18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Studenci w Szczecinie i brak gazu

Yuris • 2012-03-26, 22:36
Środek stycznia... a tu info że właścicielka dynda za gaz od roku ;p
Ale studenci ZUT'u przy wsparciu UWM(Olsztyn) dają radę ;] :sparta:
Część 1/3

Część 2/3
<niedługo ma się odnaleźć>
Cześć 3/3

cizia666

2012-03-26, 22:43
Ciekawe kiedy wam prąd odetną bo pewnie taki rachunek że też go właścicielka nie zapłaci :D

darecki328

2012-03-27, 00:10
Szczecin - miasto przyjazne studentom! :D Autorze ,czy to Ty nagrywałeś?

miedziak

2012-03-27, 00:21
ciekawe z jakiego miesiąca to? Jak by im chatę wymroziło porządnie to rury mogą wyj***ć, kumpel tak miał że jak było -30 a on wyjechał gdzieś to se w sypialni nastawił minimalne grzanie, a jak wrócił to musiał ściany kłóć i wymieniać rury :D

Yuris

2012-03-27, 00:33
Po pierwsze, tak ja(UWM) to nagrywałem ;] ^^
a miesiąc >>> styczeń 2012

camperboy

2012-03-29, 00:01
Gość na samym końcu pierwszego filmiku wygląda jak leśny dziad. Co studiujecie? archeologie?

HejterSadola

2012-03-29, 00:30
camperboy napisał/a:

Gość na samym końcu pierwszego filmiku wygląda jak leśny dziad. Co studiujecie? archeologie?


Pewnie gazownictwo...

adriano35

2012-03-29, 00:45
zamiast piwa za ten ch*jowy filmik może troche gazu chcesz ?

hepo

2012-03-29, 01:03
oglądam, oglądam i niby wszystko ok do momentu jak zobaczyłem ten ryj na końcu filmu... Piwa nie będzie.

majkelson

2012-03-29, 12:08
To już ludzie dzielą się na tych co mieszkają gdzieś i studentów?

Czy może chciałeś się pochwalić, że jesteś super-elo-wyluzowanym-spoko studentem? Co zrobisz ze swoim życiem po studiach, kiedy już nie będziesz mógł mówić o sobie per student?
Nigdy nie rozumiałem i nie zrozumiem, dlaczego ta banda matołów (z cały szacunkiem dla tych, którzy faktycznie studiują i nie ratują swego ego przez 'bycie studentem') podkreśla swoją przynależność do bądź co bądź, ale grupy, która w tym momencie już nie przynosi chluby, a raczej wstyd. Dawniej studiowanie było czymś więcej, teraz byle debil z Wyp*zdowa Małego pod Kaliszem pojedzie do Warszawy, Wrocławia czy innego Krakowa, będzie pił za pieniądze rodziców i opowiadał nad ranem anegdodki swoim starszym kolegom, że 'śniadanie na kacu jest jak przeszczep - może się nie przyjąć'... Ha ha he he eghm, no!

Jeadong

2012-03-29, 12:22
majkelson napisał/a:

To już ludzie dzielą się na tych co mieszkają gdzieś i studentów?

Czy może chciałeś się pochwalić, że jesteś super-elo-wyluzowanym-spoko studentem? Co zrobisz ze swoim życiem po studiach, kiedy już nie będziesz mógł mówić o sobie per student?



Nie, chciał pokazać, że w styczniu odłączyli im ogrzewanie. Ustaw sobie 10 stopni w chacie i zapie**alaj z całkami.
k***a zawsze się znajdą jakieś gimbo, którym coś nie przypasuje. Autor pokazuje jak mu piździ na chacie, a ten coś pie**oli o przynależności do grupy, no k***a ! Zajmijcie się czymś pożytecznym k***a mać.

Piwo !

Cytat:

oglądam, oglądam i niby wszystko ok do momentu jak zobaczyłem ten ryj na końcu filmu... Piwa nie będzie.



Pokaż swój to pośmiejemy się razem.

wNv

2012-03-29, 12:33
"chłopaki nie wiem jak wy, ale ja idę do piecyka" - w pewnej miejscowości niedaleko Krakowa nie brzmiałoby to za dobrze...

owiecs

2012-03-29, 13:06
miedziak napisał/a:

a jak wrócił to musiał ściany kłóć i wymieniać rury



przepraszam, co musiał tym ścianom robić? :D