potrzeb pięściami, czy poj***na opiekunka. Inne dzieciaki jakoś nie zaskarbiły sobie jej szczególnych względów. Czytając komentarze wyżej to dochodzę do wniosku, że dzieciak dostał słuszny wpie**ol i brakowało jeszcze kogoś do wychowania ojca.
p*zdeusze, którzy nie potrafią wychować dzieci i pozwalają im na wszystko wysyłają swoje latorośla do szkółek niedzielnych. Bili ich w młodości, więc teraz uczą swoje potomstwo żeby bili innych i nie pozwalają aby ktoś na nie podniósł rękę.
Tymczasem ogarnięci rodzice jak nie potrafią zdyscyplinować swoich dzieci to wysyłają je do szkoły wojskowej.
No ale jak świat stary - gówno przechodzi z pokolenia na pokolenie. Zalecam zatem tym "rycerzykom" z komentarzy wyżej, żeby zastanowili się nad swoim życiem.



Mało widziałeś POsrańcu jak k***a pseudo uczycielka sobie upatrzy dzieciaka to będzie się znęcać dla satysfakcji..

Nikt_nie napisał/a:

Za słabo, po moim strzale babka padłaby na ziemię i już raczej nie wstała, ewentualnie obudziła by się w szpitalu. Głupia szpara, nie umie sobie poradzić jako pedagog to zamienia się w kata. Typowe dla tępych suk.



Tego kurestwa coraz więcej , jak u nas na spędach Silnych w KUPIE. Lub innych Lotnych Szczurów...