18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż Miejska

howell • 2011-12-01, 12:31
filmik od pana który kłócił się przy czerwonym peugeot straży miejskiej.

długi ale polecam obejrzeć całość.


Cytat:

W trakcie tego nagrania dowiedziałem się o naprawdę wielu rzeczach, które do tego czasu były mi obce. Działania Drabów Miejskich z Sulechowa były niebywałe i zastanawiam się, dlaczego, gdy są łamane prawa obywatelskie, pozostali funkcjonariusze znający Ustawę o Strażach Miejskich i pokrewne, nie umieli wpłynąć na Cywila, aby tego prawa przestrzegał. Wręcz, co było dla mnie porażające, ślepo podporządkowali się Cywilowi, bez zmrużenia oka wykonując jego polecenia. Nagranie główne – czyli z kamery, zabezpieczał też dodatkowy sprzęt i to dzięki niemu powstała druga część odc. 33 ale bez obrazu. Tu dowiadujemy się jak powstają odpowiednie zeznania dla pozostałych Drabów Miejskich w tym Dystrykcie. Zostali uznani za prywatnych świadków Cywila i poinformowani, też co i na czyją stronę mają świadczyć – w przypadku innego toku myślenia wiadomo co czeka tam odmieńca. [...]




było tego opisu więcej ale to wyjdzie cały artykuł. jak ktoś chce całość odsyłam do źródła:
http://www.emil-tv.pl/odc-33-dystrykt-sm-sulechow/



tekst gościa w 2 minucie mnie rozwalił :mrgreen:

_R...........s_

2011-12-01, 12:51
"Jak już pan wyjdzie, to niech pan tam zostanie" hahaha jak go wyj***ł, tego pseudo policjanta. Jak się kretyn pospinał.
Miejscy to zakompleksieni idioci którzy nie dostali się do policji. A ten kretyn to chyba jeszcze bardziej zj***ny klient któremu nawet do miejskich nie udało się dostać.

Go...........ay

2011-12-01, 13:02
czekam na CDN :D bo jest ciekawa sprawa :D

nemiroff

2011-12-01, 13:35
Brawa dla pana Emila.
Piękny tekst tej ciapci od 3:17 - poprosiłbym patrol policji bo mam tutaj agresywnego pana, który mnie chciał drzwiami uderzyć. - wtf pytam?;D
Po głosie pana Emila już staje się jasne, że on muchy nie skrzywdzi;D

Su...........cz

2011-12-01, 15:53
Mnie - URZĘDNIKA - pan zaatakował. Dostali odrobinkę władzy i wielcy panowie.

name01

2011-12-01, 16:05
jest straż pożarna i straż graniczna, po h*j mi jeszcze jedna

Su...........cz

2011-12-01, 16:55
Z tym, że pożarna, znakomicie spełnia swoją rolę. Miejscy sprawiają wrażenie, jakby jedynym celem ich istnienia, było zapewnianie miejsc pracy ludziom z wykształceniem podstawowym i brakiem perspektyw. Szkoda słów...

erniii

2011-12-01, 17:14
Niby Emilek taki cwaniaczek fifa rafa zna artykuły a sam na siebie nakręcił dowód, że uderzył tego zjeba drzwiami. Trochę strzał w kolano

Su...........cz

2011-12-01, 18:02
Jaki dowód? Jakbym się uparł, to zaskarżyłbym połowę sąsiadów z takimi dowodami, bądźmy poważni. Oni ukradli mu telefon, kamerę, poniżali, przetrzymywali wbrew woli i jeszcze samochód postawili na zakazie. No i nie ma się co łudzić, że poniosą konsekwencje, na pewno nie w tym kraju ;)

Pery86

2011-12-01, 19:57
LOL, Straż Miejska dzwoni na policję. Zlikwidować w p*zdu niedoszłych strażników teksasu.

marian-stogi

2011-12-01, 20:12
bardzo dobrze zrobil obywatel j***ne k***y ze strazy miejskiej powinny zostac zwolnione a ich komisariaty zbuzone

Żeliwna_Pięść

2011-12-01, 20:25
Nie ma to jak zrobić coś, z niczego... Niezłe Hobby ma :D

Lechu1234

2011-12-01, 20:28
Jaki oburzony ten strażnik miejski. Zamiast powiedzieć dobra, zaraz przestawie fure i po problemie to rzuca sie jakby mu matke pobił naleśnikiem.

soqu1

2011-12-01, 20:30
Kolejne zajebiste prawo w Polsce. Jedni mają przywileje nagrywania, a inni nie. Jednych można nagrywać, a drugich nie. Jeśli ktoś nie postępuje zgodnie z prawem i z moralnością, to zawsze będzie sobie wycierał mordę debilizmem stworzonym przez przez jemu podobnych.