18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Superstacja wypowiedź widza

zaxc • 2012-09-03, 23:04
Pan Wojtek przedstawia swoje poglądy na antenie superstacji.

NieWeszles

2012-09-04, 08:49
wiesiors4 napisał/a:

Chłopak trochę nie wie co chce powiedzieć i wydaje się trochę ułomny, ale ma 100% rację. A ta k***a redaktorzyna to takie same ścierwo jak Tomasz Lis, Monika Olejnik i reszta zakłamanych szmat na usługach rządu! ch*j wam w tachwice wy j***ne k***y!



No własnie nie do końca się zgodzę, bo zachował się profesjonalnie. Nie zniżył się do poziomu jakiegoś imbecyla.

Cryan

2012-09-04, 09:04
Surkan napisał/a:



to typowy język prawicy zawsze poszkodowanej stającej na straży własnego interesu narzucającej tylko swoje poglądy. Mówicie o sobie że jesteście prawdziwymi Polakami pomijam fakt że nikt nie dał wam prawa o decydowaniu to kim jest, prawdziwi Polacy a wyzywacie innych Polaków od ..... nie będę mówił bo nie chce sie zniżać do waszego poziomu.
prawda jest taka że jesteście marionetkami na drucikach prawicy i kościoła i stanowicie jedno z głównych niebezpieczeństwa dla tego kraju...



Rozbawiłeś mnie tym komentarzem. Kiedy się skończy w końcu przerzucanie tekstami "no i to jest typowa prawica" "no, i wszystkie lewaki tak myślą" "no oto, proszę państwa, typowy pisowiec".

k***a, ludzie, mam wrażenie, że mamy w społeczeństwie grę - kto wyłapie więcej oszołomów i nazwie ich prawakami, albo lewakami. Czy dało by się napisać: "czy mógłbyś jednak nie obniżać poziomu i swoje argumenty wyprowadzać bez wyzwisk?", no ale większość woli przerzucać się bez argumentów.

W tym kraju sami się dzielimy i nie trzeba nam do tego żadnego Jarka, Donalda, Stefana czy Janusza (jednego z drugim). Wystarczy dać 3 polaków i kazać im gadać o poglądach, to jednego zabiją, a dwaj zajmą osobne stanowiska.

Morei_Sky

2012-09-04, 10:52
Lis to tam, nie jest taki zły, a jak mnie wk***ia takie wykrecanie, nie bede sie zniżał do poziomu i ucieka od debaty, uciekając od pokazania zdania na wizji pokazuje że jest ciotką szmatką

pyto

2012-09-04, 11:08
Ciekawe co lub kogo by nasi wspaniali obywatele obwiniali, gdyby Żydów nie było :D

Surkan

2012-09-04, 11:18
juki napisał/a:




Lewus detected.





Jestem Lewicowcem i jestem z tego dumny .

Marian Pudzianowski

2012-09-04, 12:09
Jakieś dowody na to, że rządzą nami Żydzi? Czy to kolejne pie**olenie typu "ludzie udają homosiów za kasę z UE"?

majster0000

2012-09-04, 12:43
No właśnie na jakich podstawach twierdzicie że rządzą nami żydzi ?

monto

2012-09-04, 13:03
w telewizji nie chodzi o to kto jest mądrzejszy od kogo, chodzi o to żeby swoja głupotę ubrać w takie słowa aby wyglądało ze człowiek jest mądry w tym co mówi, a ten film jest idealnym dowodem

Rynsztof

2012-09-04, 14:33
Co to za idiotyczny komentarz widza pod spodem :-P

Plecionkarz

2012-09-04, 14:36
A może on został podstawiony przez tych żydów. Dobrze wiedzą jakie pogłoski krążą, że ludzie gadają. To pokazali człowieka głoszącego takie poglądy jako faceta w majtkach i ciemnych okularach nie potrafiącego się dobrze wysławiać.

mozz87

2012-09-04, 14:55
skąd ta nagonka na żydów ? wszyscy przecież pochodzimy od tej samej małpy...

gmb

2012-09-04, 15:23
Marian Pudzianowski napisał/a:

Jakieś dowody na to, że rządzą nami Żydzi? Czy to kolejne pie**olenie typu "ludzie udają homosiów za kasę z UE"?


Hehe, nie spinaj się tak - po prostu otwórz oczy. :)

shymzonz

2012-09-04, 22:00
Redaktor miał rację o tyle, że ten człowiek nic konstruktywnego nie powiedział. Rządzą nami Żydzi? Cóż, no znajdzie się paru, jak chociażby pan minister Vincent-Rostowski którego pochodzenie jest taki właśnie, a nie inne. Tyle, że nie to jest przyczyną słabości tego wicepremiera, a jego ignorancja.

Tymczasem człowiek ten jest ograniczony, bo powiela błędy. Również jest skrajnym ignorantem. Gdyby nie był, zauważyłby, że akurat Superstacja ma dość obiektywny, otwarty i wydawałoby się prawicowy profil. Po co szargać łamy tej stacji która umiarkowanie spełnia swoją rolę społeczną gdy na horyzoncie mamy inne, znacznie gorsze pod tym względem? I to pomijając już, że tak na prawdę komentarz w takiej formie nie trzyma nawet poziomu szmatławego, nawet gdyby niósł ze sobą jakąś prawdę.

LilL

2012-09-05, 13:10
I wlaśnie to wszystko tak działa. Najwiecej maja do powiedzenia a jak dojdzie do głosu to ledwo duka o co mu chodzi. Szczerze to juz mi sie przejadło w ch*j gadanie "media pod władza państwa", "nie ma mediów niezaleznych" A i pewnie ze nie ma mediów niezaleznych i takich nie bedzie, przeciez to oczywiste. Nie oglądam tv i nie płacze z tego powodu ze tam gówno jest. nie wiem po ch*j to ciagle wałkować. I jak chcecie robic polityke to proponuje sie zapisać do jakiegos ugrupowania a nie robic to na łamach sadistic.pl

Tester

2012-09-05, 21:30
'zdjąć okulary" ... żeby wiedzieli komu samobójstwo popełnić znowu?