18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strona Korei Północnej

boski_adonis • 2012-08-07, 14:47
Początkowo myślałem że to żart, ale nie! Korea północna ma swoją oficjalną stronę internetową w języku polskim. http://www.krld.pl/krld/index , polecam szczególnie działy czytelnia, medioteka oraz zjednoczenie.


xts

2012-08-07, 14:52
jestem ciekaw kto im updatuje posty =o

Ciekawostka: jak się napisze do ichniej ambasady, że popiera się ich poglądy i są zajebiści i chcecie zwiedzić ten piękny kraj, mogą was tam zabrać za friko, hotele, melanż, prywatny aparatczyk i limuzyna wołga. Mam kolegę co tak zrobił i go zaprosili.

grze7

2012-08-07, 15:04
Najlepsze na tej stronie są życzenia od polskich Towarzyszy:

Cytat:

SERDECZNE ŻYCZENIA DLA WIELKIEGO KOMUNISTY KIM DZONG ILA,SYNA WIELKIEGO
REWOLUCJONISTY I ANTYIMPERIALISTY, OBROŃCY LUDU KIM IR SENA.

WIELKI WODZU NARODU KOREAŃSKIEGO OBYŚ ŻYŁ DŁUGO,JESTEŚ NADZIEJĄ DLA BIEDNYCH
I WYZYSKIWANYCH TEGO ŚWIATA.TWÓJ GENIUSZ POZWALA WIELKIEMU LUDOWI KRL-D
WALCZYĆ Z IMPERIALIZMEM USA I JEGO POMAGIERÓW

POLSCY KOMUNIŚCI PRZESYŁAJĄ CI WIELKI GENIALNY WODZU SERDECZNE ŻYCZENIA!!



SYMPATYCY LBC-pisma rewolucyjnej partii komunistycznej.



To też dobre demokratyczna Korea Północna:

Cytat:

Towarzysze!
Wasz Wielki Wódz był zawsze dla mnie natchnieniem o poranku,
dzięki niemu moje zycie nabiera tempa. Dlatego też jestem dumny,
że mogę złożyć Umiłowanemu Wodzowi i całemu demokratycznemu Narodowi Koreańskiemu
życzenia wszelkiej pomyślności. Dziś patrzę z nadzieją na poczynania
Umiłowanego Wodza, który z taką stanowczością opiera się
imperializmowi amerykańskiemu. Niech Wasza potęga i rozwój będzie przestrogą
dla wszelkich imperialistycznych działań,które podstępnie chcą
zniszczyć zdobycze demokratycznej Wielkiej Korei Północnej.

Z wyrazami szacunku
Towarzysz Michał


white_rabit

2012-08-07, 15:13
Z jednej strony fajnie że Korea Północna otwiera się na świat, ale nie przejmuje wszystkiego z zewnątrz "na hura" (co miało miejsce po upadku komunizmu w Polsce i ZSRR). Ale z drugiej strony pokazuje to jak bardzo takie małe, odizolowane państwa są słabe i muszą się podporządkowywać 'gigantom' tego świata... myślę że w takim tempie za jakieś 10-20 lat KRLD stanie się bardzo podobna do Chin w sensie gospodarczym (niby ustrój komunistyczny, ale PBK 20-30% rocznie) i społecznym (nadal będzie kara śmierci i surowe prawo, ale ludziom mniej zamożnym będzie się żyło znacznie lepiej)

Anders Breivik

2012-08-07, 15:40
Cytat:

Korea jest niezależnym i suwerennym państwem, jednak Południe ciągle jest kontrolowane przez imperialistyczne interesy i amerykańską klikę. Jeśli jakiś Koreańczyk z Południa chciałby odwiedzić Północną Koreę przekraczając mur zostałby natychmiast zabity przez amerykańskich żołnierzy. Na Południu obowiązuje "Ustawa o bezpieczeństwie państwa" na mocy, której każdy obywatel, który rozmawia lub czyta nt. Północy podlega karze ograniczenia wolności, a nawet śmierci. Każdy obywatel Południa, który zgłosi chęć odwiedzenia Północy jest z góry - na mocy w/w ustawy - traktowany jak przestępca!


:loldev:

vestar

2012-08-07, 17:15
Ehh na wykopie bylo ta pare miesiecy temu i CSI: Wykop doszlo do tego, ze ta strona jest robiona dla fanu, pewnie nawet jej autor tutaj ja zamiescil, mimo to dobry pomysl i tekst naprawde z sensem.

boski_adonis

2012-08-07, 17:28
@up nie jestem autorem, szukałem informacji o zjednoczeniu Korei i wyświetliłem tę stronę,a zamieściłem ją ponieważ wydaje mi się ciekawa, sądzę że jest to prawdziwa strona bo jest zgromadzone na niej bardzo dużo materiałów ciężko dostępnych (np. dzieła Kim Ir Sena).

Rafal1757

2012-08-07, 21:35
swego czasu był tutaj całkiem niezły dokument o KP, mieszkańcy tego kraju nie mają dostępu do światowego internetu :D

BuryRabarbar

2012-08-07, 21:36
korea, pierdziel to gowno r*chaja tam wiewiorki i gwalca dla przyjemnosci. Jak tam pojechalem to mi kazali zjesc psa bo inaczej kula w leb i ded

planet hell

2012-08-07, 21:45
Tak się zastanawiałem kiedy to wreszcie trafi tutaj :P Ja już od dłuższego czasu zaglądam na tą stronę, jest ciekawa bo jest taka nietypowa. Z tego co pamiętam to redaguje ją ambasada KRLD w Polsce, uwaga Polska jako jeden z nielicznych krajów także ma swoją ambasadę w Korei Płn. ! :0

zgroza199

2012-08-07, 22:07
zobaczcie sobie jaki mają bogaty program telewizyjny, po prawej stronie jest zakładka o telewizji centralnej

spokojanek

2012-08-07, 22:13
Na tej stonie jest zakładka życzenia... od polaków do "wspaniałego Wodza" Ale zjeby

Zkumeku

2012-08-07, 23:12
I tak stopka bije temat przewodni strony


pumpernikiel94

2012-08-07, 23:20
jakim trzeba być bucem żeby nie widzieć domeny .pl ?

303

2012-08-07, 23:53
white_rabit napisał/a:

Z jednej strony fajnie że Korea Północna otwiera się na świat, ale nie przejmuje wszystkiego z zewnątrz "na hura" (co miało miejsce po upadku komunizmu w Polsce i ZSRR). Ale z drugiej strony pokazuje to jak bardzo takie małe, odizolowane państwa są słabe i muszą się podporządkowywać 'gigantom' tego świata... myślę że w takim tempie za jakieś 10-20 lat KRLD stanie się bardzo podobna do Chin w sensie gospodarczym (niby ustrój komunistyczny, ale PBK 20-30% rocznie) i społecznym (nadal będzie kara śmierci i surowe prawo, ale ludziom mniej zamożnym będzie się żyło znacznie lepiej)





Ja pie**olę niech te wakacje się kończą, chłopie weź użyj internetu do czego innego niż demotywatory i recenzje klocucha i poczytaj jaka ch*jnia się tam dzieje.