18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Streaming influencerki...

Halman • 2024-01-25, 07:33

polowanie na żywo...

dgfdfg

2024-01-25, 14:02
Za karę przywiązałbym ją do jakiegoś koziołka albo stolika i napuścił na nią stado knurów by ją wyr*chało w kolejarza. To jest mordowanie a nie polowanie.

danielxc717

2024-01-25, 14:28
antisol123 napisał/a:

Banda chorych pojebów, do utylizacji!!!



Normalne zabicie swini przed zjedzeniem. Masz spedalone myślenie

ramsch12345

2024-01-25, 14:33
o k***a, przebiłam zwierzaka i trysnęła krew. Jak to się mogło stać

SanEscobarrrrr

2024-01-25, 14:37
danielxc717 napisał/a:

Normalne zabicie swini przed zjedzeniem. Masz spedalone myślenie



No nie za bardzo normalne tylko powolne, nieudolne zadawanie cierpienia pod publikę. Co innego zabić bolcem w łeb, a co innego dzidą przebijać powolutku bebechy. Życzę jej takiego samego końca. Tobie w sumie też.

AsBierny

2024-01-25, 14:51
danielxc717 napisał/a:

Normalne zabicie swini przed zjedzeniem. Masz spedalone myślenie



Normalne? Żeby tak tobie ktoś tak nieudolnie wj***ł dzide pod żebro i żebyś cierpiał. Zabić dla pożywienia to jedno, zabić dla zabawy i lajów to już wyższy poziom sp***olenia. Niewiele się różni ta k***a od psycholi. Do utylizacji

psotny_fiutek

2024-01-25, 15:08
Zbyszek3000 napisał/a:

Lepsze to niż pedalskie łowienie ryb



Od Panów wędkarzy to ty się synek odpie**ol bo klapsa na dziąsło zarobisz...

Bul_od_bytu napisał/a:

Chwali się, że nie obsrała zbroi i wbiła dzidę w serce. Kontakt z rzeczywistością poza instagramem trochę ją przytłoczył, ale jak na kobietę to dała radę



Co zrobiła? k***a chyba inne filmiki ogladaliśmy. Nie k***a, nie dała rady !

dOpieca

2024-01-25, 15:32
antisol123 napisał/a:

Banda chorych pojebów, do utylizacji!!!



Ta świnia z afryki przynajmniej coś pobiegała na wolności , a ty wyciągniesz z lodówki mieso ze zwierzecia ktore miało 2m2 do zycia i bylo napychane chemia zeby rosło. Osobiście też chetnie bym opie**olił takiego dzika czy ch*j wie co to jest.

smc

2024-01-25, 15:39
Ja też mieszkam w klitce 10mkw na osobę i faszeruje się sterydami światło dzienne widzę kątem jak wracam z roboty.

Co ta przyroda zrobiła z gatunkiem ludzkim...

TwójCzarnyPan

2024-01-25, 16:11
Jarosławkaczyński napisał/a:

Up nie obsrajcie się lewackie pedały, kiedyś przez miliony lat to tak wyglądało a teraz Mięso przecież jest z marketu...


Ale zanim trafia do supermarketu nikt nie gania za nim po lasach.
W dupie mam cierpienia zwierząt, ale wk***ia mnie jak myśliwi dorabiają sobie do swojego hobby ideologię. Niech szczerze powiedzą, że po prostu lubią zabijać, wtedy szacun.

dOpieca napisał/a:

Ta świnia z afryki przynajmniej coś pobiegała na wolności , a ty wyciągniesz z lodówki mieso ze zwierzecia ktore miało 2m2 do zycia i bylo napychane chemia zeby rosło. Osobiście też chetnie bym opie**olił takiego dzika czy ch*j wie co to jest.


Za to mięso z lasu napchane jest pasożytami i ch*j wie jaką chemią, którą zjadło ze śmieciami i wypiło razem z wodą z rzek i jezior.
Dziękuję, wolę to ze sklepu. Przynajmniej wiadomo co w nim jest.

Szary_Jeleń

2024-01-25, 16:35
Już od dawna powinniśmy wytwarzać sztuczne mięso. Z drugiej strony trzeba też mieć świadomość, że natura, przez jednych nazywana piękną, jest niesamowicie okrutna. Sposoby w jakie my uśmiercamy zwierzęta (przez my mam na myśli cywilizowaną część świata, nie murzynów z afryki) są nieporównywalnie mniejszym cierpieniem dla zwierząt niż te które oferuje im czysta natura.

Nie będę pie**olił rozprawki na ten temat, bo to nie miejsce na to, natomiast uważam, że gloryfikowanie (np streamowanie) takich sytuacji powinno być nielegalne. Nie może tak być, że te influencerskie k***y szukają coraz bardziej popie**olonych sposobów na osiągnięcie atencji, zarabianie na tym hajsu poprzez opie**alanie się.

modified1

2024-01-25, 16:45
Lul w sumie nic nadzwyczajnego. W ameryce południowej to samo robią z tym że tam zamiast świni jest człowiek trzymany. Jeden pies a w sumie jedno zwierze ;d

octave25

2024-01-25, 17:29
Oj bambiści się popłakali xD

420710247365

2024-01-25, 17:34
Też bym jej tak włożył ale hy hy co inne!!! (śmiech przypominający kwiczenie tej świni) hy hy hy ale mi się żart udał

tofik2230

2024-01-25, 17:35
dOpieca napisał/a:

Ta świnia z afryki przynajmniej coś pobiegała na wolności , a ty wyciągniesz z lodówki mieso ze zwierzecia ktore miało 2m2 do zycia i bylo napychane chemia zeby rosło. Osobiście też chetnie bym opie**olił takiego dzika czy ch*j wie co to jest.



Zalezy gdzie w dk0.8m2 na sztuke