18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strona mosadu padła

kolborano • 2013-03-23, 18:07
Wczoraj tj. 22 marca haktywiści z całego świata zablokowali dostęp do strony wywiadu mossadu www.mossad.gov.il oraz wykradli dane dotyczące żydowskich agentów a następnie je ujawnili. Atak nazwano #OpIsrael nie wiem czy to prawda ale dla ciekawych odsyłam do źródła

http://www.thehackerspost.com/2013/03/israeli-intelligence-agency-mossad-down.html#.UUy_ib7wc7U.reddit

:hitler:

Edit://
Nadal nie wiem czy to prawda ale do pobrania są arkusze kalkulacyjne zawierające dane "agentów" imiona nazwiska także po hebrajsku numery telefonu i takie tam... nadal nie wiem czy to fake czy nie ale trudno mi sobie wyobrazić robienie przez kogoś takiej bazy danych zawierającej tyle informacji dla żartu.
Informacje zawarte w arkuszu:
https://anonfiles.com/file/d9f4c3eaec587f9c97bc8b6c1d91f23b

Roszp

2013-03-24, 14:35
W Excelu bardzo łatwo schować exploit, myślę że to prędzej w tę stronę akcja przewidziana.

Gracjan

2013-03-24, 14:40
Szukałem Michnika na tej liście agentów zydowskich ale o dziwo nie znalazlem

Cirion

2013-03-24, 14:42
@up

No to już wiadomo, że to fałszywka.

virusotron

2013-03-24, 14:43
A elektrownie w iranie jak zarazili... poprzesz klucze usb bo ktoś podpinał sobie taki klucz w chacie a potem podpinał w pracy.... dlaczego sie tak nie robi to wyjasniac nie bede.

WinterWolf

2013-03-24, 14:44
zapraszam na strone WWE ( why we protest) nieoficjalnie haktywisci maja tam posiadowy itp itd. jak bedziecie sledzic tematy i IRC to sami sie przekonacie. To byla dobra operacja.

Suka_Blyat

2013-03-24, 14:46
Gracjan napisał/a:

Szukałem Michnika na tej liście agentów zydowskich ale o dziwo nie znalazlem


Michnik prędzej agent sowiecki. Jego ojciec Ozjasz Szechter na pewno a on sam to ch*j wi

Gracjan

2013-03-24, 15:23
NSZowiec napisał/a:


Michnik prędzej agent sowiecki. Jego ojciec Ozjasz Szechter na pewno a on sam to ch*j wi



Puknij sie w łeb. Rozumiem dlaczego Michnik uważa polaków za idiotow...

Yamissek

2013-03-24, 15:44
blablabla, mossad srosad

Suka_Blyat

2013-03-24, 15:46
Gracjan napisał/a:



Puknij sie w łeb. Rozumiem dlaczego Michnik uważa polaków za idiotow...


Ozjasz Szechter był głęboko związany z przedwojenną PPR, która była uznana za partię antypolską, prosowiecką itd. I był jej czynnym członkiem. Aaron Szechter (adaś Michnik) był powiązany z PZPR a jego braciszek Stefan był sędzią komunistycznym w powojennej komunistycznej Polsce. Sam się puknij w łeb albo szczymryj

KMD

2013-03-24, 16:02
Są numery do tajnych agentów? Dawać je i dzwonimy na każdy o 20:00 i strzelamy w łeb każdemu, kto odbierze.

ru_ziolo

2013-03-24, 18:35
Bongman jak zwykle broni swoich.

kitsun

2013-03-24, 19:36
1. Bongman ma rację - takich danych nie trzyma się na serwerach widocznych z sieci, właśnie, żeby uniknąć takiego przypadku. Myślicie, że gdyby "tak łatwo" dało się wykraść dane Mossadu, to Iran nie zapłaciłby jakiejś ruskiej czy chińskiej grupce, żeby je uzyskać (w dodatku w tajemnicy)?
2. Jeśli odpaliliście pliki na swoich kompach, to podziwiam odwagę! Ciekawe jaki wam się syf doinstalował...

donzor

2013-03-24, 19:44
@Bongman

Nie zgodzę się z Tobą, że Mossad, to najlepsza agencja wywiadowcza...faktem jest, że są skuteczni, znajdą każdego na drugim końcu świata, przysypanego liśćmi, oddychającego przez słomkę i zlikwidują go, to prawda. Ale najlepszą agencją wywiadowczą jest ta, o której się nie mówi, a o Mossadzie jest głośno.

lubię_piwo

2013-03-25, 12:49
jak dla mnie cała ta lista to jedna wiela ściema. może i sam atak miał miejsce, ale serwery obsługujące oficjalne strony organizacji nigdy nie są powiązane z bazami danych dotyczącymi "pracowników". często jest w stopce dopisek o tym, że te serwery nie są w żaden sposób ze sobą powiązane.
poza tym, po jaką cholerę ktoś skopiwał te same dane po kilka razy, jedno pod drugim? :wink: