18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strażnik Głodomor

Goger • 2013-12-14, 20:03
Pan Emil odwiedza swojego "kolegę" który tym razem kupuje słodkości ;) tymczasem JPII pilnuje fotoradaru.


ps. w poprzednim odcinku gość tak samo klikał ppm na pulpicie :idzwch*j:

cornishon69

2013-12-15, 01:06
Też za nimi nie przepadam, ale żeby piętnować kogoś zato żę kupił sobie pare drożdżówek?

vrider

2013-12-15, 01:23
myślałem , że te psie ch*jki muszą mieć takie same oznakowanie aut w całym kraju ... a tutaj widzę ,że nie...

Sponsorka

2013-12-15, 03:14
Gość jest mistrzem, bez kitu! :D

gadman

2013-12-15, 04:06
zawsze k***a piwko

S.W.A.T

2013-12-15, 06:34
Odpady ze szkoły policyjnej, co już nawet na krawężnika się nie nadają idą straży miejskiej. Jak widać...

kenzol

2013-12-15, 12:27
Mógłby ktoś zrobić listę wszystkich miejscowości, gmin, w których funkcjonują te całe SM i Gminne? Spróbuję zrobić serwis internetowy, zawierający mapy i ostrzegający kierowców... może coś z tego wyjdzie ciekawego. Mam w tej chwili spis 80 gmin, ale to wciąż za mało. Np o takim Debrznie nie słyszałem. Są też gminy zatrudniające tylko jednego strażnika tylko do obsługi fotokasownika. Za wszelkie info będę bardzo wdzięczny. Można pisać na priv.

stormshadow

2013-12-15, 15:47
Kod:
Też za nimi nie przepadam, ale żeby piętnować kogoś zato żę kupił sobie pare drożdżówek?


no to dlaczego by operatorzy maszyn nie mogli sobie pod czas roboty isc na drozdzowke, ch*j maszyna niech zapie**ala sama, ma placone za to aby siedziec na dupie i pilnowac tego aby nikt nie dostal mandatu za blad urzadzenia, ciezko ci to zrozumiec ze maszyna(fotoradar) nie jest omylna? w jednym z odcinków fotoradar zrobil zdjecie ciagnikowi siodłowemu z naczepa jadacemu 92 km/h na wstecznym biegu... obejrzyj wiecej filmikow to moze wejdzie ci cos do tej bani.... chyba ze lubisz placic za to ze komus sie nie chciale robic tego za co ma placone, i kara mandatem mimo iz sam łamie przepisy... oczywiscie nie wszystkich do jednego worka! ale po jego kanale opinia sie wyrabia co raz to lepsza dla SM

steniek

2013-12-15, 18:02
Wy k***a wszyscy placicie na SM szczegolnie bezrobotni.
To ze kupil drozdzowke nie oznacza zeby meczyc dupe godzine.

stormshadow trzeba bylo zostac informatykiem to bys wpie**alal drozdzowki kiedy bedziesz mial ochote.

sweetie69

2013-12-15, 18:39
Widzę, że Straży Miejskiej Debrzno dobrze się powodzi, jeśli zwykłego strażnika stać na zegarek dobrej klasy jakim jest Maurice Lacroix Pontos (8:08), który notabene kosztuje 7000-10000zł :)

akvir

2013-12-15, 23:28
glodomor to skarb państwa ;p