18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Super talent - rysowanie na 2 ręce.

Nikczemny_Płód • 2012-01-01, 20:19
Czegoś takiego to jeszcze nie widziałem :shock:

Akcja od 0:32.


PSychomaruxXx

2012-01-02, 12:20
Multitasking ;) Też mi się wydaje ,że to rusują 2 osoby.
Gdy rysują "na krzyż" są nienaturalnie wygięte. Albo jakiś Jogin albo fake ;)

Krzysztov

2012-01-02, 12:26
no tak, ładnie... tylko po co w ten sposób?

ticorr

2012-01-02, 13:16
Powell napisał/a:

dwie czy jedna... i tak wyszło zajebiście :)

@ticorr - tak k***a a ja jestem Salvador Dali i mówię Ci że ch*j się znasz



ty się ch*j znasz.. wejdź na pierwszy lepszy portal poświęcony grafice i zobacz ile ludzie mają tam lat, gdy rysują zwykłe portrety.. jak nie jesteś w temcie to morda w kubeł...

czosef

2012-01-02, 15:09
w 2:00 widać 3 ręke. Ale rysuja i tak ladnie :D

Powell

2012-01-02, 17:32
ticorr napisał/a:



ty się ch*j znasz.. wejdź na pierwszy lepszy portal poświęcony grafice i zobacz ile ludzie mają tam lat, gdy rysują zwykłe portrety.. jak nie jesteś w temcie to morda w kubeł...



Och wybacz że uraziłem twą dumę. Wiesz mam książkę o rysowaniu portretów poza tym może ekspertem w rysunku nie jestem ale jednak studiuję przedmiot mocno z tym powiązany (więc w tej dziedzinie ekspertem być nie muszę) ale i tak wystarczająco dużo ogarniam. Więc na żadne portale poświęcone grafice wchodzić nie zamierzam. A ten lub Ci z filmu jest lub są dobrzy i rysują zajebiście. I nie zaprzeczysz chyba że zazdrościsz umiejętności.

A z mordą powiedziałbym Ci coś ale jakieś resztki szacunku do starszych mi pozostały :P

Momorty

2012-01-02, 17:37
Synchronizacja obu półkul mózgowych i oburęczność. No i talent.

dQrw10nYk0k5

2012-01-02, 18:10
demonkuba16 napisał/a:

Siedzą dwie osoby, praworęczna i leworęczna....... Dalszą część historii znacie ;)



Znamy.

Jedna pyta drugiej:
- Walisz konia?
- Tak
- To wal swojego!

FanatiCS

2012-01-02, 18:35
ticorr napisał/a:



ty się ch*j znasz.. wejdź na pierwszy lepszy portal poświęcony grafice i zobacz ile ludzie mają tam lat, gdy rysują zwykłe portrety.. jak nie jesteś w temcie to morda w kubeł...



Ty znawca to se k***a wejdź na największe polskie forum poświęcone grafice (max3d.pl) i znajdź mi chociaż jednego grafika po liceum który takie rzeczy maluje.
k***a przeszukaj sobie złotą i srebrną galerię i teczki najlepszych użytkowników i znajdź szkice podobnej jakości a potem pie**ol głupoty że to jest pikuś i że każdy to potrafi.

ot...........r1

2012-01-02, 18:42
Ktoś zna tytuł tego techno?

Se...........ls

2012-01-02, 19:00
dosyć że oburęczny to jeszcze z talentem, według sadola fake, normalne -.-

ticorr

2012-01-02, 19:22
Powell napisał/a:


I nie zaprzeczysz chyba że zazdrościsz umiejętności.



Nie mam czego zazdrościć, bo takie pierdy to rysowało się w liceum dla koleżanek i znajomych. Dziś trzeba zarobić na piwo i dłubie się swoje projekty w wektorach i bitmapach w grafice użytkowej, a nie jakieś mazi-mazi mordy na papierze... z tego się po prostu wyrasta - albo inaczej: przechodzi się na inny poziom, niż przerysowywanie zdjęć...

FanatiCS napisał/a:


Ty znawca to se k***a wejdź na największe polskie forum poświęcone grafice (max3d.pl)



Weź się nie błaźnij z max3d tutaj... wejdź na gfxartist.com i poczytaj biografie tradycyjnych grafików na ich prywatnych stronach... co jeden to miał już wystawy w wieku 17 lat...

szefooo

2012-01-02, 20:37
a). kupujesz tablet.
b). umieszczasz pod filią zdjęcie.
c). odrysowujesz zdjęcie w miarę dokładnie (potrzeba godzin)
d). nagrywasz film ewentualnie ryzując na raz z mańkutem o dłoni podobnych gabarytów.
e). wrzucasz na sadistica i robisz w ch*ja grafików po studiach co k***a tableta na oczy nie widzieli.
f). jesteś zajebisty.


Captain Obvious

Kukerownick

2012-01-02, 21:05
Moze i fajnie to wygląda ale takie rysowanie(nie malowanie,sic!) jest mało warte i robi jedynie dobre wrażenie. NIE WIERZE, że rysował to koleś bez fotki przy sobie, i bez wczesniejszych cwiczeń na tym samym portrecie. Bo od tak sobie proporcji idealnych nie byłby w stanie wymierzyć sobie od ręki-chyba że jest zajebiscie zdolny,ale jesli tak to nie powinien takich rzeczy rysować! Dlaczego? Bo to jest jedynie realistyczne odwzorowanie fotografii, nie ukazujące charakteru artysty,a jedynie ukazujące jego zdolnosci walorowe i światłocieniowe. Po prostu czysta kopia. Moge wam na start powiedzieć,ze takie rysunki są gówno warte na uczelniach i akademiach, ba! na egzaminie nawet nie miałbyś czasu zdążyć z takim portretem ; ].

pawel-jwe

2012-01-02, 21:30
Rysują na 99% dwie osoby (jedna lewą, druga prawą ręką), ale talentu im nie brak :)

FanatiCS

2012-01-02, 21:40
ticorr napisał/a:



Nie mam czego zazdrościć, bo takie pierdy to rysowało się w liceum dla koleżanek i znajomych. Dziś trzeba zarobić na piwo i dłubie się swoje projekty w wektorach i bitmapach w grafice użytkowej, a nie jakieś mazi-mazi mordy na papierze... z tego się po prostu wyrasta - albo inaczej: przechodzi się na inny poziom, niż przerysowywanie zdjęć...



Weź się nie błaźnij z max3d tutaj... wejdź na gfxartist.com i poczytaj biografie tradycyjnych grafików na ich prywatnych stronach... co jeden to miał już wystawy w wieku 17 lat...



Jak ty rysujesz w wektorach to ch*j z ciebie nie artysta. I nie pie**ol mi tutaj jaki z ciebie nie wymiatacz od dziecka tylko zarzuć linkiem do folio bo na razie to jesteś dla mnie nikim.
Szefoo ty jesteś grafikiem i siedzisz w 2d, dałbyś radę takiego speeda jebnąć patrząc na zdjęcie? Oczywiście jedną ręką?