18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Superman, Spiderman i...

Mi...........13 • 2012-11-20, 15:36
Nikt nie widział Clarka Kenta i Supermana jednocześnie w jednym pokoju.
Nikt nie widział Petera Parkera i Spidermena jednocześnie w jednym pokoju.
Czy ktoś widział kiedyś razem w pokoju Macierewicza i kubeł z gównem?

ru_ziolo

2012-11-20, 15:42
Odp.
Ja widziałem Macierewicza w jednym pokoju z tobą. Etat gówna był wolny.

Mi...........13

2012-11-20, 15:48
ru_ziolo napisał/a:

Odp.
Ja widziałem Macierewicza w jednym pokoju z tobą. Etat gówna był wolny.



Etat gówna był wolny bo również byłeś w tym pokoju skoro mnie widziałeś :-)

Szoqn

2012-11-20, 22:17
Dziwię się ludziom. Macierewicz jest paranoikiem, ale siedział za ideały wolnej Polski, był bity, ale nie współpracował, jego nienawiść skierowana jest do tych sk***ysynów agentów rosji, jak oleksy czy kwaśniewski, byłych sbków czy ubeków, ludzi, którzy albo brali udział w mordowaniu bohaterów, albo popierali ustrój komunistyczny, który oprócz wykańczaniu polskiej inteligencji, rozkradał wszelki kapitał i wywoził na wschód. Taki gówniarz jak miczok13, ledwo od cyca taty oderwany, w dupie był gówno widział, pozwala sobie na takie teksty o tym zasłużonym człowieku. Może czasem palnie coś głupiego Macierewicz, może nie jest grzeczny i potulny, oraz taki nowoczesno-medialny, ale jest sobą, patriotą, ma stałe poglądy. Rozj***ł WSI, bo mieli dokładną listę ludzi, jacy tam siedzieli. I ch*j, ze agencik we Francji dostał w czapę, jak jeszcze kilkanaście lat wcześniej sam dawał w czapę młodym chłopakom. Idź w ch*j miczok.

3m

2012-11-21, 00:17
Oho, oglądamy "wolne media" i śmiejemy się "wariatom" w twarz panie Miczok13, tak?

Ma...........so

2012-11-21, 00:21
Patrz Miczok13 co żeś zrobił. Szoqn się zdenerwował przez Ciebie...

Cyrk

2012-11-21, 00:21
To jak siedział za ideały wolnej Polski to ma dożywotnie uwielbienie i immunitet? Swoją droga gówno prawda że "siedział za ideały wolnej Polski". Siedział, bo ustrój (socjalizm) mu się podobał, ale sam chciał do koryta. A jak przyszło co do czego to nie dopuścił do utworzenia się kapitalizmu, tylko parł (i nadal prze) twardo w socjalizm i gospodarkę sterowaną centralnie. Jedyne różnice są taka, że teraz liżemy buty Brukseli, a nie Moskwie, Macierewicz z koleżkami przy korycie jest, możesz towarów na półkach jest pełno, ale ludzie nie mają pieniędzy na podstawowe produkty, a z wolności słowa mamy tyle, że teraz możesz mówić co chcesz, ale jak nie powtarzasz jedynie słusznej i dopuszczalnej opinii to jesteś w mediach przerabiany na faszystę/psychola/klowna albo inna patologię. To weź mi tak uczciwie powiedz co się k***a zmieniło?

[EDIT]Mało bym zapomniał: teraz ludzi niewygodnych się nie wsadza do więzienia tylko popełnia im samobójstwa. To ja już bym wolał siedzieć...

ru_ziolo

2012-11-21, 00:25
@ Milczok13 - nie wpadłeś kretynie na to, że widziałem przez okno.
Widać myślenie boli...


Z resztą do kogo ja piszę. Za niski poziom intelektualny (o ile w ogóle jakiś sobą reprezentujesz) jak dla mnie.

maderfakermen

2012-11-21, 00:26
to, że jest wielce zasłużony itd. wcale nie oznacza, że nie pie**oli głupot. jest już tak zj***nym łbem, że już mam go dosyć. niech sieje te swoje kabałki frajerskie we własnym ogródku.

"I ch*j, ze agencik we Francji dostał w czapę, jak jeszcze kilkanaście lat wcześniej sam dawał w czapę młodym chłopakom. Idź w ch*j miczok. "

...k***a następny gawędziarz mitoman :facepalm:

Machol

2012-11-21, 00:32
Szoqn, może o Macierewiczu wiesz wiele, ale kogo i za co wypie**olili razem z WSI możesz domniemywać. Nigdy nie będziemy pewni, czy rozj***ł te służby bo było tam za dużo komuchów, czy... komuchy poszły na emeryturki, mając w dupie wszystko, a wp*zdu poszedł tabun młodych zdolnych. Równie dobrze mogło to być stworzenie SKW i SWW dla obsadzenia posadami rodzin, tak jak w KRUSie mamy PSLu po brzegi i jeszcze się to gówno wylewa.

