18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strona Korei Północnej

boski_adonis • 2012-08-07, 14:47
Początkowo myślałem że to żart, ale nie! Korea północna ma swoją oficjalną stronę internetową w języku polskim. http://www.krld.pl/krld/index , polecam szczególnie działy czytelnia, medioteka oraz zjednoczenie.


Hannibal_PL

2012-08-08, 00:34
Korea Północna i Polska nie tylko współpracują ze sobą w sensie ambasad... Możemy czuć się wybrańcami, gdyż umiłowany Kim Dzong Il i jego syn, Szanowny Przywódca Kim Dzong Un oddali nam ich dług zaciągnięty u nas przed laty... bodajże jakieś 8 mln. Niby nic, ale cieszy, że to Polsza pożyczyła a nie pożyczała :D

boski_adonis

2012-08-08, 01:47
pumpernikiel94 napisał/a:

jakim trzeba być bucem żeby nie widzieć domeny .pl ?


powiedz mi co zmienia zauważenie tej domeny ? to jest oficjalna strona tego państwa po polsku! prowadzona przez ich ambasade w Polsce ! więc jaką ma mieć domene ?

lie

2012-08-08, 01:52
@pumpernikiel94
Jakim trzeba być bucem, aby zaszczycić społeczność internetową tak znakomitym komentarzem?

KasHer

2012-08-08, 02:37
dane kontaktowe ambasady - korembpl@yahoo.com

Raczej trolling

Coliber

2012-08-08, 02:41

Te podpisy są genialne :D

Tfor

2012-08-08, 22:26
Nie wiem jak trzeba być odkrywczym, by dopiero teraz zauważyć oficjalną stronę Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej, która nieprzerwanie funkcjonuje od 2002 roku.

KRL-D ma swoją ambasadę w Polsce, mieszczącą się w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 1A ;-) .

Przy okazji pozdrawiam pseudo-znawców KRL-D, którzy całą swoją wiedzę opierają na Onecie, WP i innych pudelkach :-D .