18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

derley1

2012-06-09, 16:51
telewizor i alkohol to główna rozrywka tego szczebla społecznego który zobrazowany jest wyżej

BarnabaTheDog

2012-06-09, 16:59
Niekoniecznie. Mogą to też być dziewczyny z obcego kraju, które próbowały dotrzymać kroku Polakom. Ludzie z zachodu nigdy nie dają rady.

Druga sprawa. k***a, gościu, tylko mi tu nie pie**ol, że nigdy nie zezgonowałeś. Co więcej, używanie zwrotu "tego szczebla społecznego" sugerowałoby, że jesteś jakimś arystokratą lub chociaż nabyłeś wykształcenie. Gówno, nawet interpunkcji nie znasz. Zatem, stul mordę i wracaj do Paulo Coelho.

Fazer6

2012-06-09, 17:58
napaleni kibice juz tak maja...

~Ludomir

2012-06-09, 18:03
Krzyczała gooooooool! i rzygła. ;)

qrukis

2012-06-09, 18:16
ja bym ją umył i wyr*chał

Black271

2012-06-09, 18:34
BarnabaTheDog napisał/a:

...Gówno, nawet interpunkcji nie znasz. Zatem, stul mordę i wracaj do Paulo Coelho.



Paulo Coelho by powiedział: mędrkowanie głupców jest jak stawianie kloca na czole cygance - przej***ne!


qrukis napisał/a:

ja bym ją umył i wyr*chał



Jaki esteta się znalazł, myć mu się jeszcze chce, jakby żaden sklep nie miał papierowej torby!



A ja tam rozumiem dziewczynę, też mnie zemdliło jak obejrzałem drugą połowę meczu z Grecją

Roszp

2012-06-09, 18:54
BarnabaTheDog, dziewczyny z obcego kraju w szaliku Polski?
"Dziewczyny z innego kraju" to pewnie by piły to co dają w strefie kibica, czyli specjalnego 3,5% carlsberga. Tym się raczej nie upijesz. No i wątpię, żeby ktokolwiek zostawił gościa z obcego kraju ot pod barierką w takim stanie. Się pewnie przyszwędały i zalały pałę wódą pitą na szybko pod sklepem. Zresztą ch*j z tym. Śmiechłem.

Dusz

2012-06-09, 18:55
I Orzełek w rzygowinach... pięknie się rodacy bawią

Skowoo

2012-06-09, 18:57
no proszę k***a, kolejne "kobiety wyzwolone XXI wieku"...

robson101

2012-06-09, 18:58
zaraz sie okaże że na sadolu nikt sie nigdy nie pospawał jak sie schlał ...

BarnabaTheDog

2012-06-09, 19:12
@Roszp

Wyszedłem wczoraj wieczorem na Stare Miasto i Nowy Świat w Warszawie, obejrzeć co się dzieje. Wszyscy równo naj***ni, śpiewający, widziałem jedną bójkę, ale szybko panów spakowano do suk. Dla mnie? Sympatycznie. Grecy w Polskich szalikach, Polacy obwiązani flagami Grecji. Tylko Rosjanie jakieś takie kaprawe mordy.

hi...........be

2012-06-09, 19:13
Umyję ją i będzie moja - znaleziona nie kradziona!

juki

2012-06-09, 19:18
BarnabaTheDog napisał/a:

Niekoniecznie. Mogą to też być dziewczyny z obcego kraju, które próbowały dotrzymać kroku Polakom. Ludzie z zachodu nigdy nie dają rady.

Druga sprawa. k***a, gościu, tylko mi tu nie pie**ol, że nigdy nie zezgonowałeś. Co więcej, używanie zwrotu "tego szczebla społecznego" sugerowałoby, że jesteś jakimś arystokratą lub chociaż nabyłeś wykształcenie. Gówno, nawet interpunkcji nie znasz. Zatem, stul mordę i wracaj do Paulo Coelho.




Touche!

unax

2012-06-09, 19:45
fajne nozki ;P