18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Studenci w Szczecinie i brak gazu

Yuris • 2012-03-26, 22:36
Środek stycznia... a tu info że właścicielka dynda za gaz od roku ;p
Ale studenci ZUT'u przy wsparciu UWM(Olsztyn) dają radę ;] :sparta:
Część 1/3

Część 2/3
<niedługo ma się odnaleźć>
Cześć 3/3

wookaszek

2012-03-29, 13:19
Mają wódkę, palą lucky strike czerwone i mają działający sprzęt kuchenny.. to nie są studenci.

three_jr

2012-03-29, 21:44
...jak ci się nie podoba to wracaj na studia :mrgreen:

majkelson

2012-03-30, 02:55
Jeadong napisał/a:



Nie, chciał pokazać, że w styczniu odłączyli im ogrzewanie. Ustaw sobie 10 stopni w chacie i zapie**alaj z całkami.
k***a zawsze się znajdą jakieś gimbo, którym coś nie przypasuje. Autor pokazuje jak mu piździ na chacie, a ten coś pie**oli o przynależności do grupy, no k***a ! Zajmijcie się czymś pożytecznym k***a mać.



Więc niech mówi, że na chacie a nie, jak to ciężko studentom. Po ch*j podkreślane na okrągło jest 'studenckie życie'? Wrzućcie se to na studentpotrafi i tam spuszczajcie się razem z zakompleksionymi kolegami z roku, że macie demota na głównej i wyp*zd na mieszkaniu.
Pani Halina, pielęgniarka z 20-letnim stażem jakby wrzucała taki filmik to podpisze 'Pielęgniarka w Szczecinie i brak gazu'?

Popie**oliło was do reszty

0siem

2012-03-30, 03:03
Fasola! :D swój człowiek! pozdro ZUT DS1

MortiCRX

2012-03-30, 08:30
@majkelson, ja tu widzę, że masz jakiś kompleksik na punkcie studiów, pewnie nie pykło co ? :)

majkelson

2012-03-31, 16:00
MortiCRX napisał/a:

@majkelson, ja tu widzę, że masz jakiś kompleksik na punkcie studiów, pewnie nie pykło co ? :)



Pykło. Ale wiem, jesteś specjalistą. Mogę już wstać z kozetki, panie doktorze? :homer:

Will0hem

2016-09-02, 00:28
gdzie 2 czesc?