18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Streaming influencerki...

Halman • 2024-01-25, 07:33

polowanie na żywo...

SanEscobarrrrr

2024-01-25, 17:56
Jarosławkaczyński napisał/a:

Up nie obsrajcie się lewackie pedały, kiedyś przez miliony lat to tak wyglądało a teraz Mięso przecież jest z marketu...



wiesz no, przez "miliony lat" paliło się czarownice, ale to nie znaczy, że mamy się teraz cofać do poziomu Afryki.

metyoo

2024-01-25, 18:22
antisol123 napisał/a:

Banda chorych pojebów, do utylizacji!!!



już nie płacz, napij się sojowej latte, zagryź falafelem i połóż się spać! miłych biosnów!

Mielzky97

2024-01-25, 18:27
Sadol schodzi na psy , idźcie na inną stronę swoim miękkim miejskim życiem zarażać

toldi2007

2024-01-25, 20:31
Jak widzicie drogie dzieci mięsko nie jest z marketu.

Bul_od_bytu

2024-01-25, 21:00
psotny_fiutek napisał/a:

Od Panów wędkarzy to ty się synek odpie**ol bo klapsa na dziąsło zarobisz...
Co zrobiła? k***a chyba inne filmiki ogladaliśmy. Nie k***a, nie dała rady !



Napisałem "jak na kobietę".
Byłem z takimi księżniczkami co to jak miała wyjąć mięso na kotlety z paczki to zakładała rękawiczki jednorazowe więc nie spodziewam się po tym gatunku zbyt wiele 8-)

6ku6buu6

2024-01-25, 23:09
antisol123 napisał/a:

Banda chorych pojebów, do utylizacji!!!



ch*j ci w dupe eko zjebie :D

FalcePromice

2024-01-26, 00:46
śmieszni są ci komentujący, widzimy tu filmiki jak giną ludzie mordują się nazwajem i widać aprobatę a tutaj jak zabijają dzika to wielkie oburzenie xD a Ty myślisz jak w wiosce ludzie świniaki swoje zabijają, podobnie...

kakalos

2024-01-26, 01:21
AsBierny napisał/a:

Normalne? Żeby tak tobie ktoś tak nieudolnie wj***ł dzide pod żebro i żebyś cierpiał. Zabić dla pożywienia to jedno, zabić dla zabawy i lajów to już wyższy poziom sp***olenia. Niewiele się różni ta k***a od psycholi. Do utylizacji



a skad wiesz ze nie mieli ochoty na dziczyzne ?

Szary_Jeleń

2024-01-26, 12:15
FalcePromice napisał/a:

śmieszni są ci komentujący, widzimy tu filmiki jak giną ludzie mordują się nazwajem i widać aprobatę a tutaj jak zabijają dzika to wielkie oburzenie xD a Ty myślisz jak w wiosce ludzie świniaki swoje zabijają, podobnie...



Chodzi o to, że jesteśmy na etapie ewolucji na którym niedługo już nie będziemy musieli tego robić. Nigdy nie zabiłem czegoś większego od konika polnego bo po prostu mnie to brzydzi. To nie jest kwestia bycia płatkiem śniegu, tylko po prostu mnie to brzydzi a dodatkowo, ponieważ nie jestem psychopatą, mam empatię, która z jakieś powodu przez ewolucję we większości nas pozostała.

Co do świnek, widziałem to na żywo raz i od tamtej pory nie jem wieprzowiny, nie do końca z tego powodu, że było mi szkoda świnki, ale po prostu z obrzydzenia.

Jeżeli znajdę się w sytuacji w życiu, gdy będę musiał złapał kuraka i wypatroszyć żeby przeżyć to to zrobię, ale teraz nie muszę, bo idę sobie do sklepu i kupuję sobie co chcę, a mięso jem tyle ile się wymaga żeby być względnie zdrowym i zdecydowanie tylko drób i ryby.

Jeżeli porównujesz filmiki na których prezentowana jest ludzka głupota, albo murzyny do zabijania zwierząt które nikomu nie zawiniły to coś tu jest nie tak. Czarny humor nie ma nic wspólnego z czerpaniem przyjemności (w przypadku influenskurew atencji) z zabijania zwierząt.

Aramanga

2024-01-26, 14:09
kalady1664 napisał/a:

lepszy jest typ na youtube co poluje taka dzidą tam to dopiero są akcje



Jaki z chęcią obejrzę

Kaczanga

2024-01-26, 19:28
antisol123 napisał/a:

Banda chorych pojebów, do utylizacji!!!



Oni sobie dadzą radę po ww3 a ty zdechniesz po miesiącu. Do utylizacji na ochotnika.

PisPo

2024-01-26, 23:46
o ja pie**ole jakie mocne buahahaha kto choć raz nie był na wiosce w latach 80,90 i takiego czegoś nie widział na własne oczy to współczuje ,bo all bierze się z nieba ^ Wiadomo że teraz wioska różni się niezmiernie jak za tamtych czasów !

TwójCzarnyPan napisał/a:

Ale zanim trafia do supermarketu nikt nie gania za nim po lasach.
W dupie mam cierpienia zwierząt, ale wk***ia mnie jak myśliwi dorabiają sobie do swojego hobby ideologię. Niech szczerze powiedzą, że po prostu lubią zabijać, wtedy szacun.
Za to mięso z lasu napchane jest pasożytami i ch*j wie jaką chemią, którą zjadło ze śmieciami i wypiło razem z wodą z rzek i jezior.
Dziękuję, wolę to ze sklepu. Przynajmniej wiadomo co w nim jest.



ty chyba dziecko jeszcze życia nie przeżyłeś że pie**olisz takie głupoty !

Bul_od_bytu

2024-01-28, 01:22
Cytat:

ty chyba dziecko jeszcze życia nie przeżyłeś że pie**olisz takie głupoty !



Ten typ tak ma.
Dzisiejsi oświeceni idioci nie zdają sobie sprawy z faktu, że człowiek eliminując wszystkie większe drapieżniki występujące w naturze zaburzył naturalny porządek i wziął na siebie odpowiedzialność za kontrolę populacji zwierząt uchodzących z łowne.

Gdyby myśliwi nie odstrzeliwali dzików to niedługo byłyby ich miliony, a straty rolne szły by w dziesiątki milionów złotych.
Ilu to ludzi wyj***łem ze znajomych za profilówki z dzikami jak swego czasu motłoch miał na to szał.

Prosty

2024-01-28, 11:14
Ja se mysle a ch*j i tak zgwalca je czarni to niech się uczy jak zabijac zwierzeta

Alchemik

2024-01-29, 20:14
Szkoda że w Polsce nie można polować z łukiem