18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Super drapieżnik

Byt • 2014-06-06, 13:51
Na głębokości 580m coś wpie**oliło 3 metrowego rekina. :shock: Tylko co? Drugi, jeszcze większy rekin? Orka?
..a może Godzilla?


kenzol

2014-06-06, 13:57
Kałamarnica olbrzymia?

cfaniack

2014-06-06, 13:59
Kalisz moze tam nurkował i zglodniał troszke

Ezoteryk

2014-06-06, 14:01
to napewno kubuś puchatek jak zglodnieje to je wszytsko nawet rekiny bo sa dobre co nie i tak sobie myslalem i to ma sens bo gdyby nie mialo to co

prawda co nie pamietacie prosiaczka powiedzialem mu kiedys ch*j ci w dupe a on do mnie ze lubi no to spoko wkladam w dupe a okazuje sie z ma tak ciasna ze ch*j

~DMT

2014-06-06, 14:02
januszmilion,kenzol, w dużej mierze prawdopodobne, Obstawiałbym tu jeszcze kaszalota, do 3-4 km nurkują i właśnie kałamarnica olbrzymia jest ich głównym przysmakiem, jednocześnie poluje ona na rekiny, ale w momencie kiedy kaszalot ma łatwiej odj***ć rekina niżkałamarnicę, bierze to co jest pod ręką. Oglądałem ostatnio program z Nat G. , i była tam opcja że wyrzuciło kaszalota na brzeg bo mu się po prostu ze starości zdechło, rozcięli go dla jakiś tam badań, znaleźli w brzuchu 18 000 dziobów giant squidów, jedyna część której kaszalot nie trawi (najgrubsza chityna jaka istnieję), była tam też w ch*j zębów rekinów. Dla orek troszkę za zimno i za głęboko, a nie zapominajmy że orka tak samo jak kaszalot są ssakami, a nie rybami tak jak rekin i potrzebują zaczerpywać powietrze z nad powierzchni wody. Kaszalot ma płuca jak balony, może zostawać pod wodą dużo dłużej niż orka. Ale zawsze walnąć komentarzem że tam nurkował kalisz, schwarrceneger, rambo, albo leon zawodowiec, tak bedzie fajniej :idzwch*j: z tym czymś na kwe.....

nowynick

2014-06-06, 14:02
może sardynka?

Jules_Winnfield

2014-06-06, 14:03
"Bo są na tym świecie rzeczy które się fizjologom nie śniły"

ulifont

2014-06-06, 15:05
MaszAyahuaskę
Mi się wydaje, że to jednak Kalisz

Jab7kO

2014-06-06, 15:07
To był Bongman na wakacjach.

~DMT

2014-06-06, 15:42
ulifont

chcesz pójść na bary (gdzie jest ich kawał, i raczej bym ci tego nie polecał) czy pogadać, jak już wspomniałem bez opowieści z ch*ja wyssanych, jak w tym momencie wygląda świat.Nie jestem typem któremu na jakieś śmieszne zaczepki odpowiadam agresją, no chyba że nie dojdziemy do konsensu .Jest jeszcze opcja że zaczniesz jakieś lewackie pie**olenie, mnie tu nie ma od wczoraj żeby się gimbazie przypodobać. Lewackie ścierwo zawszę będę tępił, przede wszystkim mentalnie, bo lepiej żebyśmy się nie spotkali. No chyba że masz na tyle jaj, to zapraszam, ewentualnie mogę podjechać.

ulifont

2014-06-06, 16:02
MaszAyahuaskę
Masz coś z głową.Wiesz mi, że nie chcesz podjeżdżac. Teraz klęknij przed swoim lewackim Panem i opie**ol grzecznie kapelucha, a nie spinaj się bez celu. Te bezstresowe wychowanie.

~DMT

2014-06-06, 16:22
ulifont, nie będę z tobą dyskutował, bo z DASTEM liżecie sobie kije ewidentnie, nie masz takiej racji żebyś mnie przekonał że jest inaczej, jeden i drugi czerwona k***a. Dam ci na pw adres gdzie możesz podjechać, albo ja ci wyślę do mnie i do chłopaków, co tępią lewaków na dzień dobry, i nie pisz mi tu o zasłanianiu się tam kimś, bo to są chłopaki ode mnie .


I jeszcze jedno, od opie**alania kapeluchuw to mam 16-17, w ilości do zaj***nia. Teraz klęknij przed swoim lewackim Panem i opie**ol grzecznie kapelucha, a nie spinaj się bez celu. masz na tyle odwagi żeby dać mi adres? zobaczymy ile masz jaj. Nie pisz w komentarzu. pisz na pw. nie wiem gdzie mieszkasz,ale gdziekolwiek by to to było jestem tam do 5 godzin. Podejmujesz się?

ulifont

2014-06-06, 16:37
MaszAyahuaskę
I co przyjedziesz tu z jakimiś burakami, dostaniecie oklep, będziesz miał moje dane to polecisz do sądu, wiesz czemu? Bo jesteś zwyczajną c*pką, która w życiu nie pracowała i teraz liżesz jaja jak reszta śmiesznych prawicowców Januszowi oszołomowi.

~DMT

2014-06-06, 16:53
ulifont, co przyjedziesz tu z jakimiś burakami, dostaniecie oklep, no chyba raczysz żartować ;) , na k***a dawaj pw adres gdzie się tam jutro spotykamy.jutro tam jestem i na kolanach przeprosisz za swoje słowa, możesz tam sobie zebrać całą wioskę nawet dwie.a tam jutro jestem, dawaj adres na pw, a filmik wrzycimy do 2 ch dni, no chyba że się boisz, i zobaczymy kto jest internetowym napinaczem, a kto nie...