18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż Miejska

howell • 2011-12-01, 12:31
filmik od pana który kłócił się przy czerwonym peugeot straży miejskiej.

długi ale polecam obejrzeć całość.


Cytat:

W trakcie tego nagrania dowiedziałem się o naprawdę wielu rzeczach, które do tego czasu były mi obce. Działania Drabów Miejskich z Sulechowa były niebywałe i zastanawiam się, dlaczego, gdy są łamane prawa obywatelskie, pozostali funkcjonariusze znający Ustawę o Strażach Miejskich i pokrewne, nie umieli wpłynąć na Cywila, aby tego prawa przestrzegał. Wręcz, co było dla mnie porażające, ślepo podporządkowali się Cywilowi, bez zmrużenia oka wykonując jego polecenia. Nagranie główne – czyli z kamery, zabezpieczał też dodatkowy sprzęt i to dzięki niemu powstała druga część odc. 33 ale bez obrazu. Tu dowiadujemy się jak powstają odpowiednie zeznania dla pozostałych Drabów Miejskich w tym Dystrykcie. Zostali uznani za prywatnych świadków Cywila i poinformowani, też co i na czyją stronę mają świadczyć – w przypadku innego toku myślenia wiadomo co czeka tam odmieńca. [...]




było tego opisu więcej ale to wyjdzie cały artykuł. jak ktoś chce całość odsyłam do źródła:
http://www.emil-tv.pl/odc-33-dystrykt-sm-sulechow/



tekst gościa w 2 minucie mnie rozwalił :mrgreen:

longinus

2011-12-02, 15:09
myślałem że za chwile go o usiłowanie morderstwa drzwiami oskarży :lol:

MudPie

2011-12-02, 18:35
Co wy dopiero internet odkrywacie ? przeciez to jest stare jak nie powiem co.

setkris

2011-12-03, 04:41
wiem ze bylo juz wiele komentarzy na ten temat ale i ja chce sie powymadrzac.nikt nie wspomnial ze ow nieumundurowany "komendant" nie raczyl sie wylegitymowac a z racji pelnionej sluzby winien to zrobic nawet przed dzien dobry wobec malo uprzejmego ale znajacego swoje prawa Pana z kamerka. sam w sobie jest On dosc kontrowersyjny ale zna swoje prawa i wykorzystuje je do bolu......bo moze...bo wie co moze i z tego korzysta. prawda jest taka ze zamieszczony w ktoryms z komentarzy link do przeprosin lysego typka ubranego w ciemne ubranie(zero skojarzen pozasluzbowych he he he) jest jak najbardziej najlepszym rozwiazaniem tej sprawy.nikomu "poszkodowany" nie zrobil krzywdy,nikomu nie utrudnial pracy...przyszedl dociekac swoich jak i wszystkich z nas praw....to ze ktos ma wladze wcale nie znaczy ze moze jej naduzywac a to ze Panu naleza sie brawa za odwage i zmniejszenie dawki prozaku nie swiadczy o tym ze nie mial racji.trzeba byc impertynentem by taka scenke zainsynuowac niemniej jednak wielkie gratulacje za odwage i determinacje bo jak widac wyszlo na niego i chociaz w jednej miejscowosci pseudofunkconariusze, ktorzy faktycznie roli nie spelniaja zadnej procz nabijania pieniedzy,nie beda sie panoszyc. Oby wiecej tak swiadomych i pozbawionych wybuchowosci obywateli a moze w tym kraju kiedys dojdzie do tego ze nie bede bal sie wyjsc z domu bojac sie sluzb porzadkowych

tak tak tak...naj***lem "niescislowek" widzianych przez Was jako byki.....tak czy siak sens zachowany ....a na moje alibi prosze spojrzcie na godzine i zważcie na to ze jest piatkowo-sobotnia noc he he he;) a ja nikomu drzwiami nie doj***lem;)

chetek

2011-12-03, 10:15
Wejść na sadola i zobaczyć na głównej dziurę, w której się mieszka - bezcenne. :D

Amasek

2011-12-04, 17:09
człowieku z Sulechowa
Słubice z tej strony :D

@edit
#up
haha a Ty skąd? :D

śmieszniejsze jest to, że foty które wrzuciłeś pod koniec filmiku są z trasy przemyśl -> malnów -> lwów, którą bardzo dobrze znam bo jeżdzę tam do rodziny od strony matki :P

do tego siedzę zjarany a tu taki boom, 2 znane miejsca wgle z sobą nie powiązane xD

vilcz3k

2012-10-01, 11:51
Szkoda że nie ma więcej takich odważnych obywateli :D Napewno było by filmów jak z ruskich wypadkow 8-)










a tutaj mały bonusik


Cejerowski i Mandat z fotoradaru


Kanał na YT

rockface123

2012-10-01, 12:01
BRAWO!!! ilu jest takich jak ten facet niby strażnik miejski czy ch*j wie co a nie wie nic o prawie