18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fdM

2012-06-09, 20:10
Założyła barwy Polski i się sponiewierała jak rasowy menel.. smucą mnie takie obrazki. Nie wiem co myśleć o tych wszystkich flagach na ulicach, z jednej strony cieszy eksponowanie symboli narodowych (ale gdzie te wszystkie flagi były 11 Listopada?) a z drugiej strony naj***ni pozerzy z flagami Tyskie 2012..

Waki

2012-06-09, 20:20
ona się nie naj***ła tylko za dużo spermy na raz łyknęła, pomieszało się z jajecznicą z rana i oranżadą z komunii i tragiedia gotowa :D

barszczzuszkami

2012-06-09, 20:21
Dziewczynom nie wypada się tak upodlić.

marna

2012-06-09, 21:41
barszczzuszkami napisał/a:

Dziewczynom nie wypada się tak upodlić.



chłopcom też nie.
ale z drugiej strony, wszystko jest dla ludzi przecie :nie_znaju:

Corey_09

2012-06-09, 21:42
No i szalik pobrudziła

an...........en

2012-06-09, 23:50
Oh shit, mam identyczne buty...

WuZuDu

2012-06-10, 00:05
@up
Też tak upie**olone?

!Timon

2012-06-10, 11:52
Różnica jest zwykle taka, że facet po zgonie gdy mu ktoś wypomni powie: 'o kuuuuuuurwa naj***łem się jak świnia, no ale ze mnie chlor' czy coś w tym stylu.
Kobieta natomiast zwykle po takiej sytuacji zaczyna się bronić na różne poj***ne sposoby 'że ja to normalnie nie pije' 'że mnie ktoś upił' 'że to że tamto, a w ogóle to ja świetojebliwa jestem i abstynentka'.
Dlatego naj***na laska zawsze będzie powodem do zniesmaczenia i śmiechu bo nie przyjmie faktu, że się zeszmaciła z godnością na klatę tylko zacznie się wykręcać ;)

Piromanx

2012-06-10, 16:24
@BarnabaTheDog: Mistrzowski komentarz! :)

Szczepus

2012-06-10, 23:54
Dzisiaj z kumpel przy strefie kibica kręciliśmy beke z Hiszpanów którzy pili Specka mocnego... Sądzę iż do koncertu nie dotrwali bo nie wiedzieli na co się porywają :) Ale i tak szacun dla nich za świetną zabawę i atmosferę jaka wprowadzają w Gdańsku! :)

BunnyBaks

2012-06-11, 00:09
BarnabaTheDog napisał/a:

Niekoniecznie. Mogą to też być dziewczyny z obcego kraju, które próbowały dotrzymać kroku Polakom. Ludzie z zachodu nigdy nie dają rady.

Druga sprawa. k***a, gościu, tylko mi tu nie pie**ol, że nigdy nie zezgonowałeś. Co więcej, używanie zwrotu "tego szczebla społecznego" sugerowałoby, że jesteś jakimś arystokratą lub chociaż nabyłeś wykształcenie. Gówno, nawet interpunkcji nie znasz. Zatem, stul mordę i wracaj do Paulo Coelho.



Nie chce się wpie**alać w gary ale ta jedna ma na sobie szalik Polski. Niestety :/

BarnabaTheDog napisał/a:

Niekoniecznie. Mogą to też być dziewczyny z obcego kraju, które próbowały dotrzymać kroku Polakom. Ludzie z zachodu nigdy nie dają rady.

Druga sprawa. k***a, gościu, tylko mi tu nie pie**ol, że nigdy nie zezgonowałeś. Co więcej, używanie zwrotu "tego szczebla społecznego" sugerowałoby, że jesteś jakimś arystokratą lub chociaż nabyłeś wykształcenie. Gówno, nawet interpunkcji nie znasz. Zatem, stul mordę i wracaj do Paulo Coelho.



Nie chce się wpie**alać w gary ale ta jedna ma na sobie szalik Polski niestety :/