18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stunt Glowacki Marcin

Mistrzu_ • 2012-03-05, 12:45
31 sekunda :spoko:

siwielec29

2012-03-05, 18:11
Piwko za umiejetnosci - nawet filmie TORQUE efekty specjalne sa markowane, tutaj czysty skill - GRATULACJE ;)

al...........10

2012-03-05, 18:14
Rafał Pasierbek a.k.a. Stunter13
Nie śledzę kariery bo i nie interesuję się tym szczególnie, ale wiem, że jakiś czas temu w USA wygrał zawody uznawane za mistrzostwa świata w tej dyscyplinie. Jeśli czegoś nie potrafi, to tylko dlatego, że jeszcze tego nie wymyślił (ani nikt inny).

https://www.facebook.com/stunter13dotcom

verrnume

2012-03-05, 18:15
Jak na cyrkowe przestawienie , nie jest źle, ale brakuje poezji żeby w pełni móc się zachwycać.

Za to muzykę można by sobie darować, czy każdemu się wydaje ze jak włączy rocka, lub metal, to akcja będzie jeszcze bardziej "hardcorowa"?

Pokahontaz

2012-03-05, 18:31
Phallucifer napisał/a:

nie dalo sie tak po polsku, kierujacy, operator kamery? no k***a...jeszcze nazwiska sobie pozmieniaja na angielskie.



z własnego doświadczenia wiem, że zabawa w stunt nie jest tania i często wymaga wsparcia od sponsorów. Anglojęzyczne filmy pozwalają na uzyskanie większej popularności przez co zainteresowanie ze strony sponsorów rośnie ;)

Aishenbai

2012-03-05, 19:00
co to za pedalska muzyka?

Masakerakerator

2012-03-05, 20:09
nie dość, że jest na co popatrzeć, to i posluchać można [;

Grabbarz

2012-03-05, 20:55
verrnume napisał/a:

Jak na cyrkowe przestawienie , nie jest źle, ale brakuje poezji żeby w pełni móc się zachwycać.

Za to muzykę można by sobie darować, czy każdemu się wydaje ze jak włączy rocka, lub metal, to akcja będzie jeszcze bardziej "hardcorowa"?




ten kto da mu browar powinien dostac w morde :fuck-off:

bartMFK

2012-03-05, 21:03
verrnume napisał/a:

Za to muzykę można by sobie darować, czy każdemu się wydaje ze jak włączy rocka, lub metal, to akcja będzie jeszcze bardziej "hardcorowa"?



szczerze, nawet jak by tu było w podkładzie pie**olone intro z teletubisiów to materiał byłby bardziej hardkorowy niż cokolwiek co ty w życiu zrobisz

pawel5991

2012-03-05, 21:13
Wkońcu filmik z stuntem z normalną muzyką którą można słuchać i uszy mi nie krwawią :mrgreen:

szymuskotek

2012-03-05, 21:19
osobiscie widziałem gościa na zawodach w Bydgoszczy, było dużo zawodników zagranicznych, ale gość naprawde miał i ma się czym chwalić.

bartMFK

2012-03-05, 21:21
K U R T Z napisał/a:

k***a co to za bike ?



honda cbr 600 f4i sport, tyle że po totalnych przeróbkach m.in. przednie zawieszenie i hamulce od cbr 929, tylny stelaż całkowicie nowy, klatki i takie tam stunt duperele, chłodnica mocno przerobiona (nie pamiętam czy drugą założył czy co) no i przede wszystkim zębatka tylna coś 70 zębów z tego co pamiętam

verrnume

2012-03-05, 21:21
Grabbarz napisał/a:




ten kto da mu browar powinien dostac w morde :fuck-off:




och tak, nie ma jak to wirtualne kozaczenie, rozdawanie wirtualnych browarów, i wirtualnych ciosów, podbudowujących wirtualne ego

następnie zastanów się jak byś nazwał osobę która latami ćwiczy akrobatyczne triki, z specjalnie do tego celu przygotowanymi przedmiotami, czego jedynym celem jest zrobienie przedstawienia??? - ...


w ramach pomocy odsyłam do słownika języka polskiego

a jeśli nadal filmik razem z muzyka wydaje ci się tak niesamowity to szybko biegnij do Media Markt,

Boss-man

2012-03-05, 21:38
Filmik fajny ale darcie ryja jest straszne...

Grabbarz

2012-03-05, 21:48
Cytat:

och tak, nie ma jak to wirtualne kozaczenie, rozdawanie wirtualnych browarów, i wirtualnych ciosów, podbudowujących wirtualne ego

następnie zastanów się jak byś nazwał osobę która latami ćwiczy akrobatyczne triki, z specjalnie do tego celu przygotowanymi przedmiotami, czego jedynym celem jest zrobienie przedstawienia??? - ...


w ramach pomocy odsyłam do słownika języka polskiego

a jeśli nadal filmik razem z muzyka wydaje ci się tak niesamowity to szybko biegnij do Media Markt,



niesamowita riposta :brawo:
no prosze z jakim to inteligentnym osobnikiem przyszlo mi sie zmierzyc :amused: