18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Surowe islamskie wychowanie...

Halman • 2023-08-12, 06:24

opiekunka ma twardą rękę, potem ma rozmowę z tatusiem...

wór

2023-08-12, 11:31
turor napisał/a:

Rozwydrzone bachory pretensjonalnych rodziców.
Też bym je napie**alał, aż by się nauczyły dyscypliny której w domu nie ma.
Zaraz odezwą się zniewieściali białorycerze, usługujący swoim gówniakom i biegiem spełniający ich fanaberie.
Tatuś już włącza bajeczkę, nie płacz.



Sęk w tym, że tylko bachory możesz napie**alać, bo dorosłemu facetowi mozesz co najwyżej uklęknąć do miecza. Ty byś napie**alał bachory, ja bym napie**alał ciebie i koło się zamyka.

Vendetti

2023-08-12, 14:31
Jeśli masz problem z dzieckiem w szkole, to je wypie**alasz ze szkoły i niech się rodzice martwią o wychowanie. W momencie kiedy podnosisz rękę na nieswoje dziecko należy Ci się wpie**ol od rodziców. Proste. I tak , jestem za konfederacja.

mazga50

2023-08-12, 14:39
bercisko napisał/a:

Może to drugoroczny? Oblał z leżakowania i podpie**ala plastelinę na lewo.



Wygląda na to, że srul plątał się pod nogami. Wystarczyło.

xv89

2023-08-12, 16:01
AndrzejMen7 napisał/a:

Brawo dla ojca



Mizianki. Jakby o moje dziecko chodziło, to pewnie skończyłaby karierę przedszkolanki w szpitalu na SORze.

dżonyłojlker

2023-08-12, 16:19
Mały smród za darmo nie obrywał. Piwko dla pani przedszkolanki :piwo:

xv89 napisał/a:

Mizianki. Jakby o moje dziecko chodziło, to pewnie skończyłaby karierę przedszkolanki w szpitalu na SORze.



Dostałbyś od niej w trąbę tak jak twój gówniak i schowałbyś się pod stołem :lol:

Cyfra1

2023-08-12, 21:44
Zrobił bym to samo.jak by mi moja niunie tak poniewierali cala.szkole bym spalił a te korwy na pal ponabijal

jjzz26

2023-08-12, 22:14
spike2222 napisał/a:

Może konfederata? Tam ponoć chęć bicia własnych dzieci to standard. Jak mawiał Korwin, Dziecko MUSI się bać rodziców, teraz to są kluchy co to się rodziców nie boją. Dla mnie jako rodzica - gdyby dzzieci się mnie bały i był posłuszne przez strach - byłaby to największa życiowa porażka




No właśnie. RODZICÓW tępy zjebie.

8-)

xv89

2023-08-13, 15:31
motylekwbrzuchu napisał/a:

Mały smród za darmo nie obrywał. Piwko dla pani przedszkolanki
Dostałbyś od niej w trąbę tak jak twój gówniak i schowałbyś się pod stołem



Może i tak, ale w dalszym ciągu nie wyszedłbym na niezaradną życiowo p*zdę, co to nie potrafi wziąć odpowiedzialności za swoje czyny...


warszawiak123

2023-08-13, 15:50
turor napisał/a:

Rozwydrzone bachory pretensjonalnych rodziców.
Też bym je napie**alał, aż by się nauczyły dyscypliny której w domu nie ma.
Zaraz odezwą się zniewieściali białorycerze, usługujący swoim gówniakom i biegiem spełniający ich fanaberie.
Tatuś już włącza bajeczkę, nie płacz.



Misiu która grupa inwalidzka?
Wszystkie powinny dostać wypie**ol, dziecka nie broniły a za śmiecia nadstawiają karku

metyoo

2023-08-15, 12:08
ninja napie**ala młodego a conto tego, jak będzie napie**alał starą w przyszłości :)