18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strażnicy moralności

PanFajek • 2023-08-31, 19:50
Iran: Policja ds. moralności atakuje w samochodzie kobietę nienoszącą hidżabu.


LouisdeFunes

2023-09-01, 04:33
Mam nadzieję że maciora ma już ucięty łeb

Brocha

2023-09-01, 07:16
Tak zawsze kończą się rządy radykałów, religijnych zjebow i prawicowych ekstremistów. Prawica to zawsze największą ch*jnia tego świata! To wylegarnia zjebow i dewiantów

Pyszuki

2023-09-01, 07:31
Czy to polonez?

Antebot

2023-09-01, 07:46
U nas też są strażnicy moralności. Opie**ol nawet za trzymanie nóg na ławce.

PryszczatyJeż

2023-09-01, 07:58
Brocha napisał/a:

Tak zawsze kończą się rządy radykałów, religijnych zjebow i prawicowych ekstremistów. Prawica to zawsze największą ch*jnia tego świata! To wylegarnia zjebow i dewiantów



Dewiantów? To chyba cecha lewactwa i ich całego LGBT. Tam jest dewiaństwo dopiero

:-)

Janko

2023-09-01, 08:19
Też to k***a locha j***na nie chodzi o żadne Islamskie k***iszcze

Rzepa90

2023-09-01, 09:33
donkapusta napisał/a:

Tam kobiety muszą walczyć z prawdziwym złem i przeciwnościami.
W Polsce feministyczne wariatki muszą wymyślać sobie problemy, aby stać się "bohaterkami walki o wolność".



***** ***

radek225

2023-09-01, 10:08
Pyszuki napisał/a:

Czy to polonez?



Nie, to SAIPA Saba, czyli licencyjna KIA Pride, najpopularniejszy samochód w Iranie. Coś jak w u nas w swoim czasie Polonez Atu, Renault Thalia, Dacia Logan, czy Passaty B3-B5, choć te to już segment D. Poloneza tłukli w Egipcie i tam w suchym klimacie jeżdżą do dziś i mają się świetnie, ale do Iranu na pewno nie wędrowały, no chyba, że jakieś pojedyncze sztuki, jak Maluch na Kubie.

LICH0

2023-09-01, 10:51
smc napisał/a:

U mas dostaniesz pięć lat za prezerwatywę w kieszeni.
Jarek K. oraz jego służby doprowadzą do tego już w najbliższym czasie...




Co Ty pie**olisz? Półki uginają się od kondomów, które używają, niestety, częściej normalni ludzie, zamiast patologii.

turor

2023-09-01, 11:20
BękartProboszcza napisał/a:

Ciekawe k***a pie**olisz głupoty, nie pamiętam takiej inflacji jak teraz ( no chyba że za komuny - czyli młodego jarka) . Nie chcę nic od rządzących dostawać, wystarczy jak nie będą te k***y tak mieszać jak teraz . Czy wszyscy pislamisci to takie tępe ch*je .



Nie mogę się doczekać powrotu Donalda.
Złote czasy.
Takich roszczeniowców jak ty z miejsca wypie**alałem z roboty i taki kolejny niedojeb jak ty kłaniał mi się w pas byle bym mu tylko jałmużnę na koniec miesiąca wypłacił :D
A jak za nisko się ukłonił to i jałmużny nie dostał, takie były złote czasy.
Wróć Donaldzie !!!

Igorek95

2023-09-01, 12:06
dzikusy pie**olone

hardowski

2023-09-01, 12:59
donkapusta napisał/a:

Tam kobiety muszą walczyć z prawdziwym złem i przeciwnościami.
W Polsce feministyczne wariatki muszą wymyślać sobie problemy, aby stać się "bohaterkami walki o wolność".



Kto jest za tym, żeby wysłać wszystkie nasze feminazistki tam? :lol: My mielibyśmy od nich spokój, one byłyby spełnione, bo w końcu się komuś na coś przydały - policji politycznej (czy jak ta k***a się tam nazywa), bo będą mogli poćwiczyć na nich nowe metody walki z tłumem, testować nowe rodzaje tortur, etc. :roll:
Same plusy :mrgreen: