18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strażnicy moralności

PanFajek • 2023-08-31, 19:50
Iran: Policja ds. moralności atakuje w samochodzie kobietę nienoszącą hidżabu.


donkapusta

2023-08-31, 20:06
Tam kobiety muszą walczyć z prawdziwym złem i przeciwnościami.
W Polsce feministyczne wariatki muszą wymyślać sobie problemy, aby stać się "bohaterkami walki o wolność".

Parkometr

2023-08-31, 20:34
Feministka tam to kobieta odważna. Feministka tu to głupia k***a

smc

2023-08-31, 20:41
U mas dostaniesz pięć lat za prezerwatywę w kieszeni.


Jarek K. oraz jego służby doprowadzą do tego już w najbliższym czasie...

goslaw3

2023-08-31, 20:50
popamieta te wakacje....

pyotreck

2023-08-31, 21:18
smc napisał/a:

U mas dostaniesz pięć lat za prezerwatywę w kieszeni.
Jarek K. oraz jego służby doprowadzą do tego już w najbliższym czasie...



Donald T. tą prezerwatywę Ci ukradnie i każe odkupić za potrójną cenę. A jak Ci nie starczy to każe Ci jechać na szparagi do niemiec

BękartProboszcza

2023-08-31, 21:45
pyotreck napisał/a:

Donald T. tą prezerwatywę Ci ukradnie i każe odkupić za potrójną cenę. A jak Ci nie starczy to każe Ci jechać na szparagi do niemiec



Ciekawe k***a pie**olisz głupoty, nie pamiętam takiej inflacji jak teraz ( no chyba że za komuny - czyli młodego jarka) . Nie chcę nic od rządzących dostawać, wystarczy jak nie będą te k***y tak mieszać jak teraz . Czy wszyscy pislamisci to takie tępe ch*je .

Cudak

2023-08-31, 22:07
Skąd info że chodzi o hijab? Widzę tu blondynkę, na którą się rzucił jakiś ćpunek.

sothis

2023-08-31, 22:09
BękartProboszcza napisał/a:

Ciekawe k***a pie**olisz głupoty, nie pamiętam takiej inflacji jak teraz ( no chyba że za komuny - czyli młodego jarka) . Nie chcę nic od rządzących dostawać, wystarczy jak nie będą te k***y tak mieszać jak teraz . Czy wszyscy pislamisci to takie tępe ch*je .



Ty, fajnie ze pis jest dla Ciebie be. Ale tuski i inne takie też są be.
A inflacja to jakiś ogolnoswiatowy problem teraz. Covid trochę rozj***ł, niezależnie czy uważasz go za faktyczny problem czy fejk.

Oczami40latki

2023-08-31, 23:14
A łap piwko i leć na główną - smutno w poczekalni :-P

saves

2023-08-31, 23:23
Każą zakrywać głowy bo ich podniecają włosy. Gdy taki talib wyjedzie ze swojego k***idołka, to pewnie cały czas chodzi ze stercząca pytą.

PiesKracy

2023-09-01, 00:17
donkapusta napisał/a:

Tam kobiety muszą walczyć z prawdziwym złem i przeciwnościami.
W Polsce feministyczne wariatki muszą wymyślać sobie problemy, aby stać się "bohaterkami walki o wolność".



walczą rodząc kolejnych debili, którzy je napie**alają za brak szmaty na łbie?

kocur

2023-09-01, 00:24
smc napisał/a:

U mas dostaniesz pięć lat za prezerwatywę w kieszeni.
Jarek K. oraz jego służby doprowadzą do tego już w najbliższym czasie...



w końcu się przestaniesz k***ić

Jokerd

2023-09-01, 02:09
A to szmata. W dodatku opuściła kuchnię. Jestem zbulwersowany!

BękartProboszcza napisał/a:

Ciekawe k***a pie**olisz głupoty, nie pamiętam takiej inflacji jak teraz ( no chyba że za komuny - czyli młodego jarka) . Nie chcę nic od rządzących dostawać, wystarczy jak nie będą te k***y tak mieszać jak teraz . Czy wszyscy pislamisci to takie tępe ch*je .



To dobrze ze nie pamietasz. Na otarcie lez lewaku powiem Ci ze przez j***ny PiS inflacja jest nawet k***a w niemczech!