18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sufler dla Millera

Massdeath • 2013-05-29, 19:27
Cytat:

Miller nie daje rady bez suflera!
Na dzisiejszej konferencji zorganizowanej przez SLD, przedstawiono kandydata na prezydenta z ramienia SLD, oraz kandydatów na radnych z "jedynek". Tuż po przemówieniu Janusza Nowaka o zabranie głosu został poproszony Leszek Miller, doszło do zabawnego incydent. Na samym początku przemówienia Leszka Millera, tuż przed mównicą pojawił się młody mężczyzna w czarnej koszulce "Sufler Millera". Mężczyzna trzymał przed sobą kartkę formatu a4.
Drogi Leszku,
Jesteś dziś w Elblągu, a nie w Ełku!
Ogłaszasz dziś start do komitetu SLD, a nie Samoobrony!
Nasz kandydat nazywa się Nowak, a nie Nowaczyk.
Nie pytaj "a co dalej?" - sam zorientuje się kiedy znów zapomnisz tekstu wystąpienia.
I nie mów nic o powstającej koalicji PO-SLD - to będzie dalej!
A dalej to co zwykle: praca, odpowiedzialność, lewica.
Twój Sufler.





źródło: Zdelegalizować SLD (fanpage na fb)

wubepe

2013-05-30, 00:05
k***a, że takie grzyby wracają do polityki to jest skandal. Czy już na prawdę nie ma nikogo, kto mógłby być nową siłą polityczną? Zastanówmy się. Takie ch*jki jak Miller wracają do polityki bo k***a maja świadomość, że ni ch*ja nikt im nie zagrozi, a jest okazja do zarobienia. Poziom obojętności obywateli dosięgnął tego poziomu, na który te sk***iele pracowali wiele lat. .....

Teraz uprzedzę gimbusów. Jestem inżynierem. Nie będę politykiem i nie muszę być specjalistą od polityki, bo szczerze wierzę, że w Polsce, w której żyję, bezrobotnych specjalistów z tej dziedziny jest z roku na rok coraz więcej.
Może znów się naj***łem, może Was głupie ch*jki nic już nie obchodzi, ale k***a pogrzebcie coś w książkach i w necie póki jeszcze macie taką możliwość, bo w kościach czuję, że za kilka lat ideały i polskość będzie uważana za skrajność i coś czego współczesna europa tolerować nie może.....

artiee

2013-05-30, 00:22
Nie marudźcie SLD i tak rządziło najlepiej z tych wszystkich przyj***nych pisów,po,psl,lpr i podonych.

szellboy

2013-05-30, 02:05
Aparatczyki kontrolują sytuację

Templariusz Mariusz

2013-05-30, 02:20
Nienawidzę komuchów. To, co ja bym z nimi zrobił gdybym się jakimś cudem znalazł u steru, nie śniło się ani stalinowi, hitlerowi ani himmlerowi. 1000 lat ludzie bali by się nawet skrycie wyznawać takie poglądy. Te k***y tyle złego nam zrobiły i nadal nie są k***a zdezintegrowani. :homer:

gromislav

2013-05-30, 09:05
Same stare komunistyczne mordy siedzą na tych stołkach.

hsl

2013-05-30, 09:14
Za bekę z czerwonych kurewek zawsze piwo ;) Komuchy wypie**alać do Putina i tam budujcie socjal, śmiecie!

Szron

2013-05-30, 09:23
Świna do koryta wrócić chce. Panu już dziękujemy.

mazurpl

2013-05-30, 13:20
"Lepiej być zerem, niż Leszkiem Millerem"

Renesiss

2013-05-30, 14:06
@up
A to nie to samo?

plaug

2013-05-30, 20:22
Jebię lewicę ,jebię prawicę.Zwróćcie uwagę,jak zachowali się wyborcy lewicy,a jak wyborcy prawicy.Nawiązuję do filmiku z Macierewiczem i jego ''ochroniarzami''.Dziękuję dobranoc.