18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

STRAFE - mordercza gra wideo

Cały_Idiota • 2015-01-21, 15:39
"Strafe" to FPS nawiązujący do klasyków gatunku z drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych. Ekipa wystartowała ostatnio ze zbiórką na Kickstarterze i przygotowała taki oto trailer.
:-)


jbone

2015-01-21, 16:08
mam to w dupie.czekam na GTA V. :P zagram raz upalony raz popity żeby odpie**olić wszystkie akcje.gta to jedna z gier gdzie rzeczywiście można wczuć się w świat wirtualny.owszem są inne wyjątkowe tytuły ale zamiast się kłócić dajcie tytuł i dlaczego powinien każdy z nas zagrać. Gracze=bracia w singlu. w multi już niekoniecznie.pozdro

jbone

2015-01-21, 17:12
RevolutionGFX napisał/a:

@jbone

Nie zesraj sie tym GRA :ciasteczkowy:




nie rozumiem?

A) nie grałeś bo nie masz komputera a posty wysyłasz z dennego laptopa?
B)skończyłeś historię GTA na dwójce która chodziła przy minimalnych już na karcie graficznej wbudowanej na płycie głównej?
C)nie grałeś nigdy w GTA bo rodzice Ci nie pozwolili?
D)mieszkasz na wsi i nie miałeś skąd pożyczyć 126 dyskietek 1'44 żeby przegrać(zripowaną wersję bez filmików)?
E)jesteś żydem i czujesz się urażony:/
F)Tnie ci youtube więc mścisz się bo wiesz że V nawet nie pokaże Ci ekranu z twórcami.
G)Używasz internet explorer 1.6 który nie jest kompatybilny z Rockstar Games Social Club
H)Gry nie możesz kupić bo nie ma u Ciebie ani sklepu Empik a o steam'ie śnisz po nocach
I- I twój komp odpali co najwyżej ponga. przy podkręceniu:grę we flashu na stronce www.

J- jak podaj namiary.popracujesz trochę dla mnie to poczujesz się jak w gta. mam fajne zlecenia dla Ciebie:"przynieś wyk***isty browar", "obciagnij mojemu osiołkowi" "klynkej do bata" "zabij klina wujka dżima" .

Whiteroom

2015-01-21, 17:24
@jbone

Suche jak sam sk***ysyn, Bałtyk cofnął się pod Szwecję.

KapitanBobuch

2015-01-21, 17:24
@jbone

K) Jesteś debilem i próbujesz być fajnym sadolowym gangsterem :idzwch*j:

KotSmierci

2015-01-21, 17:56
Oj tam gry komputerowe, mamuska jest niezla!

McMenel

2015-01-21, 19:19
Phi ja tam czekam na HATRED...

mlecz1323

2015-01-21, 19:29

salvater

2015-01-21, 19:37
@jbone
nerdzie j***ny, niektorzy juz dawno zakonczyli przygode z grami, bo najzwyczajniej w swiecie przestalo ich to jarac. wole spotkac sie z dziewczyna, napic z kolegami, czy pograc w gale niz napie**alac przy komputerze przez cala dobe.

pi...........ja

2015-01-21, 19:50
jbone napisał/a:

mam to w dupie.czekam na GTA V. :P zagram raz upalony raz popity żeby odpie**olić wszystkie akcje.gta to jedna z gier gdzie rzeczywiście można wczuć się w świat wirtualny.owszem są inne wyjątkowe tytuły ale zamiast się kłócić dajcie tytuł i dlaczego powinien każdy z nas zagrać. Gracze=bracia w singlu. w multi już niekoniecznie.pozdro

To skończ pie**olić i wracaj już do tego grania, nerdzie.

q800

2015-01-21, 19:57
salvater napisał/a:

@jbone
nerdzie j***ny, niektorzy juz dawno zakonczyli przygode z grami, bo najzwyczajniej w swiecie przestalo ich to jarac. wole spotkac sie z dziewczyna, napic z kolegami, czy pograc w gale niz napie**alac przy komputerze przez cala dobe.




No to k***a rzeczywiście, zagiąłeś kolesia... nachlać się z funflami, a potem opie**alać im gałę. Ja... ale masz zajebiste życie i aktywności... nie.

salvater

2015-01-21, 20:17
@q800
hahahahaha, no taaa, zapomnailem, ze przeciez wiekszosc uzytkownikow tego forum nie spotyka sie ze znajomymi, a sport (gała- pilka nozna) to k***a cos czego nigdy nie doswiadczyli. zapomnialem takze, ze wiekszosc jeszcze nie zar*chala, wiec gale opie**olic to mozesz mi co najwyzej ;-)