18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sufler dla Millera

Massdeath • 2013-05-29, 19:27
Cytat:

Miller nie daje rady bez suflera!
Na dzisiejszej konferencji zorganizowanej przez SLD, przedstawiono kandydata na prezydenta z ramienia SLD, oraz kandydatów na radnych z "jedynek". Tuż po przemówieniu Janusza Nowaka o zabranie głosu został poproszony Leszek Miller, doszło do zabawnego incydent. Na samym początku przemówienia Leszka Millera, tuż przed mównicą pojawił się młody mężczyzna w czarnej koszulce "Sufler Millera". Mężczyzna trzymał przed sobą kartkę formatu a4.
Drogi Leszku,
Jesteś dziś w Elblągu, a nie w Ełku!
Ogłaszasz dziś start do komitetu SLD, a nie Samoobrony!
Nasz kandydat nazywa się Nowak, a nie Nowaczyk.
Nie pytaj "a co dalej?" - sam zorientuje się kiedy znów zapomnisz tekstu wystąpienia.
I nie mów nic o powstającej koalicji PO-SLD - to będzie dalej!
A dalej to co zwykle: praca, odpowiedzialność, lewica.
Twój Sufler.





źródło: Zdelegalizować SLD (fanpage na fb)

Qunda

2013-05-29, 21:35
No on już se k***a jaja robi, do czego on zmierza, co ten siwy ryj sobą reprezentuje. Robi z siebie totalnego pajaca. Miler k***a sp***alaj pracowac na linie za 1,200zł. Ty już żadnej bajeczki nie wcisniesz, bynajmniej mi.

Pater patriae

2013-05-29, 22:05
Qunda, ta, na pewno Miller to przeczyta :roll: .
Btw. to kilkaset tysięcy osób m.in. na niego głosuje, więc ktoś to kupuje jednak...

cinek77

2013-05-29, 22:38
widać jak Leszek zestresowany, że musi sam coś od siebie wydukać te jakże ważne pare zdań do których przygotowywał się pewnie od miesiaca

sauerps

2013-05-29, 22:39
dobrze zrobił po tym jak millerowi podpowiadał jego wafel oklepane teksty żeby kupić zaufanie ludzi... wstyd

sinjids

2013-05-29, 22:39
Qunda napisał/a:

bynajmniej mi.



"Bynajmniej" to synonim do "wcale", nie do "przynajmniej".

mazin

2013-05-29, 22:44
Czerwone, ochlane ryje. Leszek ma już mózg przeżarty etanolem, zaawansowanego Alzheimera, no i oczywiście czerwonkę.

adamczys

2013-05-29, 22:45
Wyjazd od Ełku -.-

pyto

2013-05-29, 22:48
ja tylko czekam, jak po nastepnych wyborach bedzie sojusz pis - sld i teksty millera jak zostal zmuszony do tego ku dobru narodu

LICH0

2013-05-29, 22:54
Świetna akcja! Piwo!

Kwadrans

2013-05-29, 23:37
Millera nie lubie ale akcja ch*jowa. Stoi jak taka c**a z przylepionym uśmiechem, bez wyrazu, bez nacisku, bez sensu. To już (nie wiem czy przejdzie mi zdanie przez usta) wolę aby Miller reprezentował Polskę niż c**a z durnym usmiechem. Z całym szacunkiem do cipek oczywiście.

MADErrFAKErr

2013-05-29, 23:45
Pedryl przeciwko Millerowi ??? dziwne....

froqer

2013-05-29, 23:50
Równie dobrze mógłby w ogóle nie mieć kartki. Przecież tam gówno widać.