Co jak co, ale jeżeli nagle znajduje się tysiące oficerów na miejsce zwolnionych, to nie dziękuję, ale nie wierzę w bajki, że mieliśmy akurat zajebiście dobry w tym kierunku rocznik ze szkoły wojskowej.

Szoqn

2012-11-21, 00:59
Komuchy poszły an emeryturki? HAHA, przepraszam, nie uwierzysz, ale dawni agenci komunistycznej bezpieki dostają znowu bardzo wysokie posadki w SKW, SWW, ABW, AW etc. oni naprawdę są stale i mocno trzymającą się kliką, zaryzykuję i powiem, że drugą władzą w Polsce. Dam Ci przykład obecnego szefa ABW. K.Bondaryk, na pierwszy rzut oka "działacz" okresu PRL [chociaż pi razy drzwi, to gówno znaczy, coś tam kolportował, coś tam, nie wiadomo]. Wielkim przyjacielem i mentorem Bondaryka był Moczulski. Brzmi super, szczególnie do pewnego momentu. Nagle wychodzi to, że Moczulski był agentem SB i brał za to kasę, dowody są tak niezbite, że nawet wystraszony sąd musi tą decyzję uprawomocnić. Moczulski bez wątpienia był agentem SB, co więcej, jako poseł 2 kadencji sejmu dał się poznać jako wielki wróg komuznimu, co się okazało fałszywą twarzą. Potem w jego obronie stawali wszyscy, od Geremka po Buzka. Wyobraź sobie czym była solidarność, a czym się stała. Jakiś ruch protestacyjny, a tu nagle na jej czele stają osoby, nie związane s tym ruchem, wszyscy podstawieni przez agentów, poczynając od TW Bolka. Nasi goście o bezpieczeństwa byli szkoleni w KGB, nie myśl, że posrali się ze strachu widząc transparent "Solidarnosc" czy Jana Pawła II. Zamiast rozj***ć komuchów, to dostali oni w łapy majątek państwowy, ziemię, mogli powoli się wycofać. Potem było rozbicie sejmu, służby mieszały tam tak, że pewnie nie spali tygodniami. Wybory wygrywa SLD, potem AWS, potem SLD, ci sami k***a ludzie. Nikt nigdy nie zrobił z nimi porządku. Macierewicz wtedy dostawał pie**olca i nie dziwie mu się, że tak ich wszystkich nienawidzi. Być może nie mam racji co do wielu rzeczy, ale wyobraźcie sobie, że dostajecie do ręki księgę z prawdziwą historię Polski od roku 80. Jestem pewien, że by wam włosy zbielały po 10 minutach. Teraz znowu Bondaryk, jak wielce jest prawdopodobne, że też był w coś uwikłany, DOBRA ch*j ŻARTOWAŁEM, jeszcze mnie zabiją :) Nie jestem żadnym spiskowcem, ale dla agentów zmiany polityczne to normalka, przychodzą jedni, odchodzą drudzy, Ci którzy dali się poznać z politycznej strony dostają kopa w dupę, ale potem wracają, jeśli ich strona też wraca na salony. Coś bardzo złego się dzieje w Polsce, dla 75% z was to oczywiście śmieszne, spiskowe, paranoiczne etc. Dziwią mnie te wszystkie samobójstwa, zamykanie sekcji wschodnich wszystkich wywiadów, anulowanie uprawnień śledczych ABW [ tj. szeroko rozumiana inwigilacja, prowokacja, fasady etc.] i przekształcanie ich w Policje. Albo nasz rząd absolutnie poddaje się pod dyktando Brukseli, będziemy tarczą poligonową dla FSB, bez możliwości reakcji, albo rząd skupia się na wariancie ogólnopolskich zamieszek...Nadciąga naprawdę coś złego. Dziennikarze jak psy zamiast prezentować opinie ludzi, sami je wygłaszają, propaganda aż wylewa się z monitorów. Coś naprawdę wisi w powietrzu, teraz zajmujemy się pierdołami. Pamiętacie jak Rostowski z Tuskiem wrócili z narady o budżecie państw UE? Rostowski powiedział, że możliwe iż będziemy szykować się do wojny i nie mówił w żartach, przecież to zapisana wypowiedź. Robi się strasznie napięta sytuacja na całym świecie. Stany toną w długach, wykupywanych przez Chiny, Unia ledwo dycha. Stany wraz z unią resztką sił są w stanie bronić się przepisami, przed zalaniem świata Chińszczyzną. Ameryka południowa pie**oli wszystkie rezolucje, tak samo Rosja i dalszy wschód, nie stosują się do żadnych przepisów regulacji przemysłu, rybołówstwa, ekologii, Stany też przestają. Izrael, Syria, "wiosna ludów" w Afryce pokazuje tylko, że ONZ i NATO nie mają żadnej siły. W świecie olbrzymiego kryzysu, bo nawet najbardziej optymistyczni ekonomiści mówią, że może przyjść jeszcze większe załamanie. W Polsce zaczynamy to mocno odczuwać, bardzo silny spadek zatrudnienia, coraz więcej firm wycofuje się z Polski, coraz mniej inwestycji. Jest tylko jedna rada, by w świecie zachodu wrócił dobrobyt, no zgadnijcie jaka :) No tak, to sobie popisałem :D
Dobra, chyba nie muszę mówić, że nie jestem normalnym człowiekiem

Machol, ja wiem, ale obejrzyj dokument o WSI. Wypowiada się wielu agentów, którzy wylani zostali za lojalność wobec państwa, a brak lojalności do kliki, wielu generałów, agentów ówczesnego UOP'u etc. Straszne to były czasy. Tam była taka mafia, że starali się ustawiać RZĄDY innych państw, już nawet pomijając haracze, morderstwa na zlecenie, ci ludzie w ogóle nie spełniali żadnych postawionych im funkcji. Pranie brudnej kasy to nie powinna być główna funkcja służb informacyjnych. Wyobraź sobie teraz, że wszyscy są w to uwikłani i masz opcję: albo szybko ich rozpie**olisz, albo popełnisz samobójstwo. Nie wiem, czy tak do końca było, ale obecnie masz przykład tego co robi ABW, kiedy szef [Bondaryk] ma haki na wszystkich, straszy ich zamachami, kiedy tylko chcą dotknąć jego uprawnienia, zobaczycie, że niedługo będzie jakaś większa afera rządowa. A Macierewicza nie lubię nawet, ale mam kurde sporo szacunku do niego, tak samo jak [no tutaj to już w ogóle nienawiść] do Niesiołowskiego, nie mogę na niego patrzeć, ale kurde ja wiem co tych ludzi ukształtowało na takich cyników i zakapiorów. Gdyby was ktoś wsadził do więzienia i bil przez lata, to też byście nie wyszli uradowani. Nie lubię jak ktoś, kto nic nie robi, jest młody i nie zna historii, wyzywa od GÓWNA ludzi starszych.

oc...........an

2012-11-21, 03:01
Jestem wdzięczny Macierewiczowi za to kim jest, bo dzięki temu powstała ta przeróbka, która niezwykle cieszy moje jakże mierne i niewysublimowane gusta :3

Marvel90 napisał/a:



[EDIT:]

O, widzę, że i Szoqn się pojawił jak zwykle bronić prawicy i pisać o takich abstrakcjach jak patriotyzm :amused: Na Szoqna i jego ultraprawicowe teksty można liczyć jak na Zawiszę.

Ja tam uważam, że Macierewicz powinien już odpocząć. Nie ważne czy zasłużony czy niezasłużony, ale niestety popełnia stanowczo za dużo tych "gaf" i po prostu już czas żeby dał miejsce jakiemuś młodemu, o komuś jak Szoqn ;)

Ale cóż ja tam wiem, jestem tylko czerwonym lewakiem, który "stał tam gdzie ZOMO" i walnie wspierał Polskę Komunistyczną kasując bilety w autobusie. O bierności w stanie wojennym nie wspomnę, ba! jedyne czym się przejąłem to brakiem Teleranka. Na wszelki wypadek nie będę również wspominał, że miałem wspaniały wkład w rozwój reżimu poprzez aktywne wykonywanie "czynów społecznych". :niggasmile:

Trimix

2012-11-21, 05:39
Szoqn napisał/a:

Dziwię się ludziom. Macierewicz jest paranoikiem, ale siedział za ideały wolnej Polski, był bity, ale nie współpracował, jego nienawiść skierowana jest do tych sk***ysynów agentów rosji, jak oleksy czy kwaśniewski, byłych sbków czy ubeków, ludzi, którzy albo brali udział w mordowaniu bohaterów, albo popierali ustrój komunistyczny, który oprócz wykańczaniu polskiej inteligencji, rozkradał wszelki kapitał i wywoził na wschód. Taki gówniarz jak miczok13, ledwo od cyca taty oderwany, w dupie był gówno widział, pozwala sobie na takie teksty o tym zasłużonym człowieku. Może czasem palnie coś głupiego Macierewicz, może nie jest grzeczny i potulny, oraz taki nowoczesno-medialny, ale jest sobą, patriotą, ma stałe poglądy. Rozj***ł WSI, bo mieli dokładną listę ludzi, jacy tam siedzieli. I ch*j, ze agencik we Francji dostał w czapę, jak jeszcze kilkanaście lat wcześniej sam dawał w czapę młodym chłopakom. Idź w ch*j miczok.



Skąd oni was k***a biorą???