18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Superman, Spiderman i...

Mi...........13 • 2012-11-20, 15:36
Nikt nie widział Clarka Kenta i Supermana jednocześnie w jednym pokoju.
Nikt nie widział Petera Parkera i Spidermena jednocześnie w jednym pokoju.
Czy ktoś widział kiedyś razem w pokoju Macierewicza i kubeł z gównem?

Gareth

2012-11-21, 08:49
@szoqn No chyba cię poj***ło...

dzidokAK47

2012-11-21, 08:49
Czy ktoś widział kiedyś razem w pokoju Miczok13 i kubeł z gównem ?

Czy ktoś widział kiedyś razem w pokoju Tuska i kubeł z gównem ?

Czy ktoś widział ....

itd, itp.

Ale k***a śmieszne.

Machol

2012-11-21, 10:08
Szoqn, powiem tak: Chcesz szukać agentów, którzy wykonywali najwięcej czarnej roboty, inwigilacji itd? Poszukaj na... Poczcie Polskiej. Niegdyś urzędy obowiązywał zakaz fotografowania: Tak samo jak jednostki wojskowe, obiekty rządowe, kolejowe itd.
O ile w przypadku kolei chodziło o komunistyczną retorykę, że obca agentura fotografowała by układ linii kolejowych itp. do ewentualnych dywersji itp. to o co mogło chodzić na poczcie? Pomyśl troszeczkę :P
Taki listonosz cieszył się dosyć sporym zaufaniem społecznym, był dość blisko ludzi, otwierali przed nim drzwi bez problemu, czasem nawet niektórzy wpuszczali za próg. Stado sk***ysynów gdzieś na górze mało mnie obchodzi dziś, ponieważ nie przeszkadza mi to pracować, zarabiać na chleb, żyć. To stadko sk***ysynów wokół nas, którzy pracowali wokół nas, powinno boleć bardziej, bo jest bezpośrednio wokół nas i chyłkiem tyłkiem ominęło wszystkie medialnie głośne lustracje i inne teatrzyki.
Być może właśnie te oczyszczone lustracją komuszki utrzymywały dalej ten zbiornik agentów, co by gówno się nie wylało za wcześnie. Stąd 23 lata po zmianie ustroju ta instytucja wciąż nie została sprywatyzowana i postawiona na równi z wolnym rynkiem.

Być może teraz to ja brzmię jak Macierewicz, ale ja nie widzę i nie szukam WSZĘDZIE obcych agentów, sbków itp. Zwracam uwagę na to, co nawet taki Antoni pomija, bo pewnie nie dostał by tyle błysków fleszy gdyby brał się za takich szeregowych agencików.

elo

2012-11-21, 10:09
Ale superman i clark to jedna osoba! :o To samo spiderman i Parker...

Macierewicz i kubeł gówna..czy twierdzisz że Macierewicz jest... murzynem?!?!

Pener

2012-11-21, 10:12
mam dla was niespodziankę :amused:
koniec pie**olenia, zamykam temat ;)