18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Superstacja wypowiedź widza

zaxc • 2012-09-03, 23:04
Pan Wojtek przedstawia swoje poglądy na antenie superstacji.

wiesiors4

2012-09-03, 23:07
Chłopak trochę nie wie co chce powiedzieć i wydaje się trochę ułomny, ale ma 100% rację. A ta k***a redaktorzyna to takie same ścierwo jak Tomasz Lis, Monika Olejnik i reszta zakłamanych szmat na usługach rządu! ch*j wam w tachwice wy j***ne k***y!

Czesiek181

2012-09-03, 23:13
Chłopak będzie oskarżony o antysemityzm.

ZWlERZAK

2012-09-03, 23:19
popełnią mu samobójstwo..

damian12091988

2012-09-03, 23:30
wiesiors4 weź czopku sp***alaj sadzić rzeżuchę! Po takich wypowiedziach jak twoja zastanawia mnie czemu nie wprowadzą przy rejestracji zamiast filtracji wiekowej prostego testu inteligencji. Trochę by to przesiało. Gość z filmu ameryki nie odkrył... żądzą nami żydzi bo my Polacy jesteśmy za głupi na to. Mieliśmy już dowody jak żądzą Polacy i co było wspaniale? Nie wydaje mi się i potwierdzi to większość społeczeństwa - chcemy demokracji to ją mamy większości społeczeństwa żyje się dobrze więc władza jest taka a nie inna.

Surkan

2012-09-03, 23:50
wiesiors4 napisał/a:

A ta k***a redaktorzyna to takie same ścierwo jak Tomasz Lis, Monika Olejnik i reszta zakłamanych szmat na usługach rządu! ch*j wam w tachwice wy j***ne k***y!



to typowy język prawicy zawsze poszkodowanej stającej na straży własnego interesu narzucającej tylko swoje poglądy. Mówicie o sobie że jesteście prawdziwymi Polakami pomijam fakt że nikt nie dał wam prawa o decydowaniu to kim jest, prawdziwi Polacy a wyzywacie innych Polaków od ..... nie będę mówił bo nie chce sie zniżać do waszego poziomu.
prawda jest taka że jesteście marionetkami na drucikach prawicy i kościoła i stanowicie jedno z głównych niebezpieczeństwa dla tego kraju...

wiesiors4

2012-09-04, 00:21
damian12091988 napisał/a:

wiesiors4 weź czopku sp***alaj sadzić rzeżuchę!


I ty mówisz o inteligencji hipokryto. Piszemy rządzić idioto.

Surkan napisał/a:

to typowy język prawicy zawsze poszkodowanej stającej na straży własnego interesu narzucającej tylko swoje poglądy. Mówicie o sobie że jesteście prawdziwymi Polakami pomijam fakt że nikt nie dał wam prawa o decydowaniu to kim jest, prawdziwi Polacy a wyzywacie innych Polaków od ..... nie będę mówił bo nie chce sie zniżać do waszego poziomu.
prawda jest taka że jesteście marionetkami na drucikach prawicy i kościoła i stanowicie jedno z głównych niebezpieczeństwa dla tego kraju...


Masz rację. Największy patriota który ginął za nasz kraj i volksdeutsch który go sprzedawał są w takiej samej mierze Polakami i nie należy ich rozdzielać.. :roll:
Poza tym nie wydaje mi się, że głoszenie poglądów = narzucanie poglądów. I nie utożsamiaj mnie z prawicą. Jestem po prostu patriotą, który może w przeciwieństwie do Ciebie kocha ten kraj i serce mi pęka jak widzę co tu się dzieje :( jeszcze gorzej się czuję z tym, że praktycznie nie mogę nic z tym zrobić. Bo ludzie tacy jak Ty i inni, sterowani telewizją twierdzą że w Polsce wszystko jest okej.

noe82

2012-09-04, 00:27
dobrze mu na końcu pojechał.

stajl

wiesiors4

2012-09-04, 00:31
noe82 napisał/a:

dobrze mu na końcu pojechał.

stajl


Bo nie wiedział co odpowiedzieć. Jedno złe słowo i wyleciałby z tej marnej TV jak Majewski z TVN'u (bo nie chciał żartować ze śmierci ludzi w smoleńsku a zażartował z PO).

juki

2012-09-04, 00:35
Surkan napisał/a:



to typowy język prawicy zawsze poszkodowanej stającej na straży własnego interesu narzucającej tylko swoje poglądy. Mówicie o sobie że jesteście prawdziwymi Polakami pomijam fakt że nikt nie dał wam prawa o decydowaniu to kim jest, prawdziwi Polacy a wyzywacie innych Polaków od ..... nie będę mówił bo nie chce sie zniżać do waszego poziomu.
prawda jest taka że jesteście marionetkami na drucikach prawicy i kościoła i stanowicie jedno z głównych niebezpieczeństwa dla tego kraju...




Lewus detected.

Bard_Zerald

2012-09-04, 00:36
@damian12091988, jeśli rządzą nami żydzi to problem polega na tym, że zabiorą nam kasę, majątek, a potem zredukują ludność w Polsce. Czyli okradną i powybijają nas innymi słowy. Nie bezpośrednio, ale wyjdzie na jedno.

I fakt, nawet jeśli nie rządzą, to mają bardzo dużo do gadania. Są ci "goście co rządzą w ameryce i izrealu", są żydzi i to wszystko zarządza cywilizowanymi krajami w jakimś sporym stopniu.


Chociaż tamten gość powiedział to w taki sposób że przez chwilę to sam przestałem w to wierzyć, zrobił z siebie debila i oszołoma. Tzn. :D k***a on nim był. Ale miał troszkę racji

Zl...........ny

2012-09-04, 01:15
No rzeczywiście chłopina zbyt lotny nie jest, i jeszcze ten brak koszulki... Ale co jak co bardziej ogarnia niż "ynteligenci" z dużych miast głosujący na Ruch Podtarcia czy inną Polską Ośmiornicę.

Ne...........es

2012-09-04, 03:34
az sie odechciewa ogladac tvn polsat itp itd. gdzie sie nie przelaczy to sama korupcja i scierwo. do zydow nic nie mam tak btw :D

bizzy

2012-09-04, 03:39
no widac ze chce chlopak przekazac cos waznego ale typowo nie wie jak sie to robi :-